Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Gość slavo28v

Witam!Fajnie by było!Tylko , że w tamtym roku tez były przymiarki do spotkania się z kolegami z forum!Nie wyszło!Nie chce źle wróżyc , ale wątpię żeby to się udało.

W tym roku ,jak zresztą zawsze wybieram się na otwarcie sezonu do Częstochowy.Będę tam wypatrywał wszystkich , którzy przyjadą na zygzakach-może będę miał przyjemnośc spotkac któregoś z Was.

 

Może się teraz wiosną uda zjechać :-) Przesyłam linka fajnej miejscówki, mam już doświadczenia z imprezowania tam, polecam.Spokojnie w 20 osób się mieścimy na luzie nie sugerować się tym co piszą na stronie, w sylwka bylismy w 25 osób 3 dni. Więc tylko niech sie pogoda ustabilizuje to zapraszam, ustalamy termin i rządzimy.

 

www.dompodlasem.strefa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

można i mazutem ale chyba okręt hehehe.

Powiedzcie mi Koledzy czy spotkaliście się gdzieś z białymi kierunkowskazami do naszych zygzaków???pytałem juz kiedyś na forum ale nie dostałem konkretów. szukałem po necie i nie znalazłem a widziałem typa z takimi migaczami i fajnie wyglda takie moto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Były kiedyś na allegro ale potem znikły. Sam myślałem czy nie kupić białych...

 

Byłem w ub. tygodniu na motobazarze we Wrocławiu i też nie znalazłem, może się przez przypadek gdzieś trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Mój już wczoraj obudzony po śnie zimowym, teraz aby do wiosny.

 

Hehehe moje bydle też już gotowe do startu, dziś odebrany z serwisu, całkowicie przygotowany do sezonu, echhhh dostałem po kieszeni troche teraz jeszcze takie tam dodatki kosmetyczne typu tankpad i pastowanko.

Sprzęt dostał nowy napęd z złotym łańcuchem DiD, kompletny rozrzad DiD, klocki lukasa tył i przód, filtry powietrza oleju olej, wszystkie płyny łącznie z chłodniczym nowe świeczki, pełna obsługa gaźniorów i zaworów, uszczelki usczelniacze i inne duperele, zupełnie inaczej pracuje a wypał ma ze ja pinkole!!!urwałem się z pracy na godzinkę żeby sobie w słońcu śmignąć trochę...niech juz będzie wiosna!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam kolegów, jak tam konie ? Mi w moim został jeszcze prawy wydech do uszczelnienia. Miał ktoś kiedyś takie coś (dmucha w miejscu gdzie rura wchodzi do tłumika) właśnie zdjąłem wszystko (na szczęsie prawy wydech można zdjąć osobno), ale jeszcze nie rozbierałem tłumika. Pytanie - wie ktoś może co tam w środku jest za uszczelnienie, czy czeka mnie spawanie ? Jeszcze jedno - przy rozbieraniu okazało się też , że rozpadła się tulejka gumowa - podtrzymuje po prawej ztronie zaraz za kolenem wydech, nie moge nigdzie tego zdobyć, nawet we wrocku na motobazarze. Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

No witam kolegów, jak tam konie ? Mi w moim został jeszcze prawy wydech do uszczelnienia. Miał ktoś kiedyś takie coś (dmucha w miejscu gdzie rura wchodzi do tłumika) właśnie zdjąłem wszystko (na szczęsie prawy wydech można zdjąć osobno), ale jeszcze nie rozbierałem tłumika. Pytanie - wie ktoś może co tam w środku jest za uszczelnienie, czy czeka mnie spawanie ? Jeszcze jedno - przy rozbieraniu okazało się też , że rozpadła się tulejka gumowa - podtrzymuje po prawej ztronie zaraz za kolenem wydech, nie moge nigdzie tego zdobyć, nawet we wrocku na motobazarze. Pozdro

 

Jak uda mi się odnaleźć jutro numer tel do gościa z Brzegu to zadzwonisz i powinien mieć potrzebne częsci, gość rozbiera motocykle, głównie zygzole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

dzięki , czekam na ten numer. Pozdro

 

665738775 - próbuj, mam nadzieje że jeszcze aktualny jest, jeśli nie to nie pomogę.

Pozdro S.

 

I jak Irek??? dodzwoniłeś się???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slavo28v

Koledzy mam zbyt niskie obroty silnika na biegu jałowym, na rozgrzanym silniku w okolicy 7000, po regulacji i czyszczeniu gaźników w serwisie, było ok ale wczoraj posmigałem i sa zbyt niskie, gdzie sie je reguluje??

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...