Skocz do zawartości

shimmy zbiera żniwo... wypadek


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nasz formułowy nowy kolega "Czarek-fighter"...zaliczył wczoraj shimmyy przy 160km/h a co najlepsze przy normalnej jeździe....i niestety leży teraz w szpitalu z połamanymi obiema nogami ..połamaną miednicą i prawą ręką w nadgarstku..najgorsze ze ma ubytek w kolanie...

i jak tu ufać naszym drogom...< pytanie retoryczne>

 

6 tygodni narazie ..takie proroctwa naszych lekarzy... oby szybko sie wylizał :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj lecialem katowicka i gdzies przy 120 wpadlem na asfalt ktory byl zfrezowany (kazdy chyba wie jak sie moto zachowuje na takiej powierzchni). czesto zdarza mi sie jezdzic po takiej nawierzchni ale pierwszy raz kierownica wpadla mi az w takie drgania... zrobilo mi sie calkiem goraca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie on te 160 w Polsce gonił? Ładna mi normalna jazda...

wiesz ..jak masz urala to 100 wydaje sie jak 200 na scigu...

 

 

 

Kurna a jeszcze niedawno gadalismy o wypadzie na lotnisko !!!!!! :wink:

 

Zycz mu szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!!!!

 

 

a no bylismy wczoraj na lotnisku w broczynie...potem do chaty sie rozjechalismy a on pojechał dalej no i bęc..... po kim jak po kim ale nikt sie nie spodziewał ze to własnie on zaliczy takie cos ...wszyscy byli zdziwieni ze to on.... ..masakra..bedziemy odwiedzac.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wyrazy wspolczucia

ja kiedys w padlem w dziure w miejscu gdzie pod asfaltem byly dreny taka dziura a za nia spory wzgorek przod mi dobil a pozniej wyskoczyl w powietrze po ulamku sekundy tyl to samo i moto zamienilo sie w cesne poprostu frunolem traumatyczne uczucie nawet nie zdarzylem sie przestraszyc spojrzalem tylko w lewo prawo gdzie bede lezal ale po zetknieciu kol z podlozem okazalo sie ze moto pozostalo na niezmienionym kursie chociaz szarpalo mnie jak wrobla na wietrze Ufffffffffff dodam ze nie mialem amora jezdze F4i ta cbrka ma to do siebie ze lubi wpadac w lekkie shimmy ale utzrymuje tor jazdy niemniej uwazam ze musze byc ostrozniejszy

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...