Jump to content

umberto69

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About umberto69

 • Rank
  NOWICJUSZ - romeciarz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Polska

Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Ale to nie za bieganie, tylko za przebywanie w miejscu gdzie jest zakaz przebywania czyli lasy, parki itd. Za bieganie to w dupę co najwyżej mogą pocałować łajzy. Nie biegać to sugestia, zakaz wstępu do lasu i parku to prawo obecnie obowiązujące.
 2. No, Ty zdaje się jesteś niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie „kto płaci ten wymaga”. —————————————————— A Biedroniowi nie odbierałabym szans na sukces. Skoro taka prowincja jak Słupsk wybrała geja na prezydenta to wszystko jest możliwe.
 3. Zwykły geszefciarz z brudnymi łapskami wyszedł z tego, pożal się panie Boże, zbawcy narodu. A jak widać powyżej amerykański wyznawca sekty nieudolnie próbuje bagatelizować szemrane interesy wodza. Żenujące.
 4. Świat zmierza ku zagładzie, oto pożyteczny idiota oczekuje zapłaty za mentalną gałę zrobioną pisuardom. Suweren chętnie Ci zapłaci.
 5. Nie pisze, a jest napisane. Nie laski, a łaski. Co za tępy ch*j. Choć może to drugie to z cyklu głodnemu chleb na myśli.
 6. Dominik, przepraszam Brachu, że nie dzwonię tylko pisze ale dlaczego tolerujesz na swoim, prywatnym, forum takich pisowskich Urbanów jak dojcze vita i pozostali? Nie rozumiem..
 7. Ebłem. Takie rzeczy pisze ślepy wyznawca pislamu, zarzucając to „innowiercom”. Piekło zamarza.
 8. Te, Suski, a może wyjechałbyś do tej Rumunii? Masz już doświadczenie w spierdalaniu z ojczyzny. Zabierz tylko, proszę, pozostałych kolegów pisiorów.
 9. Yuby, masz u mnie flaszkę za trollowanie pisiaków. Pięknie się łajzy gotują. Adres do wysyłki możesz mi wrzucić na PW.
 10. Nie zwykłem rozmawiać z trolami pisowskimi ale skoro zaszczycili mnie forumowi Suski i Brudziński to aż nie wypada nie odpowiedzieć. Idźcie w chwale klaskać swojemu idolowi, komunistycznemu prokuratorowi, pouczającemu dziś o konstytucji. Brawo.
 11. Dwa kulsony i jedna k...a
 12. Nie trawie tego drobnego cwaniaczka Ryska i jego panny ale zaglądanie ludziom przez ramie by poczytać ich sms'y jest, delikatnie mówiąc, słabe.
 13. witam, do "wzięcia" XJR-ka. szczegóły na alledrogo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1078209699 pzdr robert
×
×
 • Create New...