Skocz do zawartości

akcja jednoslad


sidik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem sobie kilkadziesišt km prawie samym korku (w Wawie po 17 o to nie trudno). Omijałem nawet wozy policyjne, ale rozsšdnie, nie szalejšc, raz z prawej, raz z lewej, włšczajš kierunkowskaz. I nie wycišgali lizaka. Zresztš mylę, że też pomaga kamizelka forumowa - kierowcy chętniej robiš miejsce a i Policja mylę, że przychylniej na to patrzy (w końcu jestem lepiej widoczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem sobie kilkadziesišt km prawie samym korku (w Wawie po 17 o to nie trudno). Omijałem nawet wozy policyjne, ale rozsšdnie, nie szalejšc, raz z prawej, raz z lewej, włšczajš kierunkowskaz. I nie wycišgali lizaka. Zresztš mylę, że też pomaga kamizelka forumowa - kierowcy chętniej robiš miejsce a i Policja mylę, że przychylniej na to patrzy (w końcu jestem lepiej widoczny).

 

Ja fcem taką kamizelkę :icon_razz: Jak mogę ją zdobyć?

 

Greetz,

 

&REW. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem, w wawie jakis tego nie widac. Codziennie jezdze do pracy pomiedzy samochodami w korku, czesto mijam policje i nic. Dzisiaj jechalem za nimi i obok cala Jana Pawla, tylko sie patrzyli, usmiechali, a ja swoje - 50km/h i poważna mina (chyba czekali az mnie zaswiezbi manetka). pozdro,

 

TO ŻE JADĄ OBOK CIEBIE 50 KM/H nie znaczy że nie możesz ich śmignąć szybciej !!! bo niby jak ci udowodnią przekroczenie prędkości ??? radiowozy oznakowane (przynajmniej u mnie) nie mają urządzeń rejestrujących, poza oczywiście videoradarem, więc jak jedzie dwupasmówką 50 to śmiało go 80 km/h, nie udowodni Ci :clap: gwarantuję :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wtedy kiedy już wyprzedzisz radiowóz ????

Lepiej Ci ???

To dawaj jak najszybciej tylko mozesz !!!!

 

Gwarantuję Ci , że zdązą na czas , zeby pozbierac to co z Ciebie zostanie.

 

 

Ludzie !!!!!

Jakieś problemy macie z męskoscią , że musicie sie tak dowartosciowywać >???? Kazdy jet macho i cwaniak , ale jak w coś dupnie , to taki sie malutki robi .

Normalna żenada i obciach ......

Jak śmigniecie radiolkę na 50 km/h , to na pewno Wam nie udowodni 80. Tylko po jaką cholere robicie pokazówki ?? Pewnie dla szpanu - bo innego wytłumaczenia niestety nie ma.

 

Czy mam na to jakis wpływ ?? chyba nie mam zadnego.

Ale to tylko kwestia czasu - selekcja naturalna załatwi wszystko . Zostaną tylko Ci którzy nie maja problemów z tym , aby udowadniac sobie jacy są wspaniali.

I oczywiście będą żywi. Bo wolę być zywym zwykłym motocyklistą , niż martwym superszybkim szpanerem bez mózgu.

Dlaczego bez mózgu ??? Bo po co komu mózg skoro ma strrrrrasznie szybki motocykl i zna tylko 1 opcje - maneta w dół.

To po co mu mózg ???

Pozdro , he he he

PS.Ale sobie pozrzędziłem.A w temacie - Policja ma dokładnie w dupie to czy będziecie świrować - przy śmiertelnym wypadku szybciej zleci służba i tyle. Jeśli zas będą chcieli Was złapać - to tylko kwestia czasu,Jak nie dzisiaj , to jutro lub pojutrze. Nie traktujcie gliniarzy jak debili. To tacy sami ludzie jak Wy. Moze sa czasem lepsi w tym , że potrafia walczyc z głupotą - niektórzy stad mają zaś ją wrodzoną. Bo kto normalny dogina w mieście po 150 - 200 km/h ???

