Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Gość slavo28v

Zastanawiam sie nad zmiana tlumikow na cos agresywniejszego. Ciezko cokolwiek znalezc do zzr 1100, napiszcie mi czy pasuja do naszych motocykli bez zadnego specjalnego kombinowania wydechy z innych motocykli? Na co zwrocic uwage przy doborze (jakie rozmiary) i czy po zmianie wydechu musze jakos specjalnie regulowac silnik?

 

Powiem szczerze że wiele tłumików pasuje i to nawet bez kombinacji ale słyszałem też że przy stosowaniu głosnych czyli pustych tłumików czy jak to się tam nazywa należy regulować gaźniki dodatkowo ale nie chcę Cię wprowadzać w błąd, najlepiej Ci powiedza na swrwisie lub w sklepie z tłumikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Witaj, widzę na fotce że zamontowałeś na sprzęcie kufer, też noszę się z takim zamiarem, powiedz mi czy obecność tego ustrojstwa ma jakiś wpływ na zachowanie się motocykla w czasie jazdy, szybkiej jazdy???

 

 

pytanie o kufer było do Artik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, widzę na fotce że zamontowałeś na sprzęcie kufer, też noszę się z takim zamiarem, powiedz mi czy obecność tego ustrojstwa ma jakiś wpływ na zachowanie się motocykla w czasie jazdy, szybkiej jazdy???

pytanie o kufer było do Artik.

Hej, nie miałem okazji sprawdzić w trasie przy większych prędkościach ale w mieście tak do 120km/h nie zauważyłem żadnej zmiany w prowadzeniu :biggrin: a kuferek bardzo przydatna rzecz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Hej, nie miałem okazji sprawdzić w trasie przy większych prędkościach ale w mieście tak do 120km/h nie zauważyłem żadnej zmiany w prowadzeniu :biggrin: a kuferek bardzo przydatna rzecz :bigrazz:

 

Właśnie własnie przydatna! chcę założyć żeby jak najmniej korzystać w sezonie z puszki a pytam z uwagi na właściwości aerodynamiczne.

 

Na pewno będzie różnica bo kufer niekorzystnie wpływa na aerodynamikę. Z kompletem kufrów to już w ogóle zalecają jeździć max 120-130 km/h.

 

120-130 na mieście starczy :-)) na ciekawsze szybsze przewózki można ściągać a z drugiej strony na jakiś wypad weekendowy z kobitą to w sam raz, coś tam zapakujesz a z baba i tak nie poszalejesz, jutro moj zygzak jedzie na serwis na parę dni na porobienie rzeczy których sam nie dam rady z racji braku możliwości oraz wiedzy ale myślę ze za rok sam sobie już przygotuję sprzęta do sezonu. Chociaż takie rzeczy jak wymiana rozrządu chyba jednak bedzie robił serwis :-))

Pozdro i byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Oj to marnie masz z tą Twoją babą... Skoro masz 35 lat to baba pewnie młodsza więc powinna szaleć, a szaleć :icon_razz:

 

W puszce nie burzy się sie zbytnio na przechyły wskazówki szybkościomierza nawet za dwie paki ale jeśli chodzi o moto to już przy 140 mam żelazny ucisk hehehe, boi się (na razie sie boi) sporadycznie wcześniej jeździła i jeszcze nie bardzo czuje to wszystko ale przyzwyczai się, wiesz pasażer inaczej wszystko odczuwa i przede wszystkim widzi, inaczej siedzi itp. Wracając do kufra to wiesz jak z babami jest...wyjazd na weekend a zabrałaby dwie szafy dupereli z sobą... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Hehe nie o takie szaleństwa mi chodziło :wink:

 

aaaaaaaaaaaaa rozumiem! to jeśli o TE szaleństwa chodzi to nie narzekam oj nieee hehehehe

 

Zakładaj, zakładaj :buttrock: najwyżej będziesz wolniej jezdził :crossy:

 

Mój sprzęt pojechał wczoraj na serwis na parę dni tam jest też salon moto i sklep z akcesoriami motocyklowymi jak pojadę po odbiór to się rozejrzę i może coś wybiorę fajnego to od razu założą :-))

Przejechałem na moto wczoraj tak ok 60km, tego mi trzeba było!!! co prawda ślisko mokro i zimno ale zajebiście!!!!

 

Prezesartur powiedz mi bo Ty taki bardziej kumaty jesteś czy mogę zapierniczyc na tył oponkę 190?? mam możliwość zakupu tanio nową Pirelii Diablo Stradę z 09 roku nie używana nówka sztuka, do tej pory mam taką samą ale 180 a mimo że bieżnik jest ok, nawet bardzo ok to oponka jest z 2002 roku i niestety cholernie już śliska, twarda jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesartur powiedz mi bo Ty taki bardziej kumaty jesteś czy mogę zapierniczyc na tył oponkę 190?? mam możliwość zakupu tanio nową Pirelii Diablo Stradę z 09 roku nie używana nówka sztuka, do tej pory mam taką samą ale 180 a mimo że bieżnik jest ok, nawet bardzo ok to oponka jest z 2002 roku i niestety cholernie już śliska, twarda jest.

 

Nie jestem kumaty to tylko pozory zresztą jak może być kumaty ktoś kogo znaleziono w kapuście. Generalnie zygzaka wypuścili ze 170 w 93 wrzucili 180. Jeśli chodzi o szerszą oponę to im szersza tym gorsza trakcja w zakrętach, znam przypadki gdzie wrzucano do zygzaka 160 na feldze 18" (trzeci, który poćwiartowałem na części tak miał i wykorzystałem ten patent do drugiego chociaż jeszcze nim nie jeździłem na tej oponie. Na wiosnę w końcu zobaczę bo moto już 3 lata stoi nie jeżdżone). Generalnie ja 190 nie zakładałem do zygzaka i nie dam gwarancji czy będzie ok. gdyż jeśli osobiście czegoś nie przetestuje to nie podpisuje się pod tym. Zwykle jest zasada odchyłki po 1cm w każdą stronę, a skoro wypuścili pierwotnie ze 170 to +1 daje 180.

Edytowane przez prezesartur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Koledzy, ujeżdżacze Zygzaków, co powiecie na mały zlocik na sprzętach jak się pogoda ustabilizuje???znam zajebistą miejscówkę, fajny tani nocleg-cały drewniany dom dla nas z dosyć dużą działką , na skraju lasu blisko jeziora i oczywiście morze piwa w zasięgu ręki!!!grille ognisko te sprawy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Hej

Chętnie wymienię doświadczenia z Zygzakowcami na wizji :biggrin:

 

Jutro podam linka do stronki tej miejscówki z dokładnymi danymi.Miłoby było posiedzieć przy piwku i pogadać o sprzętach i nie tylko.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Fajnie by było!Tylko , że w tamtym roku tez były przymiarki do spotkania się z kolegami z forum!Nie wyszło!Nie chce źle wróżyc , ale wątpię żeby to się udało.

W tym roku ,jak zresztą zawsze wybieram się na otwarcie sezonu do Częstochowy.Będę tam wypatrywał wszystkich , którzy przyjadą na zygzakach-może będę miał przyjemnośc spotkac któregoś z Was.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...