Skocz do zawartości

Alarm motocyklowy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba jednak przyznać, że sprzedający, niejaki bocian (ileśtamtysięcy) uczciwy - oba alarmy które klękły wymienił. Tak trzymać!

Mozesz na niego dokladny namiar podac ? Bo wlasnie szukam kogos kto daje gwarancje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak motocykl ma instalacje 6V to takie alarmy odpadają, czy nie :roll:

 

Obawiam się, że niestety odpadają. Przy najbliższej okazji spróbuję się zorientować czy można taki alarm przerobic na 6V - jednak wiązałoby się to z utratą praw gwarancyjnych.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. tez od dluzszeg oczasu mysle o allarmie.. Co powiecie o alarmie do Junaka z instalcja 12 v?. Wlasnie koncze mojego czoperka, i mam obawy bo wlasnie konczy moj kolega robic mi aerografie na baku blotnikach i co idzie za tym to beda malunki bardzo wyzywajace w stylu czaszek IRON MAIDEN itd. Sakwy skorzane i przy nich bron typu shotgun..

 

i chcialbym aby dzieciaki do tego nie podchodzily i nie ruszaly.

 

A jak by ruszyly to wlaczy sie alarm..

 

Jak sie ma odpalanie junaka na pilota.. mam nadzieje ze ta opcje mozna pominac.. z faktu ze Janka sie kopie :P z buta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W sobotę widziałem alarm motocyklowy, niestety nie pamiętam nazwy ani producenta. Jeden kosztował 650 z montażem a drugi 350 zł z montażem.

Dosyć tanio i stąd moje obawy czy to będzie działało i jak?

Jaki alarm byście polecili - chodzi mi o coś niezbyt drogiego ale dobrego jak za swoją cenę.. Narazie mam zajebiście wielki i solidny łańcuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie uruchamia się alarm? Jak moto jest uruchamiane czy już w chwili jak ktoś pakuje się z tylkiem na kanapę - przypadkowy turysta robiący sobie zdjęcie.

czujka zbliżeniowa ostrzega "siadaczy" zanim dotkną motocykla

czujka ruchu włącza alarm po postawieniu motocykla do pionu lub po usadzeniu dupska.

obie działają niezależnie i dają sie wyłączać oddzielnie.

mam ampio mini a nie ten motocyklowy.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

OK , podniose watek i dodam nowe opcje dlatego ze topic jest juz stary i linki z allegro juz nie dzialaja :P

 

Szukam naprawde dobego alarmu do R6. zastanawialem sie nad blokada mechaniczna ale narazie zainwestuje w alarm, moze pozniej blokade mech.

 

co sadzicie o nast alarmach

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Scorpio-SR-...1QQcmdZViewItem

 

http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=63679126

 

jezeli znacie jakas Polska firma produkujaca moto-alarmy ktore sa dobre, wolalbym wspomoc finansowo rodzimy produkt jezeli jego jakosc jest dobra. Stawiam tylko i wylacznie na jakosc produktu, cena odgrywa role, ale w przypadku bezpieczenstwa nie bede zbytnio oszczedzal. Czekam na wasze opinie , ewentualnie inne propozycje

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...