Skocz do zawartości

Madee też zaczęła sezon :D


madee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

dzisiaj, po wielu burzliwych dyskusjach z moim ślubnym, udało mi się rozpocząć mój pierwszy sezon motocyklowy :lol:

Jeździłam po raz pierwszy na własnym moto, po raz pierwszy od egzaminu na prawko (pomijam oczywiście te kilka rundek po garażu podziemnym po zakupie sprzęta).

Było....... fantastycznie

 

;) :P :P

 

Z plusów

- nie zaliczyłam gleby :arrow: ufff :D (crashpady dopiero w drodze)

- wyjazd z garażu, który wydawał mi się stromą górą nie do przejechania pokonałam "idealnie", jak to się mój ślubny wyraził, jestem z siebie naprawdę dumna :P

- część przegazówek nawet mi wychodziła :P

- SV-ka tak hamuje silnikiem, że hamulce właściwie nie są potrzebne, aczkolwiek głupawe wrażenie miałam ze 2 razy, że tylnie koło żyje własnym życiem przy redukcji

- nie trzęsły mi się nóżki, tak jak przy pierwszej jeździe po garażu

- mam świetną kurtkę, fajny kask i super moto :lol:

 

z minusów

- zaliczyłam bardzo wstydliwą sytuację na skrzyżowaniu, skręcałam w lewo, rozmarzyłam się nie wiem na jaki temat :buttrock: i zostałam na środku skrzyżowania :oops: normalnie kapelusznica w przebraniu, trauma. Po tym strasznym przeżyciu nogi mi się trzęsły mocno :oops: :oops: :oops:

- większość puszek mnie wyprzedzała, ale nie za bardzo miałam odwagę pojechać szybciej :roll:

- licznik kilometrów i prędkościomierz w moim cudzie nie działają, pewnie coś się w transporcie zrąbało, będę musiała coś z tym zrobić ale pojęcia nie mam co :buttrock:

- zmarzłam troszkę :roll:

 

SV-ka faktycznie bardzo mocno reaguje na gaz, ale na koło mi się jej nie udało postawić... jeszcze :lol: :lol: :lol:

 

Jestem przeszczęliwa :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, zapomniałam przez to wszystko o łapkach, które też mi zmarzły mocno, ale przede wszystkim bolą od ściskania kierownicy :roll: zwłaszcza prawa, to pewnie od permanentego kontrolowania poziomu nacisku na manetkę gazu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

gratuluję pierwszej jazdy - są niezapomniane ;)

szkoda że pogoda nie dopisuje, choć jak patrzę dziś na słoneczko

to żałuję że nie mogę maszyny wystawić, bo prawie całą zimę jeździłem,

a jak się jaśniej zrobi to akurat nie mogę....

co do rękawic - ja wkładam dodatkowe bawełniane rękawice i jest dużo lepiej

 

pozdrawiam i do zobaczenia w wawie :P

P.S. nie wybierasz się może do Zamościa z Tomkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko! Magda na własnym motocyklu na ulicy 8O

Dobry znak, wiosna idzie ;)

 

Trenuj i poznawaj maszynę, bo Zamośc już niedługo. Szykuje się fajna ekipa, jednak niezbyt szybka. To dobrze, będzie więcej czasu na podziwianie widoków przed zmrokiem. Skoro przewalczyłaś szanownego małżonka teraz, to dobry znak na przyszłe wyjazdy :P

Nie ustępuj i jeździj możliwie często. Uwaga na zalodzenia na jezdni, a samochody olej. Niech sobie jadą szybciej. Do czasu... 8)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeszczęliwa

 

;)

 

Fajnie :twisted: Trenuj, trenuj, czerwiec się zbliża, a wraz z nim uzgodnione wspólne śmiganie 8)

Eh, u mnie jutro maja byc tylko 2 stopnie na plusie, ale mnie tak podkręciłaś, że chyba małą rundkę po okolicy będę musiał zaliczyć :twisted:

 

Pozdrawiam i cieszę się Twoim szczęściem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki i tak trzymać

ja tez juz jeżdżę (od 2 tygodni :buttrock: ) ubieram sie w 2 pary kalesonów z 4 swetry + golf , kurtka^^ , 2 pary rękawiczek i sobie z godzinę - dwie dziennie śmigam. ( ale koniuszki palców dostają po du... )

 

"SV-ka faktycznie bardzo mocno reaguje na gaz, ale na koło mi się jej nie udało postawić... jeszcze "

 

W tych temp ciężko to zrobić, trochę za mała przyczepność, ale nic nie jest niemożliwe zwłaszcza z takim cudem jak ty posiadasz :buttrock:

GRATKI

;) :P :P :buttrock: :D :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam i do zobaczenia w wawie ;)

P.S. nie wybierasz się może do Zamościa z Tomkiem ?

 

obawiam się' date=' że tym razem odpadam z wyprawy, z wielkim żalem, ale odpadam :cry:

 

Nie ustępuj i jeździj możliwie często. Uwaga na zalodzenia na jezdni, a samochody olej. Niech sobie jadą szybciej. Do czasu... 8)

 

święte słowa "do czasu" :mrgreen:

A jeździć będę kiedy się da

 

Fajnie :twisted: Trenuj' date=' trenuj, czerwiec się zbliża, a wraz z nim uzgodnione wspólne śmiganie 8)

[/quote']

 

nie ma sprawy, do czerwca jeszcze zostały 3 miesiące, postaram się wyćwiczyć, może dam radę :)

 

 

Informacyjnie dla Ciebie osito i innych dzisiaj było z -4 czy -5 stopni w Wawie. Więc nie marudzić mi tu, że gdzieś było tylko 2 i się jeździć nie dało :twisted:

 

W tych temp ciężko to zrobić' date=' trochę za mała przyczepność, ale nic nie jest niemożliwe zwłaszcza z takim cudem jak ty posiadasz :banghead:

[/quote']

 

hehe, najpierw nauczę się jeździć normalnie a później może zacznę myśleć o jeździe figurowej, ale szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...