Nikt - a zatem może pomyśleć u wizycie u ortopedy i zacząć leczyć sie na nogi ?? Bo na głowę u niektórych jest zdecydowanie za późno.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieli motocyklistów potrafi mówić tylko o ilosci koni w moto - im więcej , tym lepiej , ile jeżdżą na prostej , kiedy odcięcie itp. To jest nudne niestety i monotematyczne.A najwięcej zabierają głos " rycerze jednej prostej " , bo manewrówka to dla nich czarna magia.

Często narzekają tacy kolesie , że nie mogą wolno jezdzić - bo nie umieją

niestety.

Wolna jazda jest o wiele trudniejsza od szybkiej. Jaki z tego wniosek - ten który TYLKO szybko jeździ, to po prostu nieuk i niedorajda motocyklowa.

Bo tylko manetą w dół kręci , ale umiejętności malutko , oj malutko.

 

Adrenalina jest raczej efektem odkręcenia manetki - mniej odkręcenia - mniejsza adrenalinka .No chyba , że ktoś juz wpadł w nałóg.

 

PS.Akcje Policji są uwarunkowane od polityków i mediów - przecież trzeba walczyc o poparcie w społeczeństwie. Olewam te nagonki - mnie mogą cmoknąć w pompkę - niech boją sie Ci którzy przeginają i tylko szybko potrafia jezdżić . Jak ktoś jest na tyle ograniczony , że nie umie się opanować i MUSI miec 150 na blacie albo więcej , to tylko współczuć. Umiejętność opanowania się jest cechą niezbędną przy wykonywaniu niebezpiecznych prac. np. praca Policjanta - tam wymaga się opanowania.

I dlatego wielu nie lubi gliniarzy - a może starali się zostac policjantami , ale odpadli bo rozumku za mało ??. Paru takich na 4um jest .

I to by było na tyle - miłego dnia i loooozik pełny ......

 

Ale teraz sie znowu zacznie - a najgłośniej będzie słychać ........

 

No właśnie - kto najgłośniej zakrzyczy ?? he he he

 

 

Dot. postu ponizej - Zgadzam sie z Tobą Lobo w pełni - myślenie to podstawa. Trzeba wiedziec co wolno i gdzie mozna to robić. Trasa jest od tego , aby odkrecić , miasto do jazdy normalnej. I trzeba umieć to rozróżnić. Pokazówki robić na torze , albo duuuużym parkingu. Bo potem debilni dziennikarze maja pole do popisu.

Pozdro.

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmm...

 

jest wiele osób na forum potępiających szybką jazdę w mieście (100km/h i więcej) i spora ilość potępiająca szybką jazdę w ogóle (200km/h i więcej),

 

ale mam wrażenie, że wszyscy oni to teoretycy :clap: jeśli ktoś pisze, że nagina po stolicy 150km/h, to chyba nie myslicie, że ma to miejsce na wąskiej/osiedlowej/przyszkolnej ulicy :icon_razz: na 99% jest to Wisłostrada, Trasa Toruńska, wylotówka na Białystok i temu podobne, a w innych miastach odpowiedniki wymienionych ulic... jeśli ktoś pisze, że nagina 200km/h na trasie, to z pewnością na lubelskiej, radomskiej, katowickiej... a tam gdzie są przejścia dla pieszych i skrzyżowania na 99% zwalnia i wzmaga swoją czujność :)

 

przecież ludzie kupujący sportowe motocykle nie będą jeździć poniżej 100 w mieście i poniżej 150-200 na trasie :) gdyby mieli takie zamiary, do miasta kupiliby sobie bandytę600, a na traskę kawęz1000, a nie odpowiednio gsx-r600 i niebieskąr1 ...

 

zakończmy ten donikądprowadzący moralizatorski spór, niech każdy jeździ tak, żeby nie zrobić krzywdy innym,

 

szerokiej drogi wam życzę,

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie zauwazylem ze mam malo wahy i sie skonczyla...Zaczolem prowadzic chodnikiem moto, zdjełem kask i kolo mnie jada 3 transportery policyjne a za nimi polonez...tylko sie popatrzyli...tez nie chce mi sie wierzyc w ta akcje...jesli sobie prowadze moto na chodniku to chyba maja prawo mnie skontrolowac nie?

