Skocz do zawartości

Moj nowy bike :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny kóry kupił enduro żeby jeździć na "gumie" "palić kapcia" zamast testować ile jedzie, weź się za czwiczenie winkli

 

 

tej a myslisz ze ja kapcia pailem na autostradzie czy co ? :icon_razz: podczas podjazdu sie kolo slizgalo, narazie zabardzo nie smigam bo lasach bo mi jeszcze sprzet nie przyszedl ( ubranie, kask, bytu) a stary sprzedalem i teraz czekam na reszte :buttrock:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zróbmy tak - pojeździj, poczytaj forum, zrozum, co to enduro i dopiero udzielaj się. To po prostu dobra rada, bo póki co wychodzi straszna słoma z butów i tylko sobie szyderców przysparzasz.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie należysz do tych któży kupili enduro i nigdy nie byli w lesie !

 

 

pewno ,ze nie przed tem smigalem na Yamaszce DT :icon_razz: las, pole wszystkie dorgi w okolicy znam na pamiec :bigrazz:

 

ps. co do tego siana to tak z podniecenia czasem bzdury pisze, prosze o wybaczenie ;) zamaist siedziec ic zytac forum wole posmigac na moto :buttrock:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas podjazdu sie kolo slizgalo,

 

Myślałem, że to normalne że koło się ślizga na 3ce jak się w palnik da - nie mówiąc już o podjeździe :icon_razz: pewnie na 4ce też się ślizga - ale kto tam patrzył by za siebie żeby to sprawdzić - mnie interesuje to co przede mną ciekawego. Śmigaj spokojnie - bo jak się w czasie jazdy za bardzo podniecisz to cię może ponieść - RX lubi pod koniec obrotów nagle dać konkretnego kopa i ktoś niedoświadczony może się zdziwić w nieodpowiednim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...