Skocz do zawartości

prawko kat B


Guzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zdalem egz na B!!! :)

za pierwszym razem!

nie powiem, że jazda motocyklem sie nie przydala, bo w ruchu miejskim czlowiek jest otrzaskany i kwestia podstawowa to zaczac zwracac uwage na przepisy a szczegolnie zielone strzalki :flesje:

 

i tak abstrahujac od tematu:

1. widzieliscie straszny plakat obsmarowujacy motocyklistow (sa dwa w WORD na Powst. Slaskich)? mi normalnie szczena opadla jak przeczytalem

 

2. powoli wycofuja sie z zielonych strzalek. polowa na miescie pozakrywana. ktos poszedl po rozum do glowy? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zdalem egz na B!!! ;)

za pierwszym razem!

nie powiem, że jazda motocyklem sie nie przydala, bo w ruchu miejskim czlowiek jest otrzaskany i kwestia podstawowa to zaczac zwracac uwage na przepisy a szczegolnie zielone strzalki :D

 

i tak abstrahujac od tematu:

1. widzieliscie straszny plakat obsmarowujacy motocyklistow (sa dwa w WORD na Powst. Slaskich)? mi normalnie szczena opadla jak przeczytalem

 

2. powoli wycofuja sie z zielonych strzalek. polowa na miescie pozakrywana. ktos poszedl po rozum do glowy? :rolleyes:

GRATULACJE :) :flesje: :flesje:

 

Od ktorego roku zycia mozna zdawac prawo jazdy na samochód?

bo cos slyszalem ze maja wprowadzic od 16 ale cos mi sie to wydaje malo prawdopodobne...

Na kategorie A i B można zacząć kurs jak się ma skończone 19 lat i 9 miesięcy.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze maja wprowadzic od 16 ale cos mi sie to wydaje malo prawdopodobne...

 

Włóż to między bajki. Jak miałem 16 lat (niedawno :) ) też każdy byl PEWNY, że już wprowadzają od 16. Jeżeli będa zmieniali to najwyżej na 21 lat. Także czekaj cierpliwie...

Możesz zacząć kurs 3 miesiące przed 18 urodzinami, ale egzamin musisz zdawać najwcześniej w dniu urodzin.

Edytowane przez ojro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: :flesje: ;)

 

i tak abstrahujac od tematu:

1. widzieliscie straszny plakat obsmarowujacy motocyklistow (sa dwa w WORD na Powst. Slaskich)? mi normalnie szczena opadla jak przeczytalem

Olać moherowych frustratów (plakatu nie widziałem, ale domyślam się, w jakim tonie jest utrzymany)! Jak nie potrafią inaczej leczyć kompleksów, to ich zafajdany problem.

 

2. powoli wycofuja sie z zielonych strzalek. polowa na miescie pozakrywana. ktos poszedl po rozum do glowy? :D

Nie sądzicie, że teraz przepustowość stołecznych ulic może jeszcze się pogorszyć? :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ja też jak miałem 16 lat to myślałem, że wprowadzą prawo jazdy od 17, ale straszyli, że będzie od 21. Nie ma co się łudzić będzie od 18 i tyle, trudno.

18 i niech lepiej tak zostanie:) w sumie teraz cwany jestem bo juz mam to za sobą:) wiem jak to jest jak się czeka do tych 17 lat i 9 miechów ale moze to i dobrze człowiek troszke pokory nabierze. Kiedyś byly inne czasy ponoc od 17 lat mozna było zdawac ale za zgodą rodziców. Ale to było i mineło było dużo mniej samochodów, które w dodatku były wolniejsze. A teraz liczba samochodów drastycznie wzrosła, moc i prędkosc także wzrosła wraz z postepem techniki, tylko jakoś dróg nam nie przybyło:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma egzamin na A już za sobą od roku a na B nieumiem zdać we wtorek 6.06 mam juz 4 egzamin a autem normalnie jeżdżę od prawie 2 lat, wiem że może nabieram złych (innych niż na egzaminie) nawyków ale dużo lepiej potrafię się poruszać po drogach niż 90% świeżo upieczonych kierowców i przynajmniej 30% starszych. A egzaminy nie są tanie... :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...