Skocz do zawartości

Ile idą wasze piździki???


kuba_195
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

(chyba z 18000obr/min by musial krecic

Tu akurat nie sluchaj magistra Cool Bo dlaniego takie coś jak wyprzedzenie zaplonu i zwiekszenie momentu obrotowego a co za tym idzie predosci na kole nie istnieje;]On tylko kreci szybkosc na obrotach Wink Ni zmienia to faktu oczywiscie ze nie dam rady w tym wcieleniu uwierzyc w ta prędkosc rometa Very Happy pzdr

eheheheheh dibo wiekszy moment obrotowy daje wieksza predkosc przy tych samych obrotach silnika? dobre dobre loluś :mrgreen: . Proponuje Ci przestudiowanie zasady dzialania przerzutek w rowerze! Bez zmiany przelozenia predkosc maxymalna zwiekszy sie tylko wtedy kiedy zwieksza sie obroty silnika na ostatnim biegu i zeby wyciagnac taki wniosek nawet myslec nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znawcy kaskaderzy powiedzcie co by bylo jak bym zalal np. 1 litr benzyny ekstrakcyjnej i jeden litr rozpuszczalnika nitrol ? mial bym wtedy ekstranitranol :Very Happy: , ile minut by na tym pochodzil silnik?

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moj SR 50 Leci tak 60-65, ale na prostej nowej drodze, bez wiatru bojnelem go do 70, ale bujalem go troche wiec, lekko nie mial :P No red rose jechalem rowne 100(piec AM6) Moja motorynka szla 40, teraz powypadkowa w garazu stoi :mrgreen: Dachowala :mrgreen: Simkiem S53 po przerobkach z gory rowne 90 jechalem. No a kolarke rozbujalem raz do 50 tez z gurki, ale przed jazda nie sprawdzilem hamulcow, w ktorych brat linki poprzecinal, i zatrzymalem sie w rowie :mrgreen: :mrgreen: ;) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja podziękuję tego nitrometanolu. Ja miałem to zamiar stosować jako domieszkę do zwykłej benzyny 99+ lub 98 ;). Tylko, że nie wiadomo czy byłby efekt (i czy nie była by to dziura w tłoku :banghead:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lejcie tych gówien, chcecie wydać kupe kasy na paliwo, potem jeszcze satrzeć silnik??? Nitrometanol to jest paliwo modelarskie , do silników które kręcą grubo ponad 35 tyś. obr/min, a świeca jest żarowa, nie ma iskry:) ;) zresztą do modeli nie leje sie czystego nitro, tylko normalną mieszanke, a jak chcesz miec kopa lejesz 90%nitro i silnik zarżniesz po 0.5 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...