Skocz do zawartości

ktm exc 125 vs. husqvarna wre 125


Rekomendowane odpowiedzi

jezdze na EXC SIX Days i naprawde taki motocykl jest do opanowania od razu, pierwszego wieczora jak go odpalilem to myslalem ze zejde ze starchu jak uslyszalem wydech(przesiadalem sie z 50), drugiego dnia pojechalem w las zrobilem pierwszy poslizg i ku memu zdziwieniu nie postawilo mnie na kolo, przy hamowaniu nie wywrocilo a przy przyspieszaniu wcale nie uciekal na boki(teraz troche myka ale tylko jak sie jedzie ponad 100km/h). Jezeli naprawde masz okazje kupowac EXC to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nigdy nie ganiales EXC, wiec dla Twojej swiadomosci powiem Ci ze mam takiego sprzeta i naprawde jest to najmocniejsza seta w enduro jaka jezdzilem- to nie jest DT (nie umniejszajac Dt-ce) - z EXC zarty sie koncza :buttrock: Jak bedzie jezdzil z glowa to zgoda, ale jak nie bedzie jezdzil z glowa?? Jak sie ma taki sprzet to wiadomo ze sie chce z tego korzystac.

 

sory szefie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak myśle nad kupnem exc ale zblokowanej tak jak poradził mi towarzysz LECHU po nauczeniu sie podstaw i po zdaniu na A1(moto kupuje jesienią/zimą a, A1 robie w czerwcu przyszłego roku)odblokuje sobie moto tylko jeszcze w 100% zdecydowany nie jestem bo na huską wre 125 mysle coś słabszego ale ma b.dobrą opinie wśród użytkowników , a wiecie moze czy exc ma zawieche regulowaną bo ja niski jestem 172 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy 172cm wzrostu poradzisz sobie ja jak kupowalem kTm byłem jeszcze niższy i jakoś dawałem sobie rade

Pozdro

 

Dla pocieszenia moge Ci powiedzieć ze widziałem na Extreme sports jeżdził zawodnik na 125 crossie , który miał 150cm wzrostu i w wyścigu był drugi obrał sobie technike jazdy i przeciwników zostawił z tyłu.

Więc się nie przejmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak myśle nad kupnem exc ale zblokowanej tak jak poradził mi towarzysz LECHU po nauczeniu sie podstaw i po zdaniu na A1(moto kupuje jesienią/zimą a, A1 robie w czerwcu przyszłego roku)odblokuje sobie moto tylko jeszcze w 100% zdecydowany nie jestem bo na huską wre 125 mysle coś słabszego ale ma b.dobrą opinie wśród użytkowników , a wiecie moze czy exc ma zawieche regulowaną bo ja niski jestem 172 ;/

Zablkowany to tylko nowy, bo jak go sie odbiera to każdy zdejmuje blokady. Nie poi to kupuje wyczyna, żeby pyrkać powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie blokuje EXC?? Ja jak kupowałem z kumplem moto w salonie własnie EXC (dla kumpla) to zadnej blokady nie miał. Mysle ze takie przytłumienie tego moto przy tym zapłonie itp. spowoduje ze silnik zrobi sie jakis taki dziwny (chodzi mi o oddawanie mocy). ale kto we moze to i dobry pomysł. W kazdym razie bierz bez zastanowienia KTMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nigdy nie ganiales EXC, wiec dla Twojej swiadomosci powiem Ci ze mam takiego sprzeta i naprawde jest to najmocniejsza seta w enduro jaka jezdzilem- to nie jest DT (nie umniejszajac Dt-ce) - z EXC zarty sie koncza :icon_mrgreen: Jak bedzie jezdzil z glowa to zgoda, ale jak nie bedzie jezdzil z glowa?? Jak sie ma taki sprzet to wiadomo ze sie chce z tego korzystac.

 

gadasz jak dziecko po pierwszej komuni, masz 20 lat a zachowujesz sie jak 12 latek, mój 12 letni brat radził sobie na cz 125 i jakos zyje do dzis,

 

po sezonie pewnie bedzie interesowala go juz wieksza moc niz exc 125 odblokowane, pozatym jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz

 

eloelo pamietaj EXC to nie DT, musisz na siebie uwazac jakby co :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh tak tak porownoj sobie CZ do KTM'a :icon_mrgreen:

 

pewno jak bedzie mial 13 lat kup mu KTM 525 SX RACING + oboiwazkowy tuning bo chyba mu bedzie za slaby :icon_mrgreen:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej jestem za tym exc, tak jak wspomniałem bede sie uczył jezdzic na 5 hektarach pustego pola, zresztą mi na prędkości nie zależy nie chce ciagle pruć 100km/h mi predkosc nie imponuje wole sobie leciec te 50,80 km/h i miec z tego wieksza frajde niz pruc 120km/h i sie wyrżnąć -tak bede na poczatku postępował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej jestem za tym exc, tak jak wspomniałem bede sie uczył jezdzic na 5 hektarach pustego pola, zresztą mi na prędkości nie zależy nie chce ciagle pruć 100km/h mi predkosc nie imponuje wole sobie leciec te 50,80 km/h i miec z tego wieksza frajde niz pruc 120km/h i sie wyrżnąć -tak bede na poczatku postępował

 

 

to sie tak tylko mowi, a co do czego to apetyt bedzie sie zwiekszal :icon_mrgreen:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...