Skocz do zawartości

Kawa ZRX1200S


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbycho

Witam, a czy któryś z ZRXów na Alle jest Wam może znany i godny uwagi ?

 

Pozdro

Tomek

 

 

Ten srebrny, nota bene taki jak mój, tani. Wygląd ma trochę taki nieświeży. Eddi Lawson wygląda sporo lepiej, ale by ocenić trzeba dotknąć, pomacać.

Rozrząd robi się po 40-50 tysiącach, więc w tym srebrnym raczej do zrobienia, nikt przed sprzedażą nie zrobi tego dobrowolnie. Jeśli łańcuch dobry, znaczyć może że licznik kręcony.

Co do przebiegu. Mój ma 56tys.km. Rozrząd zrobiłem teraz przy 55tys.

 

Brałbym Eddiego. Te 600zł to chyba tyle co sprzedający daje do utargowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już coś więcej o ZRX, absolutnie nie lubi jeżdżenia po mieście, ostatnio spalił mi 8,3 l/100 :wacko: Duża różniaca w stosunku do jazdy na trasie gdzie wyszedł mi około 6 l/100.

 

 

Herdi nie kupuj sprzęta w Polsce, no chyba że namówisz Zbycha by Ci sprzedał swoją maszynę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Wiem już coś więcej o ZRX, absolutnie nie lubi jeżdżenia po mieście, ostatnio spalił mi 8,3 l/100 :wacko: Duża różniaca w stosunku do jazdy na trasie gdzie wyszedł mi około 6 l/100.

 

 

Herdi nie kupuj sprzęta w Polsce, no chyba że namówisz Zbycha by Ci sprzedał swoją maszynę ;)

 

Ti, Ti ... wiesz że mój nie do sprzedania :icon_mrgreen:.

Co do opału. Mój spalił ostatnio przy jeździe turystycznej w grupie 8-10 maszyn około 5L/100km. Szybkości różne, ale raczej poniżej 130km. Drogi boczne, dziurawe i takie inne.

Mam zębatkę tylną 2 zęby +.

8L po mieście to mi się widzi dużo za dużo. Fakt, ważysz więcej ode mnie, ważny też styl jazdy, ale ja jeżdżę też raczej agresywnie.

Reasumując, zrób gaźniki :icon_razz:

 

Herdi, ja tam się nie znam na motorach.

Mam jeden test przy kupowaniu, sprawdzam stan tarcz hamulcowych. Jak jest mocno wycięta, znaczy ma więcej przebiegu niż sprzedawca mówi.

Dwa, bierze się niezależnego eksperta gdyż przy zakupie człowiek ślepnie, traci zmysł dotyku i wszystkie pozostałe. A w PL już można kupić dobre graty, tyle że trudno trafić. Kolega z Forum sprzedawał w zeszłym roku, stan idealny. Tyle że chciał według polskich standardów drogo. Tyle co w niemcowni za taki stan i przebieg.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest 2000 mil po serwisie, chodzi jak pszczółeczka, więc nie mam co robić, to spalanie wyszło mi podczas dojazdów do pracy 10 km w jedną stronę na niedogrzanym silniku. Dziś na trasie wyszedł 5,8, prędkość nieduża w porywach do 140 km/h a kręcenie 4000 - 7000 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi zobacz ogłoszenie rafauM

 

Sprzedam ZRX 1200R.

Jestem pierwszym właścicielem. Motocykl kupiłem u dealera w Gdańsku.

Przeglądany i serwisowany regularnie.

Sprawny w 100%

- przewody hamulcowe Hel

- końcówka wydechu Sebring + oryginał

- dwie szyby: oryginalna + MGG turystyczna

- stelaż givi + kufer 46l

 

Obecnie jest obuty w nowe opony Continental Conti Force założone w sezonie 2010.

 

konkrety:

rok 2006

przebieg 39000 km

cena 14500 pln

 

Zdjęcia mogę podesłać na maila

 

kontakt: [email protected]

tel. 609199820

 

Wydaje się być godne zainteresowania.

 

Podejrzewam, że aż tak dużo gorsza od wersji S wersja R nie jest do turystyki, zawsze jakoś chroni ten telewizorek przed wiatrem ;)

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By the Way, gdzieś wcieło kilka postów :icon_eek:

 

usiłowałem wydzielić temat zakupowy do giełdy, bo potem zostają takie śmieci z niedziałającymi linkami z allegro. ale Janusz protestuje...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze, prośba dla moda by nie wyrzucał do giełdy.

 

Sprzedam bagażnik do ZRXa 1200. Nowy. Płyta używana, system Krauze, gratis.

Zadupek w malowaniu jak moje moto, czyli srebrny. Nowy.

Lusterko do eSki lewe. Niestety pomalowane na srebrno.

Lusterko prawe z ułamanym mocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nikt już nie jeździ ZRXem? Ja nadal posiadam tą bestyjkę, właśnie jutro wymieniam oponki na Conti Attack, do chwili obecnej jeździłem na Dunlopach Sportmax, z których nie zbyt byłem zadowolony, zbyt długo się nagrzewały i nie najlepiej trzymały w chłodne dni, tak mi się zdaje. A jak tam wasze maszynki koledzy?

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt już nie jeździ ZRXem? Ja nadal posiadam tą bestyjkę, właśnie jutro wymieniam oponki na Conti Attack, do chwili obecnej jeździłem na Dunlopach Sportmax, z których nie zbyt byłem zadowolony, zbyt długo się nagrzewały i nie najlepiej trzymały w chłodne dni, tak mi się zdaje. A jak tam wasze maszynki koledzy?

 

Pozdrawiam

Januszm

 

 

Śpią snem zimowy :icon_mrgreen: przykryte kartonami.

 

A z tym, co Ci kiedyś pisałem, zrobione lepiej niż w fabryce. Jest O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem się cieszę.

 

Dzisiaj byłem na przeglądzie, takiego przeglądu to jeszcze nie widziałem, sprawdzili wszystko włącznie z biciem kół, tarcz, luzy gdzie tylko mogą się pojawić. dokręcenie wszystkich nakrętek, srub itp. U nas w kraju pewnie z 50% motocykli oblało by przegląd.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Muszę się pożalić :laugh: na nową autostradę A2 w PL :laugh:

Przy szybkości licznikowej 220-240km/h Kawa spaliła mi 14 litrów na 130km czyli 10,8l na 100km. Kurna, w życiu tyle nie wypiła. W najgorszych okolicznościach robiłem 170km czyli poniżej 8l na 100km.

Albo moto do przeglądu albo co ?

Poza tym bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

(...)

Albo moto do przeglądu albo co ?

(...)

 

I co było? Filtr powietrza do wyrzucenia? :P

Generalnie to tak jak mówisz, mnie R'ka nigdy więcej jak 8 nie spaliła.

Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

9870161755102c474227ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co było? Filtr powietrza do wyrzucenia? :P

Generalnie to tak jak mówisz, mnie R'ka nigdy więcej jak 8 nie spaliła.

 

Była manetka do oporu i silny wiatr przednio-boczny :laugh: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...