Skocz do zawartości

gazu dodaje sie w niewłaściwą stronę


kmc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż postanowilismy nauczyc jezdzic nasza malzonki (ciekawe kto nas nauczy) i otoz na pierwszej jezdzie pierwsza wzieta na warsztat, po kilkunastu nieudanych probach ruszenia, stwierdzila, ze na logike, ze gazu powinno dodawac sie w druga strone...... argumenty o poderwaniu kola itp nie trafiaja.

 

 

BTW prosze o kilka cennych porad jak zaczac taka nauke a przy okazji zachecic malzonke do takiej nauki, bo moja jakos twierdzi, ze lepiej sie czuje w roli plecaka i uczyc sie nie chce :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a sprzęgło powinno być z prawej strony. :cool:

Jak nauczyć? Wszystko zależy na jakim sprzęcie są lekcje. :crossy:

dokladnie taki argument tez padl, ze trzeba byc perkusista :clap: bo obie rece pracuja i jeszcze noga trzeba bieg wrzucic :wink:

nuka jest prowadzona na very spokojnych sprzetach czyli moj avatar ew honda cb 400 N

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie. wasze kobietki na pewno nie są takie głupie i dobrze kumają o co chodzi, tylko nie chcą tracić tego komfortowego stanowiska plecaka :wink: myślę, że nagroda za postępy jest dobrym sposobem na zachęte

 

pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja piękna ex jest tak napalona na naukę jazdy że juz chce moto kupić (czywiście pod czujnym okiem instruktora :banghead: )

 

nie ma recepty na zachęcenie lubej do samodzielnej jazdy... ona po prostu sama musi wiedzieć że chce sie nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż postanowilismy nauczyc jezdzic nasza malzonki (ciekawe kto nas nauczy) i otoz na pierwszej jezdzie pierwsza wzieta na warsztat, po kilkunastu nieudanych probach ruszenia, stwierdzila, ze na logike, ze gazu powinno dodawac sie w druga strone......

 

Tak samo myśleli konstruktorzy Indiana :banghead: Ale jakos nie przeszło... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie. wasze kobietki na pewno nie są takie głupie i dobrze kumają o co chodzi, tylko nie chcą tracić tego komfortowego stanowiska plecaka :banghead: myślę, że nagroda za postępy jest dobrym sposobem na zachęte

 

pozdrawiam i powodzenia!

 

imho to nie jest komfortowa pozycja... nie masz wpływu na jazde i widzisz tylko to co z boku...horror- ja bym zdechł z nudów...

 

moja połówka ciągle myslała,ze gaz to hamulec ... wiadomo jak się skończyło :P.

 

 

cierpliwie i spokojnie tłumaczyc, nie irytowac się i nie zniechęcać smiechem :evil:, a potem bez względu na wynik pogłaskać, przytulić i pogratulować - czyli niczego szczególnego nie wymagają :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co uczyć kogos na siłę..jak nie chce to neich nie jeździ bo jeszcze sobie i komuś krzywdę zrobi...

jak ktoś ma chęć i smykałkę do jazdy to przede wszystkim - na początek - potrzebuje instruktora a nie męża do nauki ..najgorzej uczyć kogoś z kim się jest związanym i jeszcze na własnym sprzęcie..za dużo nie potrzebnych nerwów. także powodzenia chłopaki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twoich dylematów... Jeżeli nie ma ochoty jeździć, to po co zmuszać/zachęcać? Jakby miała chęć prowadzić motocykl, to zachęty by nie potrzebowała. Daruj jej i sobie stres nauki :P Jak nie będzie miała do tego przekonania, to jeszcze większe szanse na zrobienie sobie albo/i komus krzywdy :banghead:

 

Pomijam już kwestię tego, że nauczać powinna osoba do tego wykwalifikowana, chociaż z tym to też różnie bywa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz,że tego sie spodziewałeś...jak każda baba-nie jest w stanie nauczyć się jeździć motocyklem...jednak miałeś racje uważając całe życie,że to typowo męskie zajęcie,a baby powinny zostać przy garach...

 

a ponieważ my baby jesteśmy złośliwe,to powinna zacząć bardzo chętnie pobierać nauki,żeby udowodnić Ci w jakim ogromnym byłeś błędzie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...