Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

hej wszytkim , mam pytanie cz ktos z was kiedy kolwiek zmienial w swoim zygziorze uszczelniacze zaworowe ??? jest taka koniecznosc , pomoze to cos przy ubytku oleju , moj potrafi opierdzielic okolo 0,3 do 0,5 l na 1000 km jest male ale dostaje tak po garnkach ze z obrotomierza nie schodzi 7 do 10 tys non toper palowanie , wiem ze zygzior potrafi sobie gulnac ale czy az tyle ???

Edytowane przez Sqter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem ale watku uszczelniaczy i ich zmiany nie bylo , wiec poruszam go jako pierwszy , przewalilem cala rozmowe na temat zygziora i nikt nie wspomnial ze wymienial i cz przynioslo to jakis efekt dlatego pytam :) i z pokora oczekuje odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana uszczelniaczy zdecydowanie ograniczy ci konsumpcje oleju.

 

Tutaj zgodzę się z Prezesemarturem, jeśli są do wymiany owszem należy wymienic i wtedy ograniczy się zuzycie oleju natomiast jeśli są ok to niewiele, ale raczej nie będzie to bez wpływu i zużycie spadnie.

 

to wiem ale watku uszczelniaczy i ich zmiany nie bylo , wiec poruszam go jako pierwszy , przewalilem cala rozmowe na temat zygziora i nikt nie wspomnial ze wymienial i cz przynioslo to jakis efekt dlatego pytam :) i z pokora oczekuje odpowiedzi :)

 

nic nie piszesz czy kopci Ci sprzęt i jeśli tak to czy bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ogień ogień :biggrin: .... Polatałem dziś. Nakręciłem jakieś 150km, zjem obiadek i idę jeszcze polatać :buttrock:

Właśnie zjechałem, pyknąłem sobie przyzwoitą przejażdżkę całodzienną, jak miłoooo oj nie myślałem że jeszcze się pośmiga w tym roku, oby jutro było tak ciepło i bez opadów, niemal dwa baczki benzynki pękło hehehe teraz zimny browar na gorącą głowe!!!! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki, wlasnie nie kopci ani troche , nawet przy 11 tys obr zero niebieskiego dymu cz nawet czarnego , nie wiem gdzie ten olej znika, nawet jak ktos za mna jedzie to nie czuje ze smierdzi mi z wydechow

Objawem stwardniałych uszczelniaczy jest kopcenie przy odpalaniu. Po długim postoju olej ścieka do komory i jest spalany. Gdy silnik rozgrzany raczej uszczelniaczami nie pobiera...

 

Pozdro all :flesje:

 

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...