Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Mały EDIT :

 

Paweł + Januszm z żona jeden domek = 3 osoby.

 

W ten sposób masz podaną i liczbę gości, jak też skład zakwaterowania :-). Tak jak pisali poprzednicy - postarajcie się wcześniej zbierać w "składy" w domkach, uniknie to problemów na miejscu. A znam to z poprzednich edycji. Im bardziej ułatwimy życie organizatorom, tym bardziej wszystko uda się dopiąć na ostatni guzik już zanim cała impreza się rozpocznie.

 

Pawel

 

PS. Na koniec mała uwaga "moderatorska" - postarajcie się unikać w tym temacie spamu i gadek nie na temat. Już jest tego 6 stron, za chwilę zrobi się z tego 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym dobrą rzecz, ale nie wiem jak potem z kasą za to. Kamizelki nie każdy używa, a ja wykombinowałem rzecz wręcz idealną dla motocyklisty :}

 

Aż mnie zainteresowałeś :biggrin:

mów co i za ile może się cos wykombinuje ;) (jak chcesz może być na PW)

 

 

 

A co do domku to zapraszam dwie chętne osoby :D.....bo szczerze mówiąc to nie wiem kto...chętnych którzy nie mają przypożadkowanych domków ;)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było czysto i przejrzyście, oddzieliłem i przykleiłem jeden post z listą zapisanych na imprezę:

 

http://forum.motocyklistow.pl/ladami-Borut...006-t56181.html

 

Porszę tam tylko sprawdzać i zapoznawać się z informacjami.

 

Cała reszta spamu z tym związana, niech będzie tutaj, tutaj w tym temacie też każdy chętny jeszcze nie ujęty na liście niech się dopisuje, a Ojro sobie to wyłowi i będzie aktualizował całość w tym oddzielnym temacie, żeby burdla nie było i niepotrzebnego szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu MarianKa, który żeglując pozbawiony jest netu, proszę o wciągnięcie go na listę

 

 

 

A więc zgodnie z prośbą onanizatorów uporządkuję skład naszego chałsa...

 

 

 

To i ja dla porządku:

 

 

 

Protx2 + MarianKA - jeden domek

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że do równej liczby osób w ostatnim domku brakuje 1, więc mogę się poświęcić jako męczennik - do tej pory się tylko przyglądałem temu forum, ale już nie mogę na to patrzeć co tu się dzieje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu MarianKa, który żeglując pozbawiony jest netu, proszę o wciągnięcie go na listę

 

 

 

 

 

 

 

To i ja dla porządku:

 

 

 

Protx2 + MarianKA - jeden domek

prosze o dopisanie do tego domku gerardagrodziskx2 mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko :biggrin:

to bedzie zemsta za PIEKIELNE DOLY teraz my wskoczymy wam do łożka i bedziemy chrapać do rana

Edytowane przez gerardgrodzisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o dopisanie do tego domku gerardagrodziskx2 mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko :biggrin:

to bedzie zemsta za PIEKIELNE DOLY teraz my wskoczymy wam do łożka i bedziemy chrapać do rana

 

 

 

Dobra Ojro - dopisz Gerardgrodzisk x 2 do mojego domku

 

 

 

A Ty Gerard nie wiesz w co się pakujesz. Świeża dostawa tabletek gwałtu dotarła do nas ... hehehhe ...

 

Więcej tłuków - nie przyjmuję - domek pełny ! :cool:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...