Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, tez od niedawna mam cebre z 99' czyli pierwsza f4.

Od razu pytanie, czy to normalne że biegi tak głośno wskakują? szczególnie jedynka i dwójka (w sumie może reszta też tylko wtedy to tak dokładnie tego nie słysze :icon_razz: zawsze jak bieg wskakuje słychać charakterystyczne "łup"

a tak w ogóle to sprzęt cudo:) pozdrawiam wszystkich użytkowników :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez od niedawna mam cebre z 99' czyli pierwsza f4.

Od razu pytanie, czy to normalne że biegi tak głośno wskakują? szczególnie jedynka i dwójka (w sumie może reszta też tylko wtedy to tak dokładnie tego nie słysze :icon_razz: zawsze jak bieg wskakuje słychać charakterystyczne "łup"

a tak w ogóle to sprzęt cudo:) pozdrawiam wszystkich użytkowników :flesje:

 

 

to normalka ... ja wbijam pierwsze biegi z małych obrotów bo wtedy jest łagodniej ale jak trzeba poszaleć to trudno.. musi je*nąć , szczególnie jedynka ale ten typ tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś gdzieś wyczytałem zaczynam i kończę wrzucanie biegu od nogi tzn delikatnie podważam bieg wciskam sprzęgło, wrzucam bieg, delikatnie obniżam nogę (dźwigienka jeszcze lekko podważona, bieg zapięty) puszczam sprzęgło, odpuszczam zupełnie nogę z dźwigni biegu. mniej więcej tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile moge zawolac za czasze, lampe, zegary ze stelazem i lusterka od F3 1997? Wszystko oryginalne, czasza w oryginalnym malowaniu, nie spawana, nie kombinowana. Taka rozsadna cena, zebym mogl to sprzedac bez czekania paru miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile moge zawolac za czasze, lampe, zegary ze stelazem i lusterka od F3 1997? Wszystko oryginalne, czasza w oryginalnym malowaniu, nie spawana, nie kombinowana. Taka rozsadna cena, zebym mogl to sprzedac bez czekania paru miesiecy.

czcha 250

lampa 200-300

zegary 150-200

stelaz 100

lusterka kpl 50 - 75 (nowe chyba ok 55 szt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy rozbierał już ktoś z Was zegary? Czy duży problem jest z wskazówkami?

I jest jedna kwestia, przerabiał ktoś z Was te cyferblaty?

http://allegro.pl/item868341446_tarcze_zeg...f4_125_100.html

 

 

sam chcialem wymienic tarcze bo mam w milach i tez widzialem ta aukcje ale duzo sie naczytalem na temat takich zamienników i jeśli jezdzisz glownie w dzien to ok ale wieczorkiem efekt bedzie lipny... nie rown omierne podswietlenie.. wiec Twoja decyzja...

 

ja motorek kupilem na dluzej wiec kupie jakies uzywane zegary w km/h i bede mial spokoj a jesli masz w km/h licznik to bym nie ruszal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie licznik mam w milach. Dlatego chciałem z tym coś zrobic.

 

Z drugiej strony, jak będzie nie równomiernie oświetlony cyferblat, to wymienię żarówki.

Bardziej mnie interesuję budowa takiego zegara. Kiedyś rozebrałem zegary i mi trzpień wyszedł razem z wskazówką. Włożenie z powrotem na miejsce zajęło dużo czasu :smile: a teraz chciałbym oszczędzic takiego pracochłonnego zajęcia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie licznik mam w milach. Dlatego chciałem z tym coś zrobic.

 

Z drugiej strony, jak będzie nie równomiernie oświetlony cyferblat, to wymienię żarówki.

Bardziej mnie interesuję budowa takiego zegara. Kiedyś rozebrałem zegary i mi trzpień wyszedł razem z wskazówką. Włożenie z powrotem na miejsce zajęło dużo czasu :smile: a teraz chciałbym oszczędzic takiego pracochłonnego zajęcia :smile:

 

 

mam f4 dopiero 3 miesiace i zegarów nigdy nie rozbierałem ale mysle , ze nie bedzie wiekszego problemu ... a do tych tarcz jestem malo przekonany , a fajnie bylo by miec te 300 km/h na budziku hehe

 

jesli sie zdecydujesz i zrobisz ... wstaw tu foty jak Ci poszlo , jestem bardzo ciekawy efektu ... jak bedzie fajne sam to zamowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę, że są to są gotowe tarcze. Po nowym roku się zabiorę za wymianę tarcz. Wrzucę jakiś materiał z prac i oczywiście efekt końcowy.

 

Pzdr.

 

 

przed zmiana tarcz przeczytaj ten temat

 

http://www.honda-cbr.pl/forum/pytanko-tech...00-t885-10.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...