Skocz do zawartości

Wszystko o Simsonie !


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mogę włożyć kluczyka do stacyjki od simsona. Można ją jakoś rozebrać?

Co muszę zrobić?

 

pozdrawiam

 

wszystko jest przykręcone (no moze oprucz tłumika:P) i szczelne. już niewiem gdzie szykać przyczyny. wymieniłem wszystko co mozliwe i nadal to samo.

 

P.S. zapomniałem dodac że jak dostanie te obroty i przycisne gaz na maxa to zaczyna sie dławić i gasnąć. Jak przytrzymam chwile to go zadławie i zgasnie

 

Witam miałem coś podobnego przy moim simsonku. Przyczyną było paliwo, które było jakieś felerne.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest przykręcone (no moze oprucz tłumika:P) i szczelne. już niewiem gdzie szykać przyczyny. wymieniłem wszystko co mozliwe i nadal to samo.

 

P.S. zapomniałem dodac że jak dostanie te obroty i przycisne gaz na maxa to zaczyna sie dławić i gasnąć. Jak przytrzymam chwile to go zadławie i zgasnie

ja mimo wszystko mówię że to wina gaźnika albo ewentualnie zapłon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem że to ten simmering. Wymieniłem i dalej to samo

 

Jak mialem jeszcze kiedys simka to tez mialem tak ze dostawal wysokich obrotow i byla to wina simeringa. To ze wymieniles simering nie oznacza ze on jest dobry ja wymienialem 2 razy simering i dalej to samo okazalo sie w koncu ze byly zle wymiary simeringow. One pasuja prawie wszystkie ale ja silnik zacznie chodzic to sie rozszerza i dostaje lewego powietrza dlatego zwroc uwage na ich rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje te simmeringi od kilku lat i zawsze były dobre. te też są napewno

 

 

 

Jeżeli silnik sam osiąga duże obroty i po dodaniu gazu gaśnie to na bank jest to zbyt uboga mięszanka. Piszesz że nie jest to gaźnik. Wiec musi gdzieś wciągać lewe powietrze. Może po wymianie uszczelki pod cylindrem. Zdejmij cylinder i przyklej uszczelke na sylikon. Sprawdź czy głowica nie jest obrzygana olejem jeżeli jest nawet niewielka ilość to nieszczelność spod głowicy (nierówno dokręcona, skrzywiona). A gwint od świecy jest ok. nie robiony na żadne tulejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z tylnim hamulcem w moim simaku - piasta jest wytarta... Moje pytanie brzmi Czy oryginalnie w simsonie [s51 Enduro] koło przód i tył ma takie same wymiary, chodzi mi o szerokość rawki. Aktualnie w moim simku koło z przodu jest węższe, a z tyłu szersze. Mam innego nikompletnego Simsona S51 i w nim koła są identyczne. Mogłbym wziąć koło z niego, ale już sam nie wiem jak jest z tą szerokością? Są 2 możliwości albo w 1 Simsonie są dwa przednie koła albo w 2 tylnie jest z innego pojazdu :icon_razz: . Pomóżcie, jak jest w Waszych Simsonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...