Skocz do zawartości

uwaga na oszusta


Dex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem Was ostrzec przed gosciem, ktory sprzedaje na allegro moja byla Princesse. Wszystko byloby ok, gdyby nie zenil kitu. Po pierwsze - niestety pod koniec zeszlego sezonu mialem z nia wypadek. Typowy dzwon w tyl samochodu. Wiec wcale ona nie jest "niewypadkowa". Koszt naprawy przekraczal 10 tys. Po drugie - do wypadku nakrecilem na niej ponad 40 tys. km, a nie jak facet zapodaje - 27 tys. Stek bzdur itd. Uwazajcie na niego. A i jeszcze cos. Tylnia opone wymienilem 1000 km przed wypadkiem, wiec znowu klamie, a aku tez jakos tak w tym czasie.

Tak mnie gosc wk.....l ze musialem stuknac pare slowek. :biggrin:

zapodaje link z aukcja na allegro.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=113961676

 

a tutaj mozecie sobie luknac na fotke zrobiona zaraz po zdarzeniu

http://www.dexterxvs.com/wypadek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Draco,juz wszyscy powyjezdzali, wiec i ja w domu:)

Mati mot, ten co sprzedaje to nie moj znajomy. Ja "chora" Princesse sprzedalem takiemu jednemu kolesiowi. Tez go nie znam. Wiec to nie sciema ten post, to tylko ostrzezenie.

Wiesz, ktos pozniej kupi za takie pieniadze bity motocykl myslac, ze jest zdrowy. Nie mozna takich klamliwych ogloszen tolerowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Draco,juz wszyscy powyjezdzali, wiec i ja w domu:)

Mati mot, ten co sprzedaje to nie moj znajomy. Ja "chora" Princesse sprzedalem takiemu jednemu kolesiowi. Tez go nie znam. Wiec to nie sciema ten post, to tylko ostrzezenie.

Wiesz, ktos pozniej kupi za takie pieniadze bity motocykl myslac, ze jest zdrowy. Nie mozna takich klamliwych ogloszen tolerowac.

Proste i oczywiste. Jakby wszyscy byli na tyle uczciwi i informowali o takich rzeczach to o ile mniej mielibysmy nieporozumien i problemów juz po zakupie moto. Respect for Dex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze powtarzam ze Polak wszystko potrafi i zeby nie kupowac u nas zadnych motocykli ani puszek :biggrin: Tez raz mialem okazje sie przekonac ze nie warto, popelnilem blad, moje niedopatrzenie, teraz sprowadzilem moto z niemiec i jestem zadowolony :biggrin: ]

Strzeżcie sie przed oszustami !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Princessa wypłyneła na rynek , było to do przewidzenia .Miejmy nadzieje że motocykl jest dobrze zrobiony i nikt się nie zabije .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste i oczywiste. Jakby wszyscy byli na tyle uczciwi i informowali o takich rzeczach to o ile mniej mielibysmy nieporozumien i problemów juz po zakupie moto. Respect for Dex

hmm... To prawda , ale rzeczywistośc jest taka , że gdyby każdy informował o takich rzeczach to nie było by w sprzedaży 90% motocykli które teraz są na rynku wtórnym , bo najzwyczajniej by się nie opłacało nikomu sprowadzać sprzętów bezwypadkowych np. z zagranicy (wystarczy przejrzec ile kosztują sprzety w niemczech bezwypadki tzn. całe . Ceny często wieksze niż u nas) , często jezdże do Niemiec i widze jakie motocykle chłopaki ładują na lawety i tiry ... Czasem to nie chcę patrzeć nawet na te sprzęty... A w Polsce rozbieranko-prostowanko-malowanko i bezwypadki w ogłoszeniach stoja piękne z nówką lakierem i wszystko od dziadków spad kołdry z przebiegiem zaledwie po dotarciu heheh brawo brawo :wink: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś czytałem : 70 % motocyklów ma powypadkową przezłość.

A te zprowadzane z zachodu z przebiegami po kilkanaście tysięcy raczej na 100% coś przeszły!!

raczej niewelu sprzedaje moto po takim przepiegu ( nawet na zachodzie) Też jestem często w niemczech i widze co sioe dzieje.

A wracając do kolesia od Dragstara - to czy rama była szczelona? Bo jeśli nie i tylko lagi były do wymiany to nie jest źle . jest to wymienna częśc i ma właściwości absorbujące uderzenia.

Jesli jest fachowo naprawiony ( nowe lagi) a nie prostowany to jest OK!

Nie bronie gościa!!! ale przeglądając ogłoszenia to napotykamy się w więkrzości na pod[picowane bryczki z symbolicznymi przebiegami. Gdzie jak sie policzy to wychodzi np. że moto robiło po 300 km w sezonie:):wink::):

takich jak ten oszust jest miliony!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą bezwypadkowością to rzeczywiście porażka,dlatego nie przymierzałbym sie do kupna moto z zachodu ,jeśli już to zza oceanu , bo tam co prawda bezwypadkowe też są drogie , ale za sam fakt ,że moto leżało jest już wpis w certyfikat własności i tego faktu się nie ukryje,gdy kupowałem swoje moto ,klient tez napisał że jest bezwypadkowy , ja wiedząc jak tom funcjonuje system sprzedaży sprzetów przez ubezpieczalnie , powiedziałem mu żeby nie ściemniał bo moto po szlifie sie nie boje ale potrzebuje orginalne zdjecia z aukcji , facet był zaskoczony ale zdjecie wysłał, jeżdze motocyklm do dzisiaj i obydwaj jesteśmy zadowoleni i utrzymujemy kontakt cały czas , sprzedał z mojej poręki juz trzy sprzęty bez sciemy o bezwypadkowym pochodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...