Skocz do zawartości

Przykład głupoty i durnego szpanu pod 2oo


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis gość który na chwilę pożyczył Honde XRV Africa Twin skasował 4 motocykle pod 2 Kołami. Zapier*alając ze 100 km/h od dworca zachodniego zablokował tylny hamulec, wjechał na chodnik i z impetem czołowo je*nął w motocykle. Na 1 ogień poszła 2 letnia XJR 1300, ktora ma krzywą rame, wahacz, lage, kierownice i ogolnie nadaje sie na złom. uszkodzony został jeszcze jakiś nieznany mi motocykl ( jakis street), Thundercat, Fazer. Africa ma rozwalone koło i lagi. Najlepsze, ze gosc jadący w czapeczce i adidaskach przezył i nic mu sie nie stało. Ale po kieszeni uderzy go owa najdroższa przejażdzka w życiu.

 

Ma kretn szczescie, ze nie skasował Adu i Agghii oraz innych osob ktore tam stały, bo pewnie niepredko wyszedłby na wolnosc

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszkodzony został jeszcze jakiś nieznany mi motocykl ( jakis street)...

...to bylo MT-03... rocznik... no chyba nie musze mowic... ehhh..... kurcze.... tak naprawde to cud, ze nikt nie ucierpial... a luda bylo sporo...

 

...fuck... znowu to mowie.... co za sezon...

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis gość który na chwilę pożyczył Honde XRV Africa Twin skasował 4 motocykle pod 2 Kołami. Zapier*alając ze 100 km/h od dworca zachodniego zablokował tylny hamulec, wjechał na chodnik i z impetem czołowo je*nął w motocykle. Na 1 ogień poszła 2 letnia XJR 1300, ktora ma krzywą rame, wahacz, lage, kierownice i ogolnie nadaje sie na złom. uszkodzony został jeszcze jakiś nieznany mi motocykl ( jakis street), Thundercat, Fazer. Africa ma rozwalone koło i lagi. Najlepsze, ze gosc jadący w czapeczce i adidaskach przezył i nic mu sie nie stało. Ale po kieszeni uderzy go owa najdroższa przejażdzka w życiu.

 

Ma kretn szczescie, ze nie skasował Adu i Agghii oraz innych osob ktore tam stały, bo pewnie niepredko wyszedłby na wolnosc

Widze zewiesci sie rozchodza jak błyskawica........w woli wyjasnienia niemoj to był moto, stałem i widzialem całą sytuacje i znam własciciela africy....

Nie bede tłumaczył. co i jak był ubrany czy miał kurtke adidasa czy motocyklową ( amial motocyklowa)

Tylko jedna sprawa nie robcie afery ze jechał 100 bo zaraz bedzie ze jechał 120 i wiecej..i czy zablokował tylni hamulec czy przedni.

Popierwsze GOSC PRZEZYL.. no zapewne lepeij zeby sie zabił było by co pisac.... w czapecee i addidaskach daj spokuj patrzyles jakiemial buty/./? bo ja tak,,,, czapeczka pzy 100 mu z głowy nie spadła? hmmm moze mial na gwozdek zabita?

a po kieszeni go nie udezy,.,.,. i nie bedzie to jego najdrozsza przejazdzka wszystko idzie z OC własciciela motoru...

WŁAŚCICIELE USZKODZONYCH MOTOCYKLI---- rozmawialem z wami widzielismy co sie stało.(czesc ne widziala i byla w szoku) Jest mi niezmiernie dobrze ze moge powiedziec ze macie klase... za spokój opanowanie emocji waszych, za podejscie do całej sprawy i sprawcy.. Pokazaliscie się z najlepszej strony , a że było paru krzyczących mądrych TETRYKOW cózzzz pogadaja sobie i to ich co sobie powiedza...

Wiadomo,że lepiej zeby takie sytuacje sie nie zdazały ale sie zdażyło i to w bardzo dziwnych nimozliwych do wyjasnienia okolicznosciach ( prosta droga i jyz byl motor zwalniany na hamulacach)

Sprawca z tego co wiem jezdzi na moto od 16 roku ma identyczny motor od ponad 3 lat...

Wszystko to jest troche dziwne jak do tego doszło..

 

 

 

a i jeszcze jedno opis tytulu jest do bani

DURNY SZPAN? POPIS? no fakt kasujac 5 motorów to jest niezły popis.....

Prawda jest tak ze ,,sprawca w włascicielem afri.. dzien wczesniej 5 godzin kombinowali z tłumikiem..

dzisiaj mieliesmy przyjemnosc go ogladac i słychac, wiadomo najlepiej wczasie jazdy słychac,,

A napewno niet nie próbował swoich sił na prostej czy z głosnym hamowaniem .. To raczej nie scigacze zeby tak sie wygłupiacto jest Africa Twin ( bez urazy)

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko po prostu jest za piekne zeby bylo prawdziwe, facet jezdzi od 16 r zycia, ma taki sam motur od 3 lat, pytanie jak on to zrobil ze to zrobil ???

Co do wlascicieli rozbitych motocykli to sadze ze na goraco nie od razu dotarlo do nich ile klopotu beda mieli z odbudowaniem motocykli i ile czasu to zajmie. Pogadaj z nimi za miesiac, ciekawe co ci powiedza.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, jasne ze mnie tam nie bylo ale swietnie potrafie sobie wyobrazic jak bym sie czul, widzac moja "nowke z salonu" zakupiona za ciezka kase, lub jeszcze lepiej na kredyt, rozsmarowana na parkingu przez kogos kto nie potrafi opanowac motocykla na prostej drodze.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, i tak nie pobiliście rosjan na moście podczas parady w moskwie :buttrock:

dobrze, że nic się nikomu nie stało. współczuję właścicielom rozwalonych maszyn... 'rzecz nabyta'. k.rwa. gdyby ktoś ci chatę życia puścił z dymem, też byś tak powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... dobrze, że nikomu się nic nie stało...

Ale dziekuję bardzo za przyjemność posiadania rozwalonego sprzęta przez jakiegoś oszołoma, który nie opanował (?) motocykla... Dodatkowo w środku sezonu. Masakra. A motocykl był sprawny?

 

Jak ten człowiek się tłumaczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co... straszny nie fart sprawcy całego zamieszania...!!! Wspólczuje właścicielom rozbitych maszyn, chyba moge sobie wyobrazić co teraz czuja!!!

Ja gdy sam rozwaliłem swój moto to byłem wku****** na maxa, dosłownie total wku*******, a jeszcze jakby ktos inny mi to zrobił to już w ogóle!!! :biggrin:

 

Ale na tle tych wszystkich wydarzeń zdrowie jednak najważniejsze... dobrze że to wszystko skończyło się bez ofiar w ludziach!!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...