Skocz do zawartości

Naked i 280 km/h ???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lub np. cb 750 przejechać autostradami przez Niemcy i Francję -nuda zabije!!!

 

Nieprawda! Jezdzilem autostradami swoja CB, i nudno nie bylo -powiem wiecej, bylo calkiem ciekawie :D Przy predkosciach rzedu 170-180 non stop tam nie mozna sie nudzic. To jest walka ;) To wlasnie plastikiem przy 200 km/h dlubie sie w nosie, bo nie ma co robic. A przy jezdzie golasem z takimi predkosciami ,wystepuje duza roznorodnosc. Godzina jazdy i postoj na stacji benzynowej, bo wtedy pali okolo 10 litrow na kazde przebyte 100 km :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory smigałem zawsze plastikami i tak apredkość jak 200 nie robiła na mnie ani na pasażerce wielkiego wrażenia.

 

W sierpniu byłem na daniach otwartych Triumpha w Gdynie gdzie miałem okazje pojeżdzić na Speed Triple w wersji golas ( no tym samym co śmigają w serialu Magda M :D ) i chciałem go sprawdzić na naszej obwodnicy.

 

Byłem mięki wytrzymałem tylko do 180 km na godzinę. Ból w rekach straszny, dlonie same spadały z kierownicy. Jak leżałem na baku chcąc sprawdzić czy nie ma nic na pasie obok za mną musiałem skręcić głowę - otworzyła mi sięszyba w kasku i pekł zaczep.

 

Moto w sobie super - super dół silnika, super starty spod świateł - za każdym razem czarny ślad, dobry do przeciskania się między samochodami ale nie do dłóższej jazdy na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zmieniłem plastik na goliznę:

1. jest bardziej uniwersalny (łatwiej się jedzie po piachu, po mieście)

2. XXem nie latałem na maksa, bo moim (czysto subiektywne!) zdaniem w Polsce rzadko gdzie warto przekraczać 160km/h

3. Trypel nie pali więcej

4. Trypel idzie jak burza do 200km/h, dalej też jest dynamicznie ... dla mnie dość

5. Trasy robię nie dłuższe niż (zazwyczaj) 250-500km dziennie i solo, więc brak (mała jest) owiewki nie przeszkadza

6. Mam silne łapy i szyję, więc daję radę

7. Moto jest bardziej poręczne

8. Moto bardziej odpowiada mojej definicji motocykla, niż plastik

9. Moto wygląda i pracuje tak, że jestem podjarany nawet jak je widzę w garażu koło Urala :) a jak odpalę, to mam wzwód :)

10. CZYSTO SUBIEKTYWNE RZECZY

 

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmiku jest widoczne jak przy 270 koleś wyprzedza starego Opla Rekorda. Różnica predkości jest niewielka, najwyżej 40-50 km/h, niesądze żeby 15-17 letni trup(opel oczywiście), wyciągał ponad 200km/h.

Zreszto widać w innych fragmentach np dostewczego mikrobusa.Widziałem rózne dziwadła w Niemczech, ale z dostawczakiem prujacym 200km/h sie niespotkałem. Miałem kiedyś przyjemnoścć jechać na nieobudowanym Bandziorze około 200km/h, przyjemność konczy sie po około 10-20 sekundach jazdy.

 

Według mnie ten filmik to komercyjna lipa. pozatym te 500 KM w Hayabusie też troche wykarcza poza granice techniki i logiki.

Moto Valentinao Rossiego, ma około 300 KM.

Ale cóż kazdy ma inne zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś przyjemnoścć jechać na nieobudowanym Bandziorze około 200km/h, przyjemność konczy sie po około 10-20 sekundach jazdy.

 

Eeee tam... Chuck Norris dałby radę szybciej i dłużej... :mrgreen:

 

Sorka za spam, ale po uwadze ze Strażnikiem Teksasu się nie mogłem powstrzymać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Valentinao Rossiego' date=' ma około 300 KM. [/quote']

A Rossi może se turbo założyć?? I czy chce szybko po torze jechać czy po prostej?

Wracając do GR to jak przejedziecie sie gsxr 1000 na pełną moc to od razu bedziecie wiedzieli czy to lipa czy nie. Zapewniam was, że licznik do tego nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Valentinao Rossiego' date=' ma około 300 KM.[/quote']

Ale wynika to z ograniczenia przepisami,a nie technika :D

Auta WRC maja 300 KM, i nie wynika to z tego ze wiecej sie nie da-bo seryjny EVO IX dostepny w salonie moze miec 340 KM, i moze go kupic kazdy. Nie mowiac o szerokich mozliwosciach tuningu tego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko do gościa który w GR 2 niby widział R1 jadące 290 z tego co mi wiadomo to ta ekipa nie używa yamek bo są za wolne :D

na liczniku widać R ale to nie to R gratuluje znajomości sprzetów i rozpoznawania prędkości po liściach na mijanych drzewach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie że wszystko w ghost riderze jest na 100% prawdziwe, więc żeby nie było niedomówień. Chcę tylko powiedzieć że ciężko jest ocenić prędkość na filmie, oglądnąłem wiele filmików i zauważyłem że powyżej pewnej prędkości nie widać już różnicy prędkości, nie wiem od czego to zależy, może zbyt mało klatek na sekunde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...