Skocz do zawartości

Pb95 czy Pb98 - co lejecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby cokolwiek więcej osiągnąć należało by zwiększyc stopień sprężania (planowanie głowicy, cieńsza uszczelka) przyśpieszyć zapłon i stosowac paliwo LO98.

Tylko że przy mocy fabrycznej powiedzmy 90KM te dodatkowe 2-3 dadzą się zauważyć ?

Wątpię.....

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wychodzi na to że warto lac V-power i vpower racing albo BP ultimate??

 

ps kto mowil o laniu 98 zamiast 95 na orlenie. debilizm wiadomo ze te bezyny niczym sie nie roznia ja zawsze lalem albo 95 albo V-power albo VP racing pzdr

ps.fajny artykul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy do czego i gdzie.

 

W Niemczech Super - 95 w Pl z regoly V-power

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tylko 98 Vervę. poprzednie moto jakoś na innych paliwach (najgorzej SHELL 95) się dusił i gasł na wolnych obrotach. teraz w obecnym moto też leję Vervę, jakoś się przyzwyczaiłem,

 

Byś się pofatygował i przeczytał cały temat to by dotarło, że właśnie zrobiłeś z siebie durnia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leje pb na stacji jest napisane ze ma 95 oktanów śmiem twierdzić ze się mylą :D ,ale przecież ludzką rzeczą jest sie mylić ;) ,więc nie miejcie pretensji do "cpeeniarzy " ktorzy nie żaluja wody czy tam innego syfu chyba nikt nie wie jakiego ktory nagminnie dolewany jest do wszystkich paliw :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje od zawsze tylko 95, bo za 3 zł to se wolę piwo kupić :icon_mrgreen: Jakoś nie zauważyłem, żeby z moimi motocyklami coś było w związku z tym ie teges.

 

 

...ja też się podpisuję ... :wink: :icon_mrgreen: :wink:

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzczone Pb95 zawsze bez wyjątku do pełna za "5zł" jeszcze do tego zawsze jeszcze stoję z 5min. żeby wszystko zleciało z węża:). Trochę komicznie to wygląda ale żaden wstyd-raczej "zwała". Ostatnio omal nie pobiłem swego rekordu - 9zł ( rekord 10zł). Podkreślam, że posiadam 125cm i przejadę na tym bez wstawiania 5zł(1,34ml) około 40km. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do plastików leje tylko Ultimate 98 na BP, wg moich subiektywnych testów m.in. na torze - jest to jedyne paliwo na którym silnik chodzi milej niż na standardowych paliwach Orlenu , Shella itp. Paliw z wiejskich stacji unikam jak mogę. Nie twierdzę że chodzi tu o liczbę oktanów 98 , 95 czy inną, ale o jakość samego paliwa. I nikt mi też nie wmówi że do każdego zbiornika idzie to samo (przynajmniej nie na stacjach na których ja tankuję). Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wale standardowo 95, 98 tylko czasami na stacjach typu no name, w czechach na 94, czasami z braku laku na 92 :-) ale podjrzewam ze jest ona lepsza od paliw na naszych stacjach nie wliczając BP bo co do tej firmy mam same dobre odczucia i jakoś nie czuje różnicy bo Julia jak ją pogłaszcze po manetce to zawsze chce z...dalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...