Skocz do zawartości

Opony SHINKO


Rekomendowane odpowiedzi

Był bym ostrożny z takimi stwierdzeniami. Znalazłem historię firmy, ogólnie nic ciekawego:

 

http://www.shinkotire.co.kr/english/01company/sub06.asp

Krótko mówiąc,kiedyś produkowali gumofilce a teraz opony :biggrin: Jak ktoś ma doświadczenia z oponami różnych egzotycznych producentów,zapraszamy do dyskusji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc,kiedyś produkowali gumofilce a teraz opony :biggrin: Jak ktoś ma doświadczenia z oponami różnych egzotycznych producentów,zapraszamy do dyskusji....

Chyba cały wątek jest o tym? nie licząc tych którzy nie mając kompletnie nic do powiedzenia w temacie jednak nie potrafią się powstrzymać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć można na wszystkim, obojętnie Maksik, Szynka czy Cing-Ciong, pytanie tylko po co? Przecież te opony nie są aż tak tanie, żeby stanowić poważna alternatywę dla markowych. Co z tego ze mam za 650 komplet, jak dokładam 50zl czy 100zl i mam komplet np Dunlopa, Metzelera itp. Wystarczy się rozejrzeć na internecie, a to chyba nie jest problem, przynajmniej dla użytkowników forum ?

 

Co do opon wyczynowych bez DOT - może i nie ma przepisu, który wymaga żeby na oponie był DOT, ale za to mają one wszystkie pięknie na boku napisane "Not for highway service" - spróbuj ktoś mieć na tym wypadek i niech się ubezpieczalnia dopatrzy to pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć można na wszystkim, obojętnie Maksik, Szynka czy Cing-Ciong, pytanie tylko po co? Przecież te opony nie są aż tak tanie, żeby stanowić poważna alternatywę dla markowych. Co z tego ze mam za 650 komplet, jak dokładam 50zl czy 100zl i mam komplet np Dunlopa, Metzelera itp. Wystarczy się rozejrzeć na internecie, a to chyba nie jest problem, przynajmniej dla użytkowników forum ?

Ja szukałem, pokaż mi fajną sportową oponę za 750PLN 120/70-17 i 180/55-17. Pilot Sport, Power, albo jakiś fajny Dunlop, to biorę na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem, pokaż mi fajną sportową oponę za 750PLN 120/70-17 i 180/55-17. Pilot Sport, Power, albo jakiś fajny Dunlop, to biorę na wiosnę.

Masz bana na Allegro? :bigrazz:

http://allegro.pl/dunlop-sportmax-d209-120...1368618721.html

http://allegro.pl/komplet-120-70zr17-180-5...1362255860.html

 

Jeśli te Shinko kosztują rzeczywiście 650 zł, to cała gra moim zdaniem zupełnie nie jest warta świeczki. Nie wspominając o tym, że za 400-500 masz komplet potorówek w rewelacyjnym stanie...

 

A usługi kolegi mikitl polecam, korzystałem kiedyś :-)

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...