Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja swoim b6 leciałem 200, ale droga mi się zaczęła kończyć :] Kładziesz się na bak i daje radę :] aczkolwiek nie jest to prędkość przelotowa, tylko chwilowa :icon_razz:

 

jezdzić z takimi prędkościami na golasach to niezły wyczyn, a poza tym to chyba mozna sie rozciągnąc przy takim naporze wiatru.co miesiąc rece dłuższe o 0.5 cm :icon_twisted:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzić z takimi prędkościami na golasach to niezły wyczyn, a poza tym to chyba mozna sie rozciągnąc przy takim naporze wiatru.co miesiąc rece dłuższe o 0.5 cm :icon_twisted:

 

pzdr

 

w wyrku potem z kobitką pomaga, oj jakie się rzeczy robi takimi długimi łapami :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xj600N '03 poszła licznikowe 200. Było z górki, ale nic nie odpadło :). Po płaskim było jakieś 195 i zaczął się spadek, nie wiem czy bez tego poszła by więcej. Drugi raz nie próbowałem ;)

 

 

Ile? Cholera jasna, ja próbowałem na autostradzie i leciałem (chyba) maks 185-190. Wichura była straszna. Musiałeś mieć jakieś wspomaganie, bo za nic 200 na xj nie rozpędzisz do takiej predkości. :icon_twisted:

Choćiaż może to przez plecak*? :icon_razz:

 

Pozdrawiam

 

*- plecak w rozumieniu materiałowym, nie dziewczęcym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile? Cholera jasna, ja próbowałem na autostradzie i leciałem (chyba) maks 185-190. Wichura była straszna. Musiałeś mieć jakieś wspomaganie, bo za nic 200 na xj nie rozpędzisz do takiej predkości. :biggrin:

Choćiaż może to przez plecak*? :biggrin:

 

Pozdrawiam

 

*- plecak w rozumieniu materiałowym, nie dziewczęcym.

No było trochę z górki. Ale ponad 190 po płaskim idzie spokojnie. Fakt, że jest jakoś dziwnie ustawiona bo powyżej 7 tyś. dostaje niezłego kopa (jak na xjote). Plecak może mieć jakieś znaczenie. Ja jechałem płasko na baku, i mam założoną małą szybkę, nie wiem czy to ma wpływ. Prędkości oczywiście licznikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 km/h HOnda vf750 MAgną, w sumie do 200 może by uciągła, jechałem z pasażerem (95kg) zbocznymi sakwami wyładowanymi po brzegi, namiotem nabagazniku i tylnia sakwą. rzecz siędziała na autostradzie od strykowa do konina, Predkośc 160-80 utrzymana przez 102 km, spalanie - ponad 9 litrów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było trochę z górki. Ale ponad 190 po płaskim idzie spokojnie. Fakt, że jest jakoś dziwnie ustawiona bo powyżej 7 tyś. dostaje niezłego kopa (jak na xjote). Plecak może mieć jakieś znaczenie. Ja jechałem płasko na baku, i mam założoną małą szybkę, nie wiem czy to ma wpływ. Prędkości oczywiście licznikowe.

 

A to już wiem wszystko. Ja śmigałem bez szybki, z plecakiem( specjalnie kupiłem plecak vaude, który miał przylegać, ale opór i tak wygrywał). Tez się kładłem na bak i tylko 180 albo 190 maks. Natomiast w 2005 jeździłem w kasku typu jet nolana, i raz mi szybka odfrunęła przy 170 to pomyślałem, ze należy w końcu zmądrzeć i kupić szczękowy. Ale na samą myśl o takiej prędkości, aż ciarki przechodża :biggrin: . Poczciwa xj....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA cagiva super city 100km/h aprilia rs 125 130-140 ( na 4 biegu) kawasaki kle 500 120 km/h nie sa to jakies wypasione predkosci ale jak na moj wiek to wystarczy :icon_biggrin: ( za mało oleju w głowie zeby gnac wiecej jak to moja mama mowi :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...