Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze taka dziwna rzecz z tym kolanem, że bardzo często kiedy ktoś jedzie jakimś sportem a ja obok zwykłym golasem i on winkiel bierze z dupą zwieszoną z siedzenia i kolanem na asfalcie a ja idę równo z nim w normalnej pozycji bez tej całej ekwilibrystyki to potem ktoś taki patrzy na ciebie jakbyś mu matkę zabił :blink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka dziwna rzecz z tym kolanem, że bardzo często kiedy ktoś jedzie jakimś sportem a ja obok zwykłym golasem i on winkiel bierze z dupą zwieszoną z siedzenia i kolanem na asfalcie a ja idę równo z nim w normalnej pozycji bez tej całej ekwilibrystyki to potem ktoś taki patrzy na ciebie jakbyś mu matkę zabił :blink: :)

Bo kolo jest zdziwiony, że wymiata kolanem po jezdni a tutaj gość go bierze golasem po zewnętrznej i jeszcze smsa pisze. Wspomniana ekwilibrystyka jest niezbędna, ale przy na prawdę szybkim pokonywaniu zakrętu. Przeciętny ślimak na drodze ekspresowej (dla przykładu skrzyżowanie S1 z DK86) można brać z wywieszonym kolanem trącym o asfalt już od 70km/h, ale tak na prawdę zwis z moto i chowanie, już wtedy, kolana powinien nastąpić w okolicach 120km/h. Ja sobie nie wyobrażam tak zap. na zakręcie z barierkami po zewnętrznej, dlatego nie noszę i nie używam sliderów na ulicy. A przy 90km/h to komicznie wygląda gdy motocyklowi brakuje jeszcze 20 stopni do maksymalnego pochylenia a gostek już z niego zsiada i na chama wyciąga kolano na zakręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima, bez kitu ...

No niestety, trudno nie zaywazyc, zwlaszcza gdy w lapy z zimna dretwieja.

 

Dzisiaj w Hsrz'u bylo 9 st.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka dziwna rzecz z tym kolanem, że bardzo często kiedy ktoś jedzie jakimś sportem a ja obok zwykłym golasem i on winkiel bierze z dupą zwieszoną z siedzenia i kolanem na asfalcie a ja idę równo z nim w normalnej pozycji bez tej całej ekwilibrystyki to potem ktoś taki patrzy na ciebie jakbyś mu matkę zabił :blink: :)

he he ale beka ale tak to wyglada ja jak śmigam z kumplem on ma strasznie w głowie aby tylko slidera przytrzeć to jest jego wyznacznikiem jazdy po winklach a ja za nim lece sobie spokonjnie zakrętas nie ostry prędkosć około 100km/h i na lajcie bez siadania na bocznej nóżce a on kurze stara sie wycierać slider pościerany ale opona nie zamknięta ambicje heh , widzę ,ze mineła moda na gumowanie itp teraz dbają o sprzęty i zdrowie tak zauwazyłem w moim otoczeniu nawet na zlotach juz nie wyrywa sie aż tylu śmiałków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym roku poszedłem dalej i tarłem klatka piersiową po asfalcie :)

 

 

 

W przyszłym sezonie jeśli w zakręcie nie będziesz tarł przednim światłem, to znaczy, że gówno wiesz i uja umiesz jeździć ... Niestety, umiejętności rodaków szybko rosną na forumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...