Skocz do zawartości

Opony SHINKO


Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel miał w nindźy ten komplet i suka nawet mocno rozgrzana w winklu potrafiła popłynąć... Jako turysta to tak ale winkle odpadają. I trwała-praktycznie sezon przelatała a jazda była typu "dużo gazu i sprzęgło od razu"

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i tacy co piją tanie wino i mówią że jest pyszne! Ja nie mam potrzeby pic' taniego wina żeby potwierdzic' tą teorię. Czy na torach ściganci też używają Shinko? Czy może Xung-fung? :icon_razz:

 

Byłem na Shinko w Lublinie, Radomiu i Poznaniu, i nigdy nie miałem zastrzeżeń do tej opony, ograniczeniem był dekiel alternatora a nie opona shinko.

 

Na oponach Shinko ściga wielu zawodników na 1/4 mili. Ta opona to KOSMOS! Zdziwilibyście się tak jak ja, jakie krechy zostawiąją uznane marki, a jaką (a niemalże żadnej) Shinko:) Na tej oponie jeździ mistrz Polski!

 

 

Pilot Sport cienki jak barszcz, dziwne,że ma "sport" w nazwie.

 

A dla mnie to jest dziwne, Pilot Sport to jedyna opona na której udało mi się stawiać na gumę po/w deszczu.

Ilu ludzi tyle opinii.

 

A i jeszcze to:

Opony Shinko Tire projektowane są nadal w Japonii przez ich japońskich inżynierów, natomiast produkcja odbywa się w fabryce w Korei Południowej z spełnieniem wszystkich surowych Japońskich norm. Z ciekawostek, które jeszcze wyszperałem w Internecie, okazuje się że w tej samej fabryce produkowane są tez opony Continetal.

Edytowane przez baba_zanetti

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kantowanie ludzi się niestety szerzy... Trzeba uważać i mieć oczy szeroko otwarte bo na każdym kroku próbują Cię zrobić w balona...

niestety kolego nie do końca masz rację poniweaż faktycznie fabryczkę w Dębicy wykupił GoodYear więc na pewno mogą sobie napisać to co napisali na oponce. A tak przy okazji to w jasielskie hucie szkła produkują klosze do lamp samochodowych (mercedes, VW) i wiesz co pisze na szkle? MADE IN GERMANY :D i co ty na to?

Pozdrawiam serdecznie :))

Edytowane przez bluestar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...