Skocz do zawartości

Wreszcie spełniło się moje marzenie :) !!!!!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj na motobajzlu wreszcie spełniło się moje marzenie i znalazłem to o czym marzyłem od bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dawna..... :P

 

a teraz kilka słów o mojej nowej ślicznotce: Yamaha XVS 1100 Drag Star rocznik 1999, przebieg: 15500 km (ciekawe tylko czy prawdziwy :) )

 

motocykl prezentuje się super -stan salon a pracuje jeszcze lepiej !!! już się nie mogę doczekać wiosny :smile: oj będzie się działo :D (tylko niech ta wiosna wreszcie przyjdzie :flesje: )

 

pees. w tym miejscu chciałem gorąco podziękować Pawłowi B. który pomógł mi fachowym okiem w oględzinach :evil: i Tomkowi K. któremu udalo się trochę cenę stargować ....(sprzedająca była kobietą...) ;)

 

nawet nie wiecie jak się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

 

kilka fotek mojej " maleńkiej " :evil: jutro będą lepsze :cool:

 

mojalicznotka2yj.jpg

 

mojalicznotak25qy.jpg

 

mojalicznotka19nf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to!!! Wiatr we włosach, poczucie wolności, komary na zębach, promyki zachodzącego słońca odbijające się w lśniącym lakierze, szelest frędzli zawieszonych na manetkach, jeżdzenie boso po rosie o świcie - pełen odjazd, catharsis! Bardzo się cieszę Turek, że spełniłeś swoje marzenia - ja niestety ciągle jestem w fazie realizacji. Mam jednak nadzieję, że na przyszły sezon jakiś Vulcan zawita pod domem: mam już nawet skórzaną kamizelkę, pikowaną czapeczkę ze skóry i kowbojki.

 

:) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...