Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Yasec wpadaj nie ma problemu, na motodromie możemy pośmigać...

nie wiem czy nie pojedziem nad morze po 16 lipca na tydzień, ale do 16 jestem w Kraku...

Yasec rozszyfruj nam L. Stadt (Łódź???)

Pozdrawiam Seb

 

hehe, nie ma co rozszyfrowywac, juz to zrobiles :D

ano Łódź,

zamelduje sie do 16, akurat w tym terminie planuje nawiedzic poludnie :D

milo bedzie poznac osobiscie :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam takie pytanko do was. Ponieważ widze że sami znawcy i użytkownicy Ducati tutaj siędzą dlatego to najlepszy dział.

 

Zainteresowałem się modelem Ducati Monster 600.

 

Chciałbym więcej informacji na jego temat. Chodzi mi o spalanie, koszty utrzymania (serwis, ewentulane części) i ogólnie jakieś informacje o maszynie (jakie ma wady, zalety itp.).

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Snorl

Chłopie z miasta!!!

Ten motocykl to cud natury na 2 kółkach. Nie musimy tu wspominać o niesamowitym wyglądzię, sztywnej ramie wykonanej z pięknch rurek. Również nie trzeba przedstawiać prześlicznego serduszka w kształcie literki L włożonego w tą że piękną ramę. Przy każdym dodaniu gazu nawet najmniejszym wibracje z pięknego grzechoczącego serduszka przenoszą się przez ramę, siedzenie tyłek jeźdzcy, jego kręgosłup dochodząc do czaszki - co w konsekwencji powoduje niesamowitego banana na twarzy. Nawet po zdjęciu kasu i zejściu z tego niesamowitego rumaka jeszcze przez co najmniej 2 godziny utrzymuje się ów banan na twarzy - zawsze skierowany końcówkami do góry.

Przód to agresywne jedno oko robiące wrażenie w każdym wstecznym lusterku. tył to istne arcydzieło, bo który "ryżopęd" z pojemnością 600 cm3 tak wygląda od tyłu.

Wygoda ?? Coż to takiego, a w wieku 17 lat nie musisz mieć wygodnej kanapy - Będziesz jeździł po swojej okolicy z uśmiechem na twarzy.

Paliwo to wydatek rzędu 70 zł bak i przejedziesz ok 300 km.

Serwis niedrogi przy tych silnikach co 10 tys km ok 400 do 600 zł co 20 tys km 1000 - 1400. komplet zębatek + łańcuch ok 400 do 600 zł w zależności od wytrzymałości i firmy. klocki podobnie jak na wschodzie.

 

 

 

Witam ponownie

 

Mam smutną wiadomość dla siebie i kilku znajomych.

Niestety nie zobaczymy się na zlocie w pyrlandii, ponieważ zostałem udupiony i muszę w sobotę pracować i niestety nie ma mnie kto zastąpić.

Przepraszam wszystkich z KRK z którymi się umawiałem, że razem polecimy.

Zycze wszystkim ktorzy sie tam spotkaja udanej zabawy super pogody na 2 kolka, taniej benzynki czystego asfaltu i dobrze wyprofilowanych winkli.

 

PS. Gdyby ktoś potrzebował ciuchy na moto pamietajcie o mnie

Ducatowcy mają zawsze najwieksze rabaty, bo najlepsze połaczenie to D&D czyt. Ducati & Dainese

 

Bywajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh myślałem że więcej. Przeglądy i tak po znajmości bym miał więc pewno jeszcze taniej.

 

Ale opis pierwsza klasa DarkMann. Przez Ciebie nie będe mógł spać po nocach (będe myślał caly czas o Ducati :icon_twisted:). O wygode mi nie chodzi. Raczej osiągi i styl jazdy. Preferuje raczej agresywną jazde. No a taki