 

A w miescie nigdy nie przekraczaj 50-60km/h...Juz nie chodzi tu o suszarke ale jakos mnie nie ciagnie do odkręcania manetki...Odkąd jezdze w miescie tylko raz wyprzedzilem samochod...a na trasie to max 80km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie zauwazylem ze mam malo wahy i sie skonczyla...Zaczolem prowadzic chodnikiem moto, zdjełem kask i kolo mnie jada 3 transportery policyjne a za nimi polonez...tylko sie popatrzyli...tez nie chce mi sie wierzyc w ta akcje...jesli sobie prowadze moto na chodniku to chyba maja prawo mnie skontrolowac nie?

 

W mieście prowadząc motocykl z wyłaczonym silnikiem po chodniku jestes pieszym, wiec po co mieliby Cie legitymowac? to tak samo jakbys prowadzil rower.

Edytowane przez koniaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie zauwazylem ze mam malo wahy i sie skonczyla...Zaczolem prowadzic chodnikiem moto, zdjełem kask i kolo mnie jada 3 transportery policyjne a za nimi polonez...tylko sie popatrzyli...tez nie chce mi sie wierzyc w ta akcje...jesli sobie prowadze moto na chodniku to chyba maja prawo mnie skontrolowac nie?

 

A w miescie nigdy nie przekraczaj 50-60km/h...Juz nie chodzi tu o suszarke ale jakos mnie nie ciagnie do odkręcania manetki...Odkąd jezdze w miescie tylko raz wyprzedzilem samochod...a na trasie to max 80km/h

 

 

jesli Twój wiek w profilu jest prawdziwy, to nie jeździsz więcej bo to czym mozesz jezdzic legalnie więcej nie wyciągnie :clap:... ale to miło,ze są jeszcze ludzie których rozrabianie nie pociąga...

 

ps jak mozna mając wszystko sprawne nie zauwazyc,ze nie ma paliwka? rezerwa nie działa?

 

mogliby u nas jak w niemcowie- grube mandaty za postój bo zabrakło paliwa bo to jawne zaniedbanie kierowcy...

 

ps przyznaję się-jakiś czas temu pchałem- ale kranik rezerwy miałem spsuty i musiałem pchać mimo,ze paliwko w baku było...ale to chyba awaria a nie skleroza... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awful, a co, gdy jakiś wesoły człowiek przestawi ci z on na res, a ty nie wiesz i tak sobie jedziesz?a potem ci się dusi, kaszle, ty chcesz przełączyć, a tu 'o k... res włączone' i bat. dzwonisz po ludziach :icon_razz:

 

z życia wzięte!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awful, a co, gdy jakiś wesoły człowiek przestawi ci z on na res, a ty nie wiesz i tak sobie jedziesz?a potem ci się dusi, kaszle, ty chcesz przełączyć, a tu 'o k... res włączone' i bat. dzwonisz po ludziach :icon_razz:

 

z życia wzięte!

pozdrawiam

 

wesoły człowiek mhmm raczej wredna łajza :clap:... to jest wypadek losowy, a nie 'zapomniałem' :)...

 

a jeśli to nie był złośliwy zart : motocykla i kobiety się nie pożycza :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis jechałem przez krzyzówke przy dworcu wileńskim. CZerwone swiatlo, jak zwykle sznur samochodów. Wiec lewym pasem (tylko w lewo) jako, że był pusty, dojechałem na początek i "przytuliłem się" żeby pojechać prosto. A trzeci albo czwarty na tym pasie stał radiowóz. I słyszę nagle przez megafon:

"kierowca na motorze jeśli nie zauważył, to z lewego pasa jedziemy w lewo"

 

Stwierdziłem, że nie będę wnikać czy stoje na lewym pasie czy nie na lewym, bo jak pojade prosto, to mnie zdejmą i dostane 150zł. Wiec grzecznie lewy kierunek i w lewo na zielonym świetle, nawrócilem, zawinąłem i pojechalem gdzie chcialem. A radiowóz swoją drogą w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Twój wiek w profilu jest prawdziwy, to nie jeździsz więcej bo to czym mozesz jezdzic legalnie więcej nie wyciągnie :icon_razz:... ale to miło,ze są jeszcze ludzie których rozrabianie nie pociąga...

 

Moj wiek jestprawdziwy-14 lat. A to czym jezdze to sie do stówki rozpedza a tyle nie jezdze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...