Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Terkotanie to mi wyglada na lekkie zaczepianie sprzegiel klowych, czy zebow kol w skrzyni biegow zwiazane ze zlym zdystansowaniem walkow, w kazdym razie jest to ewidentnie zwiazane z jakims problemem w zespolach napedowych moto. Dlatego na wolnych motocykl chodzi ladnie, bo skrzynia i naped nie pracuja.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś posłuchać innego 1100, może rzeczywiście te typy tak mają, moja 650 też wyrczy niepokojąco,ale posłuchałem innych i widze ,że to urok tego typu.

Poprawiło jej sie troche po synchronizacji gazników :) Przestał jeden cylinder hamować drugi i trochę wyrczenie ustało,a i moto zaczęło jeździć lżej,i przestało strzelać w gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terkotanie to mi wyglada na lekkie zaczepianie sprzegiel klowych, czy zebow kol w skrzyni biegow zwiazane ze zlym zdystansowaniem walkow, w kazdym razie jest to ewidentnie zwiazane z jakims problemem w zespolach napedowych moto. Dlatego na wolnych motocykl chodzi ladnie, bo skrzynia i naped nie pracuja.

 

Adam M.

 

Hmmm to brzmi dość rozsądnie ale ja niestety aż tak się nie wyznaję na mechanice żeby samemu podjąć się rozbiórki silnika :(.

W MITSUI (serwis YAMAHY) stwierdzili na ucho podobnie... że to musi być coś z zespołem napędowym :(.

 

Koniec końców do nich pojade i zostawie moto :(. Eh... a miało być tak pięknie.... mam go od tygodnia :(.

 

Wszystkim dzięki za odpowiedzi. Jak wam przyjdzie jescze cosik mądrego do głowy to chętnie poczytam.

 

Kit@

 

Terkotanie to mi wyglada na lekkie zaczepianie sprzegiel klowych, czy zebow kol w skrzyni biegow zwiazane ze zlym zdystansowaniem walkow, w kazdym razie jest to ewidentnie zwiazane z jakims problemem w zespolach napedowych moto. Dlatego na wolnych motocykl chodzi ladnie, bo skrzynia i naped nie pracuja.

 

Adam M.

 

Hmmm to brzmi dość rozsądnie ale ja niestety aż tak się nie wyznaję na mechanice żeby samemu podjąć się rozbiórki silnika :(.

W MITSUI (serwis YAMAHY) stwierdzili na ucho podobnie... że to musi być coś z zespołem napędowym :(.

 

Koniec końców do nich pojade i zostawie moto :(. Eh... a miało być tak pięknie.... mam go od tygodnia :(.

 

Wszystkim dzięki za odpowiedzi. Jak wam przyjdzie jescze cosik mądrego do głowy to chętnie poczytam.

 

Kit@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiło jej sie troche po synchronizacji gazników Przestał jeden cylinder hamować drugi i trochę wyrczenie ustało,a i moto zaczęło jeździć lżej,i przestało strzelać w gaźnik.

Jakich gaźników ????? Chyba gaźnika bo jest jeden :icon_mrgreen:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Szlachta,

 

po pierwsze melduje - sprzęt "zagadał" po zimie :icon_idea: bez protestów :icon_mrgreen:

Banan wyrysował się na twarzy.. miłe uczucie..

 

ale..

 

po wrzuceniu biegu - gaśnie :wink:

 

 

Jakaś rada, podpowiedź dla początkującego..?

 

HELP..

 

Zdrawim

Edytowane przez umberto69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Szlachta,

 

po pierwsze melduje - sprzęt "zagadał" po zimie :flesje: bez protestów ;)

Banan wyrysował się na twarzy.. miłe uczucie..

 

ale..

 

po wrzuceniu biegu - gaśnie :biggrin:

Jakaś rada, podpowiedź dla początkującego..?

 

HELP..

 

Zdrawim

może stopka nie złożona, albo czujnik od stopki nawala... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Szlachta,

 

po pierwsze melduje - sprzęt "zagadał" po zimie :biggrin: bez protestów :)

Banan wyrysował się na twarzy.. miłe uczucie..

 

ale..

 

po wrzuceniu biegu - gaśnie ;)

Jakaś rada, podpowiedź dla początkującego..?

 

HELP..

 

Zdrawim

Psiknij WD na element ruchomy czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wrzuceniu biegu - gaśnie :D

Jakaś rada, podpowiedź dla początkującego..?

 

HELP..

 

 

Na mój gust to sprzęgło jest sklejone.

Jeżeli po wrzuceniu biegu jest odczuwalne szarpnięcie motocykla, to trafiłem w dychę.

Po zapaleniu sprzęta rozgrzej go porządnie około 15 min na luzie i wtedy wrzuć bieg.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich gaźników ????? Chyba gaźnika bo jest jeden :D

 

 

Gazniki w 2 cylindrowej V-ce są przeważnie dwa ,po jednym dla każdego cylindra,(tyle że spięte razem aby można było nimi sterować jednocześnie) w każdej jamaszce z silnikiem V tak jest!!!!!!(i nie tylko). I trzeba je synchronizować tak aby obie przepustnice były zawsze w tym samym położeniu(ciśnienie panujące w kolektorze ssącym było takie same).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że spięte razem aby można było nimi sterować jednocześnie)

Teraz to mnie oświeciłeś,nigdy nie słyszałem o sychronizacji w dragu :O

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek, zaskakujesz mnie swoim lamerstwem :icon_razz: W dragach synchronizacja gaznikow to podstawa dobrego ustawienia pieca. Jak juz napisano wczesniej, sa dwa, wiec trzeba je idealnie synchronizowac co jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...