Skocz do zawartości

Alarm motocyklowy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zamierzam kupic alarm do SUZI GS500. W necie znalazlem cos takiego jak alarm z powiadamianiem. Ktos uzywa cos takiego?? jak to sie sprawuje?? Jaki zasieg??

 

Bo koszt jest spory i sie zastanawiam czy warto??

 

Alarm z powiadomieniem do GS500? :-). Jak mają ukraść to i tak skubną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Niedługo najprawdopodobniej będę szukał jakiegoś systemu alarmowego do zabezpieczenia miejsca pracy. Czy ktoś z Was poleca firmy zajmujące się doradzeniem, zainstalowaniem i ew. późniejsza obsługą takiego systemu? Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z systemami alarmowymi w miejscu nie-zamieszkania w którym raczej będą znajdowały się wartościowe rzeczy?

 

Przy okazji kolejna kwestia - będę też szukał ubezpieczenia od pożaru, kradzieży itd, może ktoś z Was ma znajomego zajmującego się tą kwestią i byłby w stanie mi doradzić, zrobić ofertę itd?

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zapytać na www.elektroda.pl w dziale Zabezpieczenia i alarmy. Jest tam kilka osób skorych do pomocy i doradzenia.

W pierwszej chwli miałem napisać "Rób sam" ale jeżeli chodzi o firmę to chyba lepiej mieć na montaż i działanie gwarancję i certyfikat, szczególnie, że z nim są zniżki w ubezpieczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o alarmy w mieszkaniach to bierz tylko firmy SATEL.Na pewno znajdziesz jakiegoś przedstawiciela w Warszawie.Lub zgłoś się do jakiejś agencji ochrony.W Warszawie dobra agencja była kiedyś ESOM.Mam do niej podłączona firmę i z tego co wiem to maja biuro na Ursynowie.

Edytowane przez szczyrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Greedo,

 

Pracuje akurat dla agencji Allianz od ubezpieczen wiec moge Tobie dac namiar do naszego czlowieka

/ speca od ubezp. majatkowych. On Tobie wszystko doradzi w tej kwestii. Powolaj sie na mnie to moze

Tobie da jakis rabat ;) Dane moge wyslac na priv tylko albo wyczysc skrzynke albo mnie odbanuj ;)

 

W kwestii alarmow pamietaj aby to byl alarm certyfikowany. Dzieki temu beda nizsze koszty skladek

ubezpieczeniowych. Podobnie w kwestii drzwi, okien calego warsztatu itp.

 

Pozdrawiam,

Belgu

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

raz zakładałem alarm stiga i porażka. nowy zapakowany alarm a po założeniu okazało się że odcięcie nie działa sygnał przy załączeniu i rozłączeniu alarmu pojawiał się losowo. jakość fatalna (rozebrałem centralkę) luty wyglądały jak gluty i w ogóle masakra, nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam alarm tej firmy( tylko biedniejsza wersje) od dwóch lat .Największy problem to poprawne podłączenie zdalnego odpalania. Nie chciało mi sie z tym walczyć i olałem temat. Poza tym alarm sprawdza się doskonale przede wszystkim nie rozładowuje akumulatora (najdłuższy sprawdzony przeze mnie okres to trzy tygodnie w garażu z uzbrojonym alarmem), jest wystarczająco głośny i czujny ,reaguje nawet na lekkie puknięcie( oczywiście zależy to od miejsca i sposobu montażu centralki do motocykla - im sztywniej tym czulszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko. Ja i tak nie mam zamiaru podłączać zdalnego dopalania ani gaszenia. Jedyna ingerencja w instalację motocykla, to będą kierunkowskazy :)

 

Jak mocowaliście centralkę?? Ja myślę, żeby ją zamontować na bardzo mocną taśmę klejącą dwustronną, kolega taką ma cb radio w aucie przyklejone bokiem, wiec trzyma się tylko na tej taśmie i od roku jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...