Skocz do zawartości

Moj nowy bike :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje

ale mam jedno pytanie co to :banghead::D:D:D:D czyzby jakas sciema <lol2> http://allegro.pl/item110236694_aprilia_rx...kx_yz_ktm_.html

 

 

nie sciema z tamtad przyprowadzilem - 250 km w jedna strone mialem, droga byla an szczyt taka, ze sie gumy i hamulce palily w busie :icon_mrgreen: ale bylo warto... amortyzator centralny gazowy itd. itp. pelen wypas aj :banghead: za malo koni bo on jest zablokowany na pol gazu jedzie

 

ps. nie ma briefu - sprowadzony z Wloch i tam tylko jest umowa kupna i tzw certyfikat

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly sprzet :banghead:, niestety napewno z 1 polowy lat 90. Mialem Aprilie Tuareg Rally 125 z 1991 i wygladala b podobnie, ale nie martw sie tym tylko zakladaj klocki i w teren !!. Napisz dokladnie jaki to silnik, a ja powiem Ci ile seryjnie on ma koni. Bo rotaxy maja w granicach 30 KM wiec nie wiem skad te 6 sie tam wzielo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotax123 czyli taki jaki ty posiadasz po calkowitym odblokowaniu ma 33KM, moze jakby założyc układ wydechowy arrowa to 1KM by moze moc wzrosła :icon_mrgreen: a po tuningu na 160ccm i na wydechu arrowa ma prawie 40KM wiec to juz killer :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotax123 czyli taki jaki ty posiadasz po calkowitym odblokowaniu ma 33KM, moze jakby założyc układ wydechowy arrowa to 1KM by moze moc wzrosła :banghead: a po tuningu na 160ccm i na wydechu arrowa ma prawie 40KM wiec to juz killer :]

 

Z tuningiem POLINI 160 ccm będzie miał odblokowany 37KM :icon_mrgreen: no i trzeba wówczas wyjąć zawór wydechowy. Będzie słabszy dół, ale od połowy gazu będzie pięknie ciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o te 6 KM i rocznik :icon_mrgreen: mi wystarcza w zupelnosci

 

wrzucilem dzisiejsze fotki -

 

http://www.bikepics.com/members/ray69/97rx125/

 

pytanie mam jeszcze - zeby go dac na kolo to trzeba sie odchylic czy jak ? bo z gazu nie bardzo :banghead: wiec chyba nie ma 36 KM, jade na przeglad i zoabczymy co powiedza

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tys za bika + teraz kupilem ubrania potrzebne do jazdy, dzis smigalem to jego v max 150 km/h i na 3 biegu pali gume :icon_razz:

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tys za bika + teraz kupilem ubrania potrzebne do jazdy, dzis smigalem to jego v max 150 km/h i na 3 biegu pali gume :buttrock:

 

Stawiam skrzynke piwa jeśli twój RX pojedzie 150 km/h. Jeśli nie, ty mi stawiasz ok? :icon_razz:

 

Sorki, że tak cię gaszę, ale sam miałem w niezłym stanie RXa 160 i nie szedł nawet 140, więc wątpię żeby 125 jechał więcej.

Pozdro i miłej zabawy motocyklem

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dajcie spokój, chłopak jest młody i ma jeszcze fantazje nocne połączone z polucjami :icon_razz:

No i podstawowe pytanie, po co Ci te 150 km/h? Mój 520 EXC jedzie może 140 max, a i tak wykorzystałem to może kilka razy na przelotach...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...