Skocz do zawartości

Jazda po mieście.


mrymek
 Udostępnij

Jazda w mieście.  

232 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak jeździsz po mieście?

    • Etap I Jeździsz środkiem swojego pasa, grzecznie stoisz w korkach wraz z katamaranami. Nie spieszysz się - masz czas. I nie chciałbyś zarysować kogoś. To obciach.
      20
    • Etap II Starasz się jeżdzić swoim pasem, ale w korkach i przed światłami (o ile jest miejsce) zaczynasz się przeciskać między katamarami. To obciach stać motorem w korku.
      167
    • Etap III Jeździsz po "kreskach", dla katamaranów jesteś "przezroczysty". W korkach nie ma takiej możliwości żeby stać - zawsze się gdzieś przeciśniesz. Wymieniasz wydech na głośny i regularnie robisz przegazówki. A jak jakiś palant w puszcze zajedzie Ci drogę jesteś w stanie urwać mu lusterko lub dać w mordę przez okno. Nie po to jeździsz motorem żeby gnić w korkach jak frajerzy.
      19
    • Etap IV Jeździsz jeszcze inaczej
      26


Rekomendowane odpowiedzi

II wariant.Raz sie pcham jak jest miejsce ale na siłe się nie pcham jak nie ma za dużo miejsca,to samo jak wiem że zaraz się światło zmieni.Przecisam się dość wolno nie tak jak niektórzy że szybko przelatują przez luke między samochodami bo nigdy nie wiadomo komu przyjdzie do głowy zmienić pas albo otworzyć drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja raczej pierwszy:( musze sie przyznać, z lekką odchyła na drugi. Widzisz Maxv wcale nie jest tak super jak sądzisz:P

 

A czemu sie nie przeciskasz między stojącymi samochodami? :) Wystarczy poćwiczyć na parkingu jazde powoli i balansowanie ciałem i no-problem :( Wpadnij na Kulikowisko :D Zobaczysz że to bułka z masłem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na charakter większości przypadków mojego poruszania się po ulicach, zaznaczyłem odpowiedź IV...

Prywatnie II, są nawet dni gdy kwalifikuję się pod pierwszy przypadek.

Powaga :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II/III w zależności od sytuacji, potrzeby ducha i nastroju. Jeżeli III to zawsze pamiętam o tym, że jestem bardzo źle widoczny i oczy mam dookoła głowy. I niezależnie od stylu jazdy każdy katamaran traktuję jako potencjalnego mordercę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania sa tendencyjne. :(

Ja na przykład przejeżdżam na światłach pomiędzy samochodami, o ile stoją i jest miejsce. Ale nie uważam, że stanie w korku to obciach.

Bycie idiotą na drodze - to jest obciach. :)

 

 

Dobrze gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada

 

Nie mówię, że są idealne. Po rostu spodobały mi się i ściągnąłem z innego forum, ale co za problem: Panowie poprawcie je na lepsze, a ja je zmienię. Pozdrawiam (ale na tyle zainteresowały, że coś o nich napisaliście :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap IV Narazie jestem na etapie Simsona, jak zobaczę korek to wjeżdżam na chodnik.

 

 

też mi się zdaża. jednak prędkość wtedy nie więcej niż 20 i nie blizej niz 5metrów do jakiegokolwiek pieszego( jak jakis sie pojawia - wracam na jezdnię).

 

nie moge stać w korku z jeszcze jednej przyczyny: zawsze komplet ciuchów+silnik chłodzony powietrzem :(.

 

 

ale nie popadajmy w skrajności- jak nie jestem pewien na 99% ze się uda to się nie pakuję nigdzie :).więc jak trzeba to i postać potrafię :D ...acz niechętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...