Skocz do zawartości

Kawa ZRX1200S


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej grupie to chyba tylko jeszcze honda 1300 moze konkurowac i powiem szczerze mialbym dylemat pomiedzy nia a HJR'a....

:icon_mrgreen:

:buttrock: A moja inazuma? [gsx1200]

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Rozmawiałem z serwisem Kawy i padła sugestia że przyczyną słabości może być padnięta świeca. W końcu moto stało ponad dwa lata. Trzeba szybko do Pawła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho gratuluje sprzeta. A co zrobiles z XJ ? I mam pytanie odnosnie tlumiklow w XJ czy to sa oryginalne czy byly juz zmieniane, wygladaja identycznie jak w mojej XJ 600 (BSM). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Świece ;) a zasadzie jedna świeca, zgodnie z dobrymi radami wymieniłem wszystkie i przy okazji olej z filtrem. Olej przypominał konsynstencją zupę ( czerninę ) i śmierdział niespaloną benzyną.

Moto chodzi ... lepiej, na ile lepiej nie zdążyłem sprawdzić, uznałem że w dżinsach wystarczy 220km/h ;) .

Przy okazji niestety zonk, ruszając się z pod firmy zapomniałem zdjąć blokadę :icon_twisted: i moto nie jest już dziewica :) . Lekko lustereczko, kuferek, gmolik i końcówka kierownicy. Powiem tylko Q* poza tym całe miasto widziało ;)

 

XJ'ta i XJR'a czekają dalej na ponowne zamążpójście.

Co do wydechów XJ'ty to są te same od zawsze.

 

Przy okazji może ktoś zna adres sklepu w W-wie na Mariensztacie? w którym podobno można kupić Scotolier.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Zbycho, jak ty to robisz ze wszystko kupujesz a niczego nie mozesz sprzedac ???

 

Adam M.

 

 

Napinam się i kupuję :icon_twisted:

A ze sprzedażą ... hm ... wyglądam chyba ? nie tak jak trzeba i stąd te problemy.

Poza tym nie cofam licznika, a ogólnie wiadomo że w PL moto nie może mieć więcej niż 30tys.km niezależnie od rocznika. Kupujący dla pewności mnoży przebieg przez znaną sobie liczbę i wychodzi prawdziwy przebieg. Czyli niektórym wychodzi że XJR'a ma np. od 100 do 200tys.km bo przecie nie da się uwierzyć że ktoś może nie łgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak chodził na 3 garach :-) (przerabialiśmy sprawę tylko telefonicznie). Bardzo dobrze Zbycho że sprawdziłeś to na miejscu, nie było sensu targać sprzęta na kołach na 3 cylindrach. Teraz jakby co na spokojnie będę się mógł zająć dalszym "dopieszczaniem" sprzęta :-).

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Wracajac do tematu tlumikow w XJ sa to BSM-y a te chyba nie byly montowane fabryczne, wiezs moze cos wiecej? Pzdr.

 

Nie, niewiem. Z takimi zostały sprowadzone do PL.

 

Wracając do tematu czyli ZRX'a, chodzi teraz jak burza, wyciągnełem 240km/h. Na razie wystarczy, wiem że jeździ. Teraz go trzeba tak naprawdę dotrzeć bo poprzedni właściciel ( podejrzewam ) raczej się turlał niż jeździł. Ale w końcu 64 lata to szacowny wiek więc nie mam do niego o to żalu ;-))).

 

Do Pawła.

Ten tydzień jest mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...