Skocz do zawartości

Kawa ZRX1200S


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, niedawno pozbyłem się mojego fireblade i plan był taki, że póki co nie kupuję sprzęta, lecz długo nie wytrzymałem i już nieśmiało przeglądam ogłoszenia. Wybór padł na 2 motocykle fazer 1000, zrx 1200s. narazie jestem w dużej rosterce , co do awaryjności to nigdy nie wiadomo jak to będzie, jednak zastanawiają mnie rozbieżne opinie na temat zapotrzebowania ZRXa na paliwo :-) osoby z którymi rozmawiałem telefoniccznie posiadające na sprzedaż takowy , twierdzą,że ciężko zejśc ze spalaniem poniżej 7 - 7,5 z powyższych postów wynika co innego. wpisy kolegi "Zbycha" na ten temat są wprawdzie sprzed 6 lat ale może zechciał by się jeszcze raz wypowiedzieć jak mu się uzytkuje bądź uzytkowało ZRXa

Zużycie paliwa od 5,3 do >11L.

Pierwsze, przy lajtowej jeździe do 130km/h. Drugie wyszło mi na otwarciu A2. Manetka na maxa czyli 220-250km/h i silny wiatr z przodu.

Po jeździe powyżej 200 warto spojrzeć na olej. Nie przekraczając 150 można w zasadzie bez dolewki od ściany do ściany, czyli od przeglądu do przeglądu ...

 

Użytkuję dalej, niestety; http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/160844-napic-sie-tokaju-27042013/ koniec tematu ...

Tak czy owak, nie sprzedaję. Za te pieniądze nic lepszego nie dostanę. Poza tym, Kawa jest jak stare, wygodne buty ...

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziękuję bardzo wszystkim za zainteresowanie tematem i za odpowiedzi.Póki co, garaż wciąż pusty w oczekiwaniu na nowego mieszkańca.

 

Ważne, że jesteś cały.

 

Pytanie troche z innej beczki, porównywał ktoś kiedyś zrx1100/1200 do dużego horneta cb 900 ? Moc i sposób jej oddawania mnie interesuje.

 

pzdr.

jeśli się nie myle to mocy i momentu obrotowego ma więcej zrx, ale biorąc pod uwagę to że hornet jest: lżejszy o jakies prawie 50kg, jest na wtrysku i ma 6-cio stopniową skrzynię to pewnie zbiera się żwawo. tylko tak ogólnie patrząc na horneta wygląda trochę nudno ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, dlatego myślałem że wypowie się ktoś z własnego dośiwadczenia, ale coś czuje, że to jest nie mozliwe. Hornetów 900 nie za dużo, a zrx-ów sporo mniej.

 

Zbychu, ile masz już przebiegu ?

61 lat :laugh: :icon_razz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A Kawa raptem 82tys.km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...