Skocz do zawartości

Wszystko o Simsonie !


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.dzisiaj zmierzylem cisnienie w cylindrze na cieplym silniku i za 1 kopnieciem było 6atm. za 3 razem było 9atm i wiecej nie szło;/ czyli remacik tak??

 

 

http://www.agmot.pl/sklep.php?k=36&cz=28 ktory tlok mam wybrac?? no i oczywiscie był wegierski rozmiar 40.97. pozdro :icon_question:

Edytowane przez Boczek013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zaprosić znawców w dziale 'wszystko o simsonie' do zarejestrowania się na nowopowstałym forum www.forum.simsonserwis.com / To forum serwisu simsonserwis.com

 

->>>>>>> http://forum.simsonserwis.com/

osoby znające się na simsonach otrzymają oczywiście miano moderatorów.

 

Chciałbym by forum się rozwinęło / prosiłbym entuzjastów do dołączenia .

 

:icon_evil: ZAPRASZAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej a po polskiemu to jak to jest?????? :icon_twisted: :icon_twisted: Jeżeli masz pisać takie posty to nie pisz wcale, bo dość ze jest to spam to jeszcze nie zrozumiałe kompletnie. Zastanów się nad tym co piszesz bo zaśmiecasz forum i dajesz niepotrzebną robotę moderatorm... :biggrin:

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napenwo to przez te pierscienie glupie :) . CAly zestwa cylindra kupilem jakos na wakacje . PIERscienie to były jakies najgorsze i najtansze :banghead:

 

Pewnie żle dotarłes... trzeba bylo mi dac to bym ci dotarl jak nalezy :bigrazz: ...jutro zobaczymy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do kranika? Ile u Was wynosi długośc węzyka tego od normalnej pozycji? Bo ja mam gdzies 5-6 cm i rezerwy mam tak na oko z 50 ml, ale na pewno nie więcej :lalag: Kranik nowy, moze gdzies jest nieszczelność i bierze do zera nawet w zwykłym położeniu? Kurde, nie wiem co z tym robić, bo rozbierałem to już parę razy i dalej to samo. Kranik taki jak na allegro są (bez odstojnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwsze slysze zeby rezerwa miala tylko 50 ml :) . Ile na nie przejedziesz prawie nic !!

Ja u siebie to skracalem wezyk a ty orginalnie masz bardzo krtotki . :) to nie moze byc wina baku .

 

RACZej jest to spowodowane nieszczelnoscia ze bieze do zera :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pyatnie. Czy właściciel stron www.simson.strona.pl nie zawiesił swojej działalności? Próbuję się do niego dodzwonić, domailować i nic. Ogłoszenia z otomoto znikły, w ogóle jego strona na otomoto nie działa. Może ktoś coś wie na ten temat? Mam wał do regeneracji, a to jedyna znana mi osoba, która robi coś takiego. Chyba, ze ktoś zna inne miejsca gdzie wykonują taką usługę to napiszcie :notworthy:

 

EDIT: Pytanie już nieaktualnie - wszystko już załatwione ;)

Edytowane przez BArt_X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...