Skocz do zawartości

Wszystko o Simsonie !


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fistachu czy ty masz jakies problemy ze wzrokiem :D ??

 

Masz na pierwszej stronie tego tematu.

 

SCHEMATY

 

 

http://arecki113.republika.pl/schematy/s51.JPG

 

http://republika.pl/arecki1113/s51c.gif

Edytowane przez Bubu Goryl

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie masz ładowania może być spowodowane uszkodzeniem regulatora napięcia który sie mieści w komorze akumulatora. Takie metalowe pudełko. Albo poprostu cosil z kabelkami się stało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znowu problem z moim Simsonem. Na średnich i wysokich obrotach jest git, ale na małych to może czasem sam zgasnąć mimo, że są dobrze wyregulowane. Zanim wkręci się z niskich na średnie to mija strasznie długo. Mi się wydaje, że trzeba zmienić skład mieszanki tzn. za dużo paliwa i go po prostu nie spala i się zalewa na małych obrotach. Czy cylinder na dotarciu wymaga trochę innego składu mieszanki (pomijając większą ilośc oleju)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z simsonkiem S51 Enduro electronic z 1991 roku, a mianowicie postanowiłem zmienić stacyjke no i zrobiłem to nieumiejętnie ponieważ zostały mi kable. Więc rozłączyłem wszystkie kable i postanowiłem je podłączyć według schematu. Wszystkie kable są podłączone tak jak na schemacie, ale nie działa przednia lampa, światła długie i krótkie i postojowe(żarówki są dobre) Sprawdzone na mierniku i na akumulatorze.

Tylna lampa działa bez problemu.

Czego to może być przyczyna?

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fistach masz dobrą masę na tej lampie ? Na włączonych światłach podłącz miernik do minusa aku i "gorącego" przewodu żarówki. Jak będzie napięcie, tzn. że masz niepodłączoną/słabą masę. Jeśli nie będzie to masz źle podłączone kable do stacyjki. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...