Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

To ten ostatni z 98 r po prostu miniaturka nie oddaje w pełni obrazu rzeczywistego malowania .Już kilka razy widziałem takie malowanie na żywo .

prawdziwe, prawdziwe,

jeszcze 2 lata temu planując zakup plastika zlukałem kilka F3 m.in. w takim malowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Mam pytanko: czy lusterka od F4 podejdą do F3 bez żadnego przerabiania mocowania? Tak samo mocowane są do owiewki i na oko rozstaw podobny.. .Może ktoś przekładał? Albo ma F4 i byłby tak dobry i pomierzył to mocowanie (rozstaw śrub, jaki gint itp).

Zastanawiam się nad zakupem takowych bo moje są pourywane i potłuczone po wypadku i podczas preszukiwania allegro przylukałem te od nowszej cebry i doszedłem do wniosku że ładniejsze są (ta guma w F3 nieciekawie wygląda).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam pytanko: czy lusterka od F4 podejdą do F3 bez żadnego przerabiania mocowania? Tak samo mocowane są do owiewki i na oko rozstaw podobny.. .Może ktoś przekładał? Albo ma F4 i byłby tak dobry i pomierzył to mocowanie (rozstaw śrub, jaki gint itp).

Zastanawiam się nad zakupem takowych bo moje są pourywane i potłuczone po wypadku i podczas preszukiwania allegro przylukałem te od nowszej cebry i doszedłem do wniosku że ładniejsze są (ta guma w F3 nieciekawie wygląda).

Pozdrawiam!

a nie łatwiej looknąć w serwisówkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy cebry F4 i F4i !

Wpadłem na pomysł aby stworzyć listę pt " CEBRA F4 "

Wszystkich ludzi co mają w garażu "maleństwo" lub "dziewczyne" o imieniu F4 prosze o wpisanie sie na liste.

W poście wpisać :

nick / imie / sprzet / miasto

HONDA CBR F4

 

1. siurkowski - Bartłomiej - HONDA CBR F4i - Wadowice

2. Legut - Maciek - Honda CBR 600 F4 - Kraków

3. Sławo-cbr vel Romek - Sławek - HONDA CBR F4 - Wadowice

4. Barteck - Bartłomiej - Honda CBR600F4 - Ełk

5. Tommi - Tomek - CBR600 F4 2000 - Skierniewice

6. slawek1403 - Sławek - CBR 600 F4 - Dębica. Tarnów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...