Skocz do zawartości

ktm exc 125 vs. husqvarna wre 125


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i dochodze do wniosku ze ten EXC to musi być straszny potwór :icon_mrgreen: Moim zdaniem wszystko zależy od umiejętności i niewykluczone że koledze po jednym sezonie brakowalo by mocy w tej "najmocniejszej secie" która dla mnie osobiście wcale nie jest taka mocna i nie trzeba być niewiadomo jakim wymiataczem żeby ją opanować. Faktem jest ze Ktm dysponuje przyzwoitą mocą ale bez przesady. Takie moje zdanie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprowadzać to z jakiego kraju, zeby moto było zadbane a cena powiedzmy na moja kieszen-i moze ktos ma adres jakeijs niemieckie strony gdzie mozna sprzedac motocykl takiej jak np. włoska strona www.moto.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 8kz powinienes wyrwac rocznik 2000 :icon_mrgreen: ja wyrwalem w dobrym stanie wiec sie da :lapad:

 

gadasz jak dziecko po pierwszej komuni, masz 20 lat a zachowujesz sie jak 12 latek, mój 12 letni brat radził sobie na cz 125 i jakos zyje do dzis,

 

po sezonie pewnie bedzie interesowala go juz wieksza moc niz exc 125 odblokowane, pozatym jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz

 

eloelo pamietaj EXC to nie DT, musisz na siebie uwazac jakby co :icon_mrgreen:

Porownaj moc CZ i porownaj EXC. Porownaj sobie co sie dzieje jak odkrecisz gaz w CZ, a co sie dzieje jak odkrecisz w EXC (tak, masz racje idzie na kolo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najmocniejszej secie" która dla mnie osobiście wcale nie jest taka mocna i nie trzeba być niewiadomo jakim wymiataczem żeby ją opanować. Faktem jest ze Ktm dysponuje przyzwoitą mocą ale bez przesady. Takie moje zdanie :icon_mrgreen:

No dokładnie :lapad: tak jak juz wczesniej napisałem mam znajomych którzy przygode z motorkami rozpoczynaki od ćwiarek crossowych. Spoko nic sie chłopakowi nie stanie :icon_mrgreen: a bedzie miał przynajmniej konkretny motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownaj sobie co sie dzieje jak odkrecisz gaz w CZ, a co sie dzieje jak odkrecisz w EXC (tak, masz racje idzie na kolo).

 

Zostawia slad jak rusza ???

 

 

a bedzie miał przynajmniej konkretny motor.

... ktorego szybko nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebay.de jest drogi, bo oni wiedza ze glownie kupuja to ludzie zza granicy. Poszukaj niemieckiej gazety z ogloszeniami motocyklowymi(empik, traffic itd). Bedzie wiecej i taniej.

Edytowane przez Plocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak mowi plocho, jak masz kogos z rodziny w niemczech to powiedz zeby kupił ci gazetke z ogloszeniami i wyslal skany albo cos, bo tam ceny są naprawde niższe niz na ebay.de który jest okupowany przez polaków :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh tak tak porownoj sobie CZ do KTM'a :lapad:

 

pewno jak bedzie mial 13 lat kup mu KTM 525 SX RACING + oboiwazkowy tuning bo chyba mu bedzie za slaby :icon_mrgreen:

 

Porownaj moc CZ i porownaj EXC. Porownaj sobie co sie dzieje jak odkrecisz gaz w CZ, a co sie dzieje jak odkrecisz w EXC (tak, masz racje idzie na kolo).

 

 

sorki wygłupiłem sie przepraszam, ja mysle o exc dopiero na przyszly sezon moze za dwa :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...