Skocz do zawartości

Zadziwiające...


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem czy tutaj, czy do "Humoru" mam wrzucić. Otóż dzisiaj uderzył we mnie... ROWER! W zasadzie to rowerzystka. Wyjeżdżałem spod stacji benzynowej. Do wyjazdu dochodził wyjazd spod Mc Donalda oznakowany znakami poziomymi i pionowym jako podporządkowany. Do skrzyżowania zbliżała się rowerzyska (niezbyt szybko). Kiedy mijałem owo skrzyżowanie poczułem lekkie uderzenie w motocykl i usłyszałem jakiś hałas :) . Co się okazało? Rowerzystka uderzyła mnie w tłumik!!! Baba podniosła wrzask więc zaproponowałem wezwanie Policji. Pokazałem jej też znaki. Okazało się, że nie bardzo wiedziała co one znaczą ;) . Dopiero kiedy jakiś przechodzień potwierdził moje słowa, babsko odpuściło. Ja też odpuściłem Policję, bo jedyną szkodą był ślad gumy na moim tłumiku. No nie do wiary!!! :wink: :) . I jak tu pozwolić ludziom jeździć tylko za okazaniem dowodu osobistego? Dobrze, że wszystko odbyło się przy marnej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Ryży ty to wszędzie spiski i sąsiadki widzisz ;)

 

Co do Rowerzystki to no-comments, oni po porstu nie patrzą :)

 

 

Ryży dobrze gada, co to szkodzi zgłosić spisać? a może to był mocher tylko ciepło było i beret został w domu? a za kilka dni zmieni się pogoda i babsztyl ubzdura sobie, że coś ją boli od wypadku, a motocyklista jechał 300 :wink: oczywiście nie musi tak być, ale już nie tak dziwaczne sytuacje się zdarzały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary.... Miałem podobny temat założyć, więc dopisuje do tego. Zrobiłem sobie wieczorkiem runde w celu obejrzenia Vulcana na sprzedaż. Pojechałem w miejsce oddalone o 15 km przez same wsie. Przez całą drogę ominąłem chyba z 50 rowerzystów (czasami całe rodzinki przez wieś jechały) z czego (policzyłem!) 2 osoby miały światła z tyłu i 2 z przodu i z tyłu!! Ludzie... Przecież takiego ociemniałego rowerzyste widać 20 m przed maską!! Oczywiście nawet odblaski w pedałach to dla nich zbyt drogi wydatek, a zazwyczaj jechały dwie osoby koło siebie środkiem drogi. Punktem kulminacyjnym było to, że zauważyłem ciągnik z przyczepą również bez świateł. Gdy zbierałem sie do wyprzedzania usłyszałem głos motocykla na wysokich obrotach. Pomyślałem, że przeczekam żeby gościowi drogi nie zajeżdżać i chyba tym uratowałem mu dupsko. Widząc z daleka kolesia na rowerze jadącego środkiem drogi lekko zwolnił, a jak był tuż za mną zauważył ciągnik i dał ostro w heble. Coś czuje, że gdyby nie to albo skończyłoby się ślizgiem, albo powybijałby sobie zęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, lepszy numer widzialem. Stoje sobie na czerwonym przed srednio ruchliwym skrzyzowaniem, ale po tych ulicach samochody jezdza dosc szybko. Nagle omija mnie rowerzysta popatrzyl w prawo, w lewo i pojechal na czerwonym w najlepsze

 

takich prędzej czy puźniej dopadnie selekcja naturalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu zgłosił to na policję.... Bo jak babie coś odbije i nie daj Boże zapamiętała numer rejestracyjny to może polecieć, za namową sąsiadki i zgłosić że ją pacnąłeś i zwiałeś...

 

Jak juz mialaby zajsc taka sytuacja to ja to widzialem na wlasne oczy... Cholerny slepy babsztyl ;) :wink: :)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całą drogę ominąłem chyba z 50 rowerzystów (czasami całe rodzinki przez wieś jechały) z czego (policzyłem!) 2 osoby miały światła z tyłu i 2 z przodu i z tyłu!! Ludzie... Przecież takiego ociemniałego rowerzyste widać 20 m przed maską!! Oczywiście nawet odblaski w pedałach to dla nich zbyt drogi wydatek, a zazwyczaj jechały dwie osoby koło siebie środkiem drogi. Punktem kulminacyjnym było to, że zauważyłem ciągnik z przyczepą również bez świateł.

No ostatnio jechałem z Poznania do NT jakoś po 20 i już szarówka się robiła i całkiem sporo samochodów "oszczędza żarówki" ;) masakra w lesie to takich za bardzo nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...