Skocz do zawartości

Spalanie CBR 600 f3 '98 rok + pusty wydech


Andre-20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widzisz Honda to Honda, i każdy Ci to powie. Te modele są znane z małego apetytu na paliwo, czego akurat nie mozna powiedzieć o B12.

pozdro...

 

Nieprawda, wszystko zalezy od tego jak i gdzie jedziesz. Bandit od 160 - 200 bedzie palil akurat mniej.

Zreszta porozmawiaj z Marlewem :icon_twisted:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, coś dużo palą te *ondy :icon_twisted: Mi Kawa na drodze/w mieście nie weźmie więcej niż 6,5-7 l przy ostrym kręceniu, w trasie (dwie osoby + bagaż) i prędkości ok. 140-150 pali 5,5, a jak jade wolniej to jeszcze mniej. Na torze ok. 9, ale tam obrotomierz cały czas jest powyżej 10000 rpm :buttrock: Sprzęt również z przelotowym wydechem i odpowiednio pod niego ustawiony (wzbogacona mieszanka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy po założeniu pustego wydechu znacznie poczół większe wchłanianie mieszanki. Moto z serii 600 chyba są dość wyżyłowane jak na swoją pojemność i trzeba sięliczyć z dużym spalaniem na większych obrotach.Czasem można zauważyć ,że jakiś 900 albo 1000 spali tyle samo albo i mniej rzy tej samej dużej prędkości. U mnie spalanie przy lekkim trącaniu gazu schodzi poniżej 5 litrów,myślę że nawet ze 4 bym uzyskał ale jak zaczynam śmigać normalnie albo i lepiej to pewnie 10 wciągnie.Tak więc rozbierzność jest duża. ZZR1100 np, w życiu tyle by nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz robilem tyle prob na spalanie ze mnie glowa boli.

A poprostu wszystko zalezy od stylu jazdy i nie ma co.

Moja pali srednio 6,8 - 7 l i to jest jej norma.

Raz jechalem turystycznie z swoim plecaczkiem to wyszlo 5,9

a jak w dwie osoby powsciekam sie to i 8,5 lyknie

 

A tak przy okazji co ile wymieniacie olej w swoich CBR ( F2 lub F3 ) ?? :crossy:

 

Pozdrowienia :P

Edytowane przez kacper_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa-

Moja Honda (może inni też tak mają to niech się wypowiedzą) na paliwie z esso (98 no pb) pali ok 8 l i jedzie jak ostatnia p.... :P :crossy: na paliwie z neeste(98 no pb) zużycie spada do ok 7,2-7,3l podobnie jest z paliwem z schell-a . a np jak rok temu byłem w niemczech to na zwykłej 95 moto chodziło dużo przyjemniej i spalanie mieściło się w okolicach 6,8l/100 km. To chyba świadczy o jakości naszego paliwa :clap: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...