Skocz do zawartości

Jazda po mieście.


mrymek
 Udostępnij

Jazda w mieście.  

232 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak jeździsz po mieście?

    • Etap I Jeździsz środkiem swojego pasa, grzecznie stoisz w korkach wraz z katamaranami. Nie spieszysz się - masz czas. I nie chciałbyś zarysować kogoś. To obciach.
      20
    • Etap II Starasz się jeżdzić swoim pasem, ale w korkach i przed światłami (o ile jest miejsce) zaczynasz się przeciskać między katamarami. To obciach stać motorem w korku.
      167
    • Etap III Jeździsz po "kreskach", dla katamaranów jesteś "przezroczysty". W korkach nie ma takiej możliwości żeby stać - zawsze się gdzieś przeciśniesz. Wymieniasz wydech na głośny i regularnie robisz przegazówki. A jak jakiś palant w puszcze zajedzie Ci drogę jesteś w stanie urwać mu lusterko lub dać w mordę przez okno. Nie po to jeździsz motorem żeby gnić w korkach jak frajerzy.
      19
    • Etap IV Jeździsz jeszcze inaczej
      26


Rekomendowane odpowiedzi

II ze sporadycznym przejsciem na III gdy sie spiesze lub jest goraco i stac sie nie chce

...albo mam "zły dzień". :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to II, ale jak jade z Plecaczkiem to I bo krzyczy :)

o wlasnie. sluszna uwaga. jezdze raczej wg opcji nr II ale ta wypowiedz uswiadomila mi ze jak z dziewczyna to opcja I. nawet predkosci bardzo nie przekraczam, czuje po prostu na sobie ciezar, rowniez odpowiedzialnosci :(

 

i jeszcze powinna byc odpowiedz V: jezdzisz normalnie ale jak widzisz korek gigant to jezdzisz po kreskach, chodnikach aby ominac go jak najszybciej :D

Edytowane przez Guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie. sluszna uwaga. jezdze raczej wg opcji nr II ale ta wypowiedz uswiadomila mi ze jak z dziewczyna to opcja I. nawet predkosci bardzo nie przekraczam, czuje po prostu na sobie ciezar, rowniez odpowiedzialnosci :biggrin:

 

 

 

heh a co do plecaczka- to nie lubicie jak ściska was udami jak się pakujecie między autka? :) :( :D

 

a krzyk można skorygować odpowiednim otwarciem przepustnicy ... :flesje:

 

 

 

oczywiście zatuję. z pleckaczkiem jeżdze duuuuuuuuzo ostrożniej :buttrock:. to on panikuje i ściska mnie bez powodu :flesje:.spadam między I a II .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a co do plecaczka- to nie lubicie jak ściska was udami jak się pakujecie między autka? :) :( :D

 

a krzyk można skorygować odpowiednim otwarciem przepustnicy ... :biggrin:

oczywiście zatuję. z pleckaczkiem jeżdze duuuuuuuuzo ostrożniej :buttrock:. to on panikuje i ściska mnie bez powodu :flesje:.spadam między I a II .

mnie sciska nei tylko udami przy redukacjach i hamowaniu.

i czuje na swoich plechac jej.... cialko ogolnie rzecz biorac :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie etap I w 90%

 

Po pierwsze brak doświadczenia, a po drugie... brak doświadczenia.

 

Też tak mam. Może jeszcze ze względu na wiek :). No i żeby nie dawać katamaranom powodu do "miecia" złej opinii o motocyklistach.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

a ja tam głównie etap I :buttrock: w porywach II -jak widze że nie zdąże przejechać przez skrzyżowanie albo jak jest dużo miejsca!

może jestem "inny" ale co tam!mi się nigdzie nie śpieszy jak jade!

no i może nie doznałem w swoim mieście jeszcze większych korków!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...