Skocz do zawartości

MOTOR SHOW -WAWA


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłam pierwszy raz i jestem zadowolona. Może dlatego, że nie mam porównania... :)

 

PS. Próbowałam też zrobić fotkę rudej pani z "przedziałkiem" ale wyszło mi nieostre :D , sorki chłopaki.

 

vstrom3ut.jpg

 

 

...a to mój ulubieniec V-strom :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam pierwszy raz i jestem zadowolona. Może dlatego' date=' że nie mam porównania... ;) [/quote']

 

byłyśmy... dla mnie też było też w miarę ok (jak na mój nastrój aktualny :D ), chociaż troszkę za dużo ludzi na zdecydowanie zbyt małej powierzchni.

 

...a to mój ulubieniec V-strom :twisted:

 

o tak... spędziłyśmy przy nim chyba ze 2 godziny z 2,5, które tam spędziłyśmy :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Coz mozna powiedziec na temat Moto Show w Wawie - wlasciwie ja bylem w piatek i moim skromnym zdaniem zbytnio sie nie wysilili... No ale pare fajnych motorkow bylo... dziewczyny tez ladne :oops: spodziewalem sie w prawdzie czegos wiecej - lepszej organizacji i jakis ciekawych prezentacji - moze w sobote lub w niedziele bylo lepiej...?

Madzia szkoda,ze nie pisalas ,ze bedziesz w piatek - razem bysmy posmigali miedzy stoiskami - faktycznie Suzuki najlepiej sie zaprezentowalo.

POZDRAWIAM!!! :D Przemo

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 10:09 ]

PS. Tommi : dzieki za fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj między 15 a 16. Jak bym zapłacił te dwie dychy za wejście to bym był zły. Połowa motocykli na targach to jakieś koreańskie/chińskie wydumki na bazie XV 125/250. Hostessy też nie za specjalne (rok temu były lepsze :lol: ). Kto nie był niema czego żąłować. Widziałem kilka osób z forum (min. adu , Olsena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, lipa, lipa. Mi cholernie przeszkadzała muza napierdzielająca z głośników :? Nie można pogadać, poprzymierzać sie w spokoju od motocykli bo je*ie po glowie jak nie wiem co :? Od cholery akcesoriów a mało interesujących sprzętów :? Yamaha miała fajne stoisko tylko co z tego skoro na niczym nie można było posiedzieć??? MT-03 i FZ1 powinny stać normalnie, a one na podnośnikach stały i można było tylko popatrzeć - kto to wymyślił??? Jedyne dobre stoisko wg mnie miało Suzuki - większość sprzętów, na wszystkim można usiąść, do tego przepołowiony GSX-R600 widoczny na zdjęciach powyżej - super! Najgorsze stoisko miała, natomiast Honda - na niczym nie można było usiąść, a motocykle 3 na krzyż :) beznadzieja! W zeszłym roku mieli najlepsze stoisko a w tym prawie w ogóle go nie było :? Poza tym brak Triumpha i BMW woła o pomste do nieba :? I na co poszedł ten hajs za wejście? Ni ch*ja nie wiem :?

 

Cardinall po raz kolejny po imprezie na Nowym Świecie pokazal że jest beznadziejną firmą organizacyjną!!! Czekam na kwietniowe pokazy w Expo - może impreza organizowana przez Motocykl będzie lepsza od tej Świata Motocykli :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połaziłem, pozglądałem, wybrałem sobie kombinezon Wintexa i nie udało się kupić garniturka parkingowego dla TRXa. Ogólnie mówiąc to bez większych emocji poza ceną biletu, tutaj organizatorzy ocipieli już do reszty, chyba tegoroczne mrozy na mózg im zaszkodziły :?

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie totalna porażka, poza kilkoma akcesoriami spoza Warszawy jakie były na boku wystawy nic ciekawego. Chyba nie było nic więcej niż można zobaczyć w salonie. Może dla fanów offroadu było lepiej, bo GasGas (bez siadania!!! !@#$), Husquarna, KTM nawet w miarę szeroko, przynajmniej w porównaniu do reszty! Suzuki w miarę ok, Yamaha też dość przyzwoicie, w temacie drogowców, ale reszta żenuła! Szczególnie Honda?!Widać i tak za dużo sprzedają!

Ponad salon to MotoGP Kawasaki Nakano, warto się poprzyglądać i o dziwo Saleen, czyli 4 koła na wystawie 2 kołowej.

20 za wstęp to przy takich warunkach przegięcie. Ludzi sporo, ale to wiadomo, motocykle poustawiane tak, że czasem przejść się nie da, więc można się przyjrzeć z przodu ewentualnie z tyłu!!!

Może lepiej poszło niektórym poszukującym dodatków, ale to niech się samo wypowiedzą.

 

Pozdro

 

Łukasz

 

PS

Stoisko Shoei było w miarę ok, bo byli kolesie co kumali po co, jakie czapki i były modele przymiarkowe!

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze stoisko miała, natomiast Honda - na niczym nie można było usiąść, a motocykle 3 na krzyż Banghead beznadzieja! W zeszłym roku mieli najlepsze stoisko a w tym prawie w ogóle go nie było

Honda miała dobre stoisko na EXPO w październiku czy listopadzie ubiegłego roku (no przynajmniej poprzymierzać się można było…), a teraz na Torwarze, to nawet aktualnych katalogów nie mieli, tylko rozdawali te same co na EXPO i tłumaczyli się, że powinny być dostępne już za dwa tygodnie. Faktycznie się nie popisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne Motor Show przejdzie do historii jako najgorsze z dotychczasowych.  

Szkoda czasu i pieniędzy.  

Stanowczo odradzam.  

Byłem na ubiegłorocznej imprezie.......inna bajka.

Dokładnie. Rok temu targi były większe, można było siadać na każdy motocykl, pełno hostes i lepsza miejscówka na AWF'ie. Tegoroczne to ostry niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, żen ie wydałem tych 20 zeta na bilet do kina. W porównaniu do zeszłorocznej wystawy, ta jest totalnym nieporozumieniem.

 

PS. Na stoisku Shoei'a wyjaśniło się jak powstała legenda o motocyklistach z linkami na szyi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...