Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS prostownik i miernik napicia załatwione, gnam do domu

Oleska,mam nadzieję,że z moto wszystko będzie dobrze i pojedziesz z nami.Weż ze sobą koniecznie MIERNIK NAPICIA :icon_mrgreen: ,sprawdzę sobie po imprezie ilość promili.Pzdr. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

@#$%$#%^# mać. Z powodu awarii rodzinnej jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu. Szlag mnie chyba trafi, od miesięcy się na niego nastawiałem, wszystko przygotowane i dupa :icon_mrgreen: Po raz kolejny się okazuje że z rodziną tylko na zdjęciach się dobrze wychodzi :wink:

Bawcie się przednio i do następnego razu :wink:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! :biggrin:

Ide dzisiaj zajrzec do mojej virago - :wink: przewietrze troszke cylinderki przed jutrzejsza wyprawa (posprawdzam sobie ladowanko i takie tam pierdoly...) mam nadzieje, ze moja "niunia" mnie nie zawiedzie :icon_mrgreen:.

PS. Jedrzej daj mi znac o ktorej wyjezdzasz z Piotrkowa to moze wyjade po Ciebie na trase Kielecka i smigniemy razem do Sielpi?

POZDRAWIAM WSZYSTKICH i do jutra!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a zdradzisz... co to bylo?

W sumie to nie wiadomo dalej, w każdym razie chłopaki sprawdzili napięcia na aku w stanie spoczynku i w trakcie pracy - ładowanie było 14,3V - 14,5V. Yaco przeczyścił jakieś styki w czymś tam ( bezpieczniki :icon_mrgreen: ),popsikał szuwaksem....tak, że w sumie nie wiadomo,czy na trasie GS znów się nie zbuntuje. Zobaczymy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiadomo dalej, w każdym razie chłopaki sprawdzili napięcia na aku w stanie spoczynku i w trakcie pracy - ładowanie było 14,3V - 14,5V. Yaco przeczyścił jakieś styki w czymś tam ( bezpieczniki :buttrock: ),popsikał szuwaksem....tak, że w sumie nie wiadomo,czy na trasie GS znów się nie zbuntuje. Zobaczymy :icon_mrgreen:

...jesli Cie to uspokoi... to moge wziac ze soba multimetr oraz stricte motocyklowy (niski prad ladowania) prostownik... male to to jest i spokojnie upchne to na swojej ciezarowce aka czarny msciciel :buttrock:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałabym Cię naciągać na transportowanie zbędnego sprzętu, ale sama mogę to wieźć - mam mało bagażu :icon_mrgreen: .Janusz co prawda mówił, że ma tam garaż z jakimś osprzętem, ale 2km od naszego miejsca postoju, więc lepiej będzie w razie czego na miejscu wrzucić aku na prostownik i zasiąść przy piwku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się wyjazdu, ostatnio tyle stresu mnie dopadło, że tylko marzę o oderwaniu od szarej rzeczywistości dnia codziennego.

 

JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM

NIE TRZEBA BRAĆ SPIWORÓW ANI TEŻ NAMIOTÓW

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Już nie mogę doczekać się wyjazdu, ostatnio tyle stresu mnie dopadło, że tylko marzę o oderwaniu od szarej rzeczywistości dnia codziennego."

 

I o to chodzi.

Co do propozycji ustawienia mojego

w jeździe grupowej nie wnoszę sprzeciwu.

Jeszcze 16 godz. :buttrock: :icon_mrgreen:

Edytowane przez galar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...