Skocz do zawartości

ktm exc 125 vs. husqvarna wre 125


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli KTMa to tylko w Czechach bo tam jest najtaniej ale też jest trudno znaleść dobry egzeplarz.

 

bo czesi wiedza co robią ze sraja na KTM`a

co nie zmienia faktu że EXC w swojej klasie jest beskonkurencyjny.

 

nom :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piasek mam nadzieje ze niepiszesz tak dlatego ze chcesz zebym od ciebie kupił tego ktma z 98'roku ;p mój kolega kx z 2004 roku ma sprowadzonego z niemiec przez kolesia ze slaska za 9500zł stan idealny dotego koles mu zawiózł moto do domu!! zobacze jesienia kiedy sezon minie znam kilku kolesi co porzadne moto sprowadzaja za pieniadze za ktore w polsce sie nie kupi takiego moto wiec zobaczymy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu a CR 500 można kupić za 5000zł. 125 są bardziej chodliwe od narwanych 300. EXC 125 z 2000r za 8000tyś nie kupisz poprostu chyba że takiego jak ty, który na pierwszy rzut oka wszystko git a teraz musisz nowy nicasil nakładać ( i to nie jest złośliwość) A co do ściągania EXC z Niemiec to raczej bym się na to nie nastawiał bo w Niemczech KTM trzymają bardzo dobrze cenę. Jeżeli KTMa to tylko w Czechach bo tam jest najtaniej ale też jest trudno znaleść dobry egzeplarz. W Polsce jest dużo KTM bo można powiezieć że zapanowała na nie moda od kilku lat, co nie zmienia faktu że EXC w swojej klasie jest beskonkurencyjny. Acha i jak dla mnie 8000zł za 2003r to lipa bo poprostu coś tu nie gra.

PZDR

Nie nakladam nowego nicasilu dlatego ze taki kupilem motocykl. Niestety pierscien tlokowy pekl i na to nikt nic nie poradzi!! Po czesci moj blad bo trzeba bylo odrazu tlok wymienic. Zreszta mniejsza o to. Jesli chcesz to na ten EXC 125cc 2003 rok moge dac Ci namiary, pojedziesz sobie zobaczysz. I powiem Ci tyle. Motocykle stracily na wartosci i nic na to nie poradzisz. KTMy w Niemczech nie trzymaja takiej wartosci jak Ci sie wydaje, tylko zeby kupic dobry egzemplarz w przyzwoitej cenie to trzeba tam jechac i sie rozgladac, a nie siedziec przed kompem i szukac ogloszen na mobile.de i tego typu serwisach i na tej podstawie ustalac jekie sa ceny motocykli. Odradzam Czechy bo w wiekszosci sa to motocykle po "garazowcach" - zawodnikach ktorzy sami je remontuja tanim kosztem. Bo nie oszukujmy sie nikt nie kupuje nowego EXC zeby jezdzic rekreacyjnie i po kilku latach go sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sraja na KTM (według Ciebie) to czemu całe czechy jezdza na KTM?? no i na Husqwarnach. :biggrin:

 

 

Dlatego bo KTM w Czechach były bardzo rozreklamowane. I gdy Czechy weszły do Uni dostali na nie bardzo dobre ceny.

 

Wiem to wszystko od Czeskich zawodników :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czechach ceny ktm są niskie dlatego duzo pepików na nich kata, to cos takiego jak u nas w polsce yamaha dt 80- wszyscy na niej jeżdzą i wszyscy na nią sraja :icon_mrgreen: :biggrin: ale i tak wiekosc czechów zachwala huske i to na niej najchetniej latają. Ostatnio przejezdzałem przez czechy to widzialem jak sie ludzie zwijali busami z zawodów to praktycznie same huski, troche ktm i suzuki

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...