Skocz do zawartości

Moj nowy bike :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nowa maszynka :banghead:

 

Aprilia RX 125, 1997 rok, 36 KM (26 kW), 125 cm3, Silnik Rotax

http://w1.bikepics.com/pics/2006/06/16/bik...611310-full.jpg

 

http://w1.bikepics.com/pics/2006/06/16/bik...611312-full.jpg

 

Gratuluję sprzętu. Nie chciałbym cię martwić, ale to mi wygląda na rocznik poniżej 95, bo później były juz inne plastiki i inny wahacz z tyłu... tak na pierwszy rzut oka. Oczywiście mogę się mylić.

Nie zmienia to faktu że to porządna maszyna

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję sprzętu. Nie chciałbym cię martwić, ale to mi wygląda na rocznik poniżej 95, bo później były juz inne plastiki i inny wahacz z tyłu... tak na pierwszy rzut oka. Oczywiście mogę się mylić.

Nie zmienia to faktu że to porządna maszyna

 

No dobra - nie chciałem humoru szczęśliwcowi psuć, ale skoro już zepsuliście to napiszę - moja maszyna w tych barwach jest z 1993 roku i bliżej jej z produkcją nawet do 1992. Potem zmieniali barwy na inne - no i wahacz był taki bardziej obły. Tak więc twój jest raczej z tych roczników a nie powyżej 1994 czy 1995.

 

NIe zmienia to faktu, że to dobre motory i dają dużo zabawy - a rocznik według mnie ma małe znaczenie w stosunku do stanu technicznego - tak więc olej to i się nie przejmuj. sory za wyraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie o to chodzi, ze wyglada jak nowa :banghead: a rocznik to mnie nie obchodzi ma 16 tys przebiegu wyglada i chodzi jak nowa -

 

mam jeszcze takie 1 pytanie odpowietrznik co wchodzi od zakretki baku powininen gdzies w czyms byc czy moze chodzic luźno ? :banghead:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie o to chodzi, ze wyglada jak nowa :banghead: a rocznik to mnie nie obchodzi ma 16 tys przebiegu wyglada i chodzi jak nowa -

 

mam jeszcze takie 1 pytanie odpowietrznik co wchodzi od zakretki baku powininen gdzies w czyms byc czy moze chodzic luźno ? :banghead:

 

Najczęściej wkłada się go gdzieś z przodu ... ale ogólnie nie mato znaczenia ... właściwie to mozesz ta rurkę całkiem wywalić.

 

Kurcze ... kupiłeś te moto od chłopaka z Podgórzyna koło Jeleniej Góry ???! jeździłem na nim w środę :-)))

Mój koles sięna nie szykował ... miał je kupić w niedzielę.

 

Gratuluje sprzęta !!! Ten motocykl jest w 100% OK ... był sprowadzony przez kolegę dla kolegi ... ale temu było za mało koni bo wcześniej miał CR 250.

 

... no chyba że to nie ten (ale daje sobie głowę uciać że na nim w środę latałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...