Skocz do zawartości

80ccm. co na to policja??!!


hefaistos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zwykle pojemnośc jest wybita na cylindrze - przynajmniej w moto chłodzonych cieczą. więc ze sprawdzeniem nie ma problemu.

Tak zgodze się ale od czego jest pilnik i papier ścierny??/ ja do razu zlikwidowałem ten napis :crossy:

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest bez sensu nawet czasami motorynka poleci więcej niż 45 km/h więc wydaje mi się to troche głopie ale to tak samo jak wyjedzie sobie osoba z dowodem jakims motorowerem ktory lata ponad 100km/h i nieumiejąca się zachować na drodze jeździ sobie na legalu.Moim zdaniem osoby po ukonczeniu 18 lat powinny przynajmniej przejsc jakis kurs lub normalnie zdać na karte motorowerową żeby jeździć motorowerem przecież "prawie" każdy motorower jeździ więcej niż 45 km/h i każdy o tym wie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Nic mechanik nie psrawdzał za pmoca jakiś przyrządów do mierzenia cylindra albo cus takeigo?? :icon_mrgreen:

 

Nie sprawdzał, bo dostał na flaszke :icon_mrgreen: A zalepione mam też dlatego, że nie mam owiewek i jakby mnie zatrzymali i lukneli tylko na moto, to sie od razu rzuca w oczy 79 ccm :lalag:

Edytowane przez zenon165
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinno być tak :

 

karta motorowerowa i wiek poniżej 18 lat : max 45 km/h

- || - i wiek powyżej 18 lat: max 80km/h

 

bez karty moto i ukończone 18 lat (sam dowód) : max 45km/h

 

motorower i prawo jazdy : bez konsekwencji

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie powinno byc tak, ze nie ma jazdy na dowód osobisty. Na jakies podstawie ma on uprawniac osoby do poruszania sie w ruchu publicznym. :lalag: Oznacza to, ze osoby nie majace nawet zielonego pojecia o ruchu, przepisach znakach itp, moze swobodnie wyjechac na ulice .Dlaczego? Dlaczego wiec w takim razie osoby nie pelnoletnie musza zdawac na karte motorewrową?? :icon_mrgreen: :cool:

 

Ja jestem za wprowadzeniem karty motorowerowej lub chocby nawet jakiegos szkolenia, dla osob jezdzacych na dowod osobisty.

 

 

Takie jest moje zdanie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jakto jest że rejestruje się 125 na 50 ? Jak to się robi niech mi ktoś powie smile.gif Bo mechanik dysponujący hamownią odrazu się pokapuje co i jak.

 

1.likwidujesz "125" na silniku

2.idziesz do monopolowego po flaszke

3.Razem z flaszką jedziesz do jakiegoś miłego mechanika

4.gotowe!

 

Nie rozumiem jakto jest że rejestruje się 125 na 50 ? Jak to się robi niech mi ktoś powie smile.gif Bo mechanik dysponujący hamownią odrazu się pokapuje co i jak.

 

1.likwidujesz "125" na silniku

2.idziesz do monopolowego po flaszke

3.Razem z flaszką jedziesz do jakiegoś miłego mechanika

4.gotowe!

 

 

Ja jestem za wprowadzeniem karty motorowerowej lub chocby nawet jakiegos szkolenia, dla osob jezdzacych na dowod osobisty.

 

Popieram, taki cieć nie musi wiedzieć nawet co znaczą te "malowidła" przy drodze. A nawet jeśli jakimś fartem będzie miał blokade do 45km/h, to i tak wystarczy żeby sobie (mała szkoda) lub komuś krzywde zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie juz za 3 miechy :icon_mrgreen: skończą te problemy 80/50 wreszcie na prawko teraz jeźdze skuterem 50 bo swoją "suka" troche na rozrabiałem u policji i do zrobienia prawka nie jeżdze

A skuter i tam mi leci ponad 80

Naj lepiej miec wszystko w porzadku i jeździć bez stesu takie jest moje zdanie

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...