Skocz do zawartości

cos dla korokwych wymiataczy


WSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jeśłi to faktycznie Instambuł to tam jest inny świat.... Jak nei jedziesz na czerwonym to na ciebie trąbią.

oczywiscie. zolte znaczy jechac, a zielone stop. i kieruje sie nogami, biegi zmienia prawa lopatka, a do pedalow jest specjalny kijaszek, ktory obslugujesz zebami. no i Turcy jedza dzieci z krajow UE na sniadanie, a potem reszte dnia spedzaja w meczetach;)

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dla was wyznacznikiem umiejetnosci jezdzenia w miescie jest taka jazda????

 

A dla Ciebie nie?? :bigrazz: :notworthy: :icon_razz: :biggrin:

 

 

Greedo, zakładaj duzą patelnie na tył i bedziesz na gumie po torach WKD popierdzielał... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla Ciebie nie?? :biggrin: :bigrazz: :notworthy: :icon_rolleyes:

 

Tak od dzisiaj trenuje hamowanie tylnim hamulcem z zablokowaniem kola. Paluje do czerwonego pola i przejezdzam przez wszystkie czerwone. Bede tez ocieram na milimetry o samochody, motocyklistow, rowerzystow i pieszych. O wyprzedzani obojetnie ktora strona jezdni i pzrekraczaniu kilkakrtonie predkosci dozwolonej nie wspomne. Jutro zaginam blache wkladam adidasy z 3 paskami, dresik i podkoszulke i yazda!!!

 

Yaco ty na seria dazysz do tego co koles pokazawyal w filmiku??

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też by się ku temu przychylał :icon_rolleyes: nawet jeśli nie to inne tamtejsze miasto

Pytanie do krytykujących "spóźnionego". Byliście kiedykolwiek w Turcji??? Zrobiliście tam na moto po mieście chociaż z 50km???....

 

 

Ja nie bylem ja jestem w Turcji, i powiem tak, ze samochodem strach jezdzic a co dopiero motocyklem....

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla Ciebie nie?? :bigrazz: :notworthy: :icon_razz: :biggrin:

Greedo, zakładaj duzą patelnie na tył i bedziesz na gumie po torach WKD popierdzielał... :icon_rolleyes:

Mam pytanie (całkiem serio)

Koleś umie jeździć, to fakt. Technicznie namiażdża rewelacyjnie, ale...

Ja jestem zwolennikiem tezy, że "jeżeli pasażer czuje się bezpiecznie to znaczy, że wiezie go dobry kierowca" Oczywiście mam na myśli przeciętnego pasażera - nie mamę mojego kolegi, która jak widzi 90kmh na zegarze to już się boi, anie nie mam na myśli tego kolesia, który i przy 200 będzie siedział spokojnie.

Jak to jest u motocyklistów?

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieodpowiedzialne zachowanie....Kuraki pieczone sunal jak przecinak...ale dobrze, ze sie nic nie stalo...choc pewnie jakies umiejetosci posiada,ale nigdy nie wiadomo, ktos moze wyskoczyc itp...no dobra,ale pomimo wszystko film zrobil na mnie wrazenie....tylko jeszcze nie wiem jakie. Pozytywne,czy negatywne?...hmm....let me think...

Ja zgadzam się z kolerzanką!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

filmik swietny. :) ;) :)

odrazu widać ze nie u nas kręcony - u nas ktoś by drzwi otworzył :notworthy:

 

i moze to uratowao by zycie jakiegos pieszego ....

koles ma technike ale jest idota do potegi

 

daleko na puste drogi pewnie nie ma

a tor to na resoraki ??...

 

ktos pomysli ze stary trup juz pisze , i niech se pomysli , a ja se za niego zmowie kiedsy modlitwe jak beda go ziemia przysypywac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...