Skocz do zawartości

Co kupic do 5 tys. GS XJ czy GPZ ??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym polecał GPZ'ta, bo sam takim jeżdżę, tylko nie wiem czy do 5 kzł dostaniesz coś w dobrym stanie. No i rocznik pewnie początek lat 90-tych albo wcześniej z przebiegiem pewnie ponad 30 kkm. Ale szukać warto. Jest jeszcze opcja samodzielnego sprowadzenia z zachodu - możesz się zmieścić w tej cenie, tylko sam będziesz musiał załatwiać formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie nad gpz 600 albo gsxf600 (albo 750 )

 

Nad GPZ 600 bym się mocno zastanowił, a jesli chodzi o gsxf600 lub 750 to trochę drogie i nie wyrobi sie do 5 tys zł a zważywszy na to ze będzie musial moto jescze opłacić i maly przegląd w nim zrobić. Obstaje nadal przy GPZ 500 z lat przed 94. Są one w miarę tanie i również frajda z jazdy będzie gwarantowana - 60KM :buttrock::) Ja jak szukałem GPZ na znalazłem sporo towarów za około 4300-4500zł roczniki 90-92. Nawet w dobrym stanie jak na swój wiek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał GPZ'ta, bo sam takim jeżdżę, tylko nie wiem czy do 5 kzł dostaniesz coś w dobrym stanie. No i rocznik pewnie początek lat 90-tych albo wcześniej z przebiegiem pewnie ponad 30 kkm. Ale szukać warto. Jest jeszcze opcja samodzielnego sprowadzenia z zachodu - możesz się zmieścić w tej cenie, tylko sam będziesz musiał załatwiać formalności.

 

 

Z tym przebiegiem to był by cud żeby znalazł rocznik koło 90r i przebiegu ponad 30 tyś

chyba że bardzo grubo ponad dochodzący do 130tyś.

Przebiegi żedu 30 czy nawet 40tyś w motocyklach 10 czy nawet 15 letnich to żadkość.

Tylko u nas są takie przebiegi przy sprzedaży a dlaczego to każdy wie a jeżeli wieży

w taki przebieg to jest naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byś powiedział na XJke ale tą starszą (nie diversion) mam takową maszyne i nawet jedzie , ma 73 koniki (poleci ok 200 ) wiec wcale nie tak mało , wiecej o jakieś 10 niz diversion , tyle tylko , ze to troche stare i klepali tylko do 1991 . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZ 600R, są z roczników 84-89, moc 75KM, albo z ostatniego roku produkcji: 85KM.

Maszyna o charakterze sportowym, jak na warunki lat osiemdzisiątych.

 

GPZ 500, GS, XJ są bardziej uniwersalne i trochę spokojniejsze.

 

Pozdr.

Edytowane przez bodek_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Polecam GS500... rok temu miałem podobny dylemat, wybrałem GS'a i jestem TOTAL zadowolony :smile:

 

Juz kupiłem

Suzuki GS 500 E

 

Upss nie zauważyłem tej świetnej wiadomości... gratuluje!!! Napewno nie będziesz żałował!!! :banghead:

Pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale ... za to sianko raczej nie kupisz nic dobrego ... O czym bys nie pomyslal bedzie juz moooocno zajeżdzone.

Też jestem ciekaw, czy rzeczywiście można kupić niezajeżdżonego GS-a za 5000 zł, skoro nowy kosztuje ok. 19000. ;) Miejmy nadzieję, że nowy nabytek będzie Założycielowi wątku dobrze służył; w avatarze prezentuje się całkiem okazale.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupilem swojego GS za 5500, sprowadzony z Niemiec, jestem pierwszym wlascicielem w Polsce:-)

przebieg 37 tys km - wydaje sie orginalny...

i jestem bardzo zadowolony. Jak na razie nie sprawia mi zadnych problemow, przy normalnej jezdzie po miescie - krecenie do 5 - 6 tys, pali w okolicy 4.5 litra.

A przy spokojnej jezdie na trasie (tak do 120 km/h) spalil 3,7 litra ;)

Moze przyspieszenia nie sa rewelacyjne, ale mi to wystarcza - jeszcze ;-)

a jak zacznie brakowac mocy to wskocze na cos wiekszego...

 

gratuluje zakupu i niech sie dobrze jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gs500e , na motor nie mogę narzekac ,jak na pierwszy motor zeby sie wprawic jak naj bardziej ale mało mocy myslę o xj600 lub bandit600 cos z 600-tek. ale to na drugi sezon

Edytowane przez winix2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gs500e , na motor nie mogę narzekac ,jak na pierwszy motor zeby sie wprawic jak naj bardziej ale mało mocy myslę o xj600 lub bandit600 cos z 600-tek. ale to na drugi sezon

Przesiadka z GS 500 na XJ 600 raczej większego sensu nie ma bo wielkich róznic nie odczujesz...jak już to na Bandita!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...