Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie sprawdziłem końcówki i zaskoczył mnie pion :D ale ogólnie daje radę mnie trochę brakuje jaj żeby go wykorzystać w pełni, jemu natomiast mocy nie brakuje :D

 

z gorącymi pozdrowieniami dla wszystkich zagorzałych wrogów rozrusznika i fanów xr650r taki mały demotywator :D jak każde moje kopanie po paciaku miałoby tak wyglądać to po pierwszej glebie nie miałbym siły na dalszą jazdę :D drz z rozrusznika po glebie odpala w MAKS 4 sek kręcenia nigdy więcej czasami na dotyk w 0.5 sek, przy mojej ilości gleb to bardzo fajna sprawa tymbardziej że na palenie z rozrusznika nie tracimy punktów siły :D

 

PS pokazałem ten filmik właścicielom xr 650r- nikt nie zaprzeczył że tak to wygląda, nikt :D tutaj koleś kopie 1.5 min i wciąż mu sie nie udało a jak ja leżę w ciągu 2h nieraz po 15 razy to poprostu umarł bym i zmienił zajawkę na łyżwiarstwo figurowe :buttrock:

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie sprawdziłem końcówki i zaskoczył mnie pion :D ale ogólnie daje radę mnie trochę brakuje jaj żeby go wykorzystać w pełni, jemu natomiast mocy nie brakuje :D

 

 

jak to nie brakuje przecież pomagałes mu nogami haha

 

tak naprawde to niepotrzebny ten motyl był tylko ci przeszkodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego filmiku to dzwon dzwonowi nierówny, jeśli moto upadnie silnikiem do góry to nawet rozrusznikowce czasem trzeba poprosic, a jeśli po prostu położysz moto (jak Ty na tym filmiku) to zwykle nie masz takich problemów. Nie będę ciągnał wątku, ale wsród moich znajomych więcej ludzi ma problem z rozrusznikiem bo zaliczeniu rzeki/bagna niż z kopajką po dzwonie.

 

ja udowodniłem filmikiem czarno na białym że xr650r pali po lekkiej glebie beznadziejnie (przecieź koleś z filmiku nie miał dachowania bo jak na prostej drodze :D ?? )........ty swojej wersji że pali bezproblemowo jeszcze nie udowodniłeś cały czas czekam na filmik na którym położysz TT czy tam xr na bok na biegu zaczekasz aż zgaśnie, podniesiesz i odpalisz za 3-4 kopem maks....nie uwierze dopóki nie zobacze :D

 

Poza tym to coś z dołu się nie zbiera ten Twoj drz, w takim terenie to powinna byc fontanna piachu a Tobie się go udało zadusic.

 

zaskoczyła mnie pionowa scianka na samym końcu i puściłem gaz, nie znam motocykla który na 2 biegu na wolnych obrotach podjedzie pod górkę ale może jak zwykle mało wiem bo twoja honda to potrafi :D

 

zresztą proszę dużo bardziej ostry i dłuższy podjazd na drz(nie moje )

 

tak naprawde to niepotrzebny ten motyl był tylko ci przeszkodził
dupa z fotela i maneta :)

 

wiem panowie tu macie absolutną rację że pozycję mam beznadziejną bo podjazdy i skoki robi sie na stojąco, ale jakoś tak weszło mi w krew na siedząco, czuje sie bezpieczniej na podjazdach, nigdy mi jeszcze motocykl na siedząco na podjeździe nie wyrwał na koło, a na stojąco już dwa razy niewiele brakowało i by mnie przykrył :D spokojnie uczę sie będzie dobrze :)

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja udowodniłem filmikiem czarno na białym że xr650r pali po lekkiej glebie beznadziejnie (przecieź koleś z filmiku nie miał dachowania bo jak na prostej drodze :D ?? )........ty swojej wersji że pali bezproblemowo jeszcze nie udowodniłeś cały czas czekam na filmik na którym położysz TT czy tam xr na bok na biegu zaczekasz aż zgaśnie, podniesiesz i odpalisz za 3-4 kopem maks....nie uwierze dopóki nie zobacze :D

ja nie twierdzę, ze zawsze jest różowo z odpalaniem, lc4 trzeba bardzo prosić po dzwonie, xl/xr też czasem robi fochy, ale juz np dr650 mojego sąsiada dosłownie zawsze odpali za tym 3-4 kopem, zresztą jaki to problem-najwyżej trochę bardziej się spocisz a kumple poczekają, prawdziwy dramat to mozna przezyc z odpalaniem na zawodach...

 

to nie jest sport dla anemików, czasem trzeba się posiłować, ale skoro tyle takich motocykli powstało to wskazuje na to, że jednak dla większosci ludzi nie jest to taki mega problem jak dla ciebie, bo inaczej te motocykle nie sprzedawałyby się, wolny rynek pokazuje, że przesadzasz

 

zeby nie było ze offtop to macie tu naprawdę brudny film:

aha, Michoa w tym bagnie bez błotnika walczy :icon_mrgreen: kol. Hipolit na tt600s(tylko rozrusznik bez kopki), chłopak bedzie robił konwersję na samą kopkę bo ma dosc problemów z rozrusznikiem i stresu "zakręci czy znowu bedzie tylko bzzyczał" :icon_mrgreen: inna sprawa, że chłopak lubi sie utopic z motorem :icon_razz:

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny z kompleksem Błażusiaka :bigrazz:

Pojebanym trzeba być zeby obrażać kogos kogo się nie zna. Jakbyś był trochę bardziej bystry to bys zauważył, ze moj kolega sam przyznał, ze nie było to najmądrzejsze na końcu filmu. Strasznie poważnie traktujecie swoją pasję panowie, ale muszę was zmartwić-miedzynarodowej kariery juz chyba nie zrobicie, więc po co tak się bulwersować? My se jeździmy czasami zeby czegoś się nauczyć a czasami trochę dla fun'u i bawimy się dobrze.

 

:icon_question:

Jjank Błażusiaka w to nie mieszaj :wink: ,wasz wyczyn przypomina mi kolesia który wrzucał kota do dmuchawy i z dumą prezentował swoje popisy na youtube, równie dobrze mógłbyś zamieścić filmik z akcji "przekopywanie zboża" albo "opsypywanie kamieniami przechodniów" Ty pewnie skomentował byś to: "miał chłopak taką zajawkę to se wjechał/sypał" a dla mnie to delikatnie ujmując głupota, owszem kolega Fiolek troszkę przesadził z wyzwiskami ale mnie też korciło żeby okreslić to bardziej dosadnie. Nie chodzi mi o obrażanie Ciebie ale chciałem zwrócic Ci uwagę na to czym się chwalisz. Źle odbierasz moją krytykę jako atak na twoje umiejętności, różne filmiki tu ludzie zamieszczają i nieraz umiejętności rajderów tam występujących są delikatnie mówiąc mierne ale ja nigdy tego nie komentuje. Nie chodzi o strasznie poważne traktowanie swojej pasji czy robienie karjery ale o nie robienie wokół tego syfu w myśl zasady "żyj i pozwól żyć". O rozruszniku już nie będę pisał bo widzę że nie ma to sensu.

 

tak patrze patrze jakie bicie piany wywołałem...

 

 

 

ty to dawaj więcej filmików bo fajnie sie waszą ekipę ogląda :D

 

 

 

no panie nambotin ładnie prosimy :D czasami ghollum mam wrażenie że trochę przesadzasz z narzucaniem innym swoich poglądów, żwirownia nie,bączki nie, błoto nie, asfalt nie, to gdzie sie jeździ na enduro :D ?? pokaż nam ten swój magiczny teren gdzie ani mój drz ani xl jjanka nie da rady :D bez urazy oczywiście :D

Narzucanie poglądów? a w jaki sposób? aż tak bardzo Cię martwi moje zdanie? mnie nie obchodzi czy będziesz kręcił bączki (czy puszczał :icon_mrgreen: ) na żwirowni czy taplał się w błocku z rozrusznikiem czy bez ale o nie robienie burdelu gdziekolwiek się pojawicie, bo przyznasz chyba że celowe przekopywanie rozlewiska poklasku u okolicznych mieszkańców nie wzbudza. Filmików nie będę robił :icon_mrgreen: ale mogę wam pokazać jak mniejwięcej wygląda teren po którym latam.

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na rasową pierdołe przystało (im więcej wrzuca filmików tym większa- walczę o pierwsze miejsce :D ) wrzucam 2 kolejne filmiki z ciężkimi, słabymi, drztami z h***ym rozrusznikiem i napisem suzuki na baku :D

 

ja i m_fiolek i żwirownia w pałczewie

 

 

PS komentrze moich kumpli są boskie :D no cóż chłopakom sie nudziło to podjechali i sobie piknik na żwirowni zrobili, poszła flaszeczka, parę browców a potem były genialne teksty :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie to urywek z jazdy kwietniowej. Nie mam jeszcze czasu by poskladac calosc do kupy. Ale znajomy prosil bym wstawil cokolwiek to daje.

PZDR

Edytowane przez Guzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ociążała belgrada na podciśnineniowym gaźniku :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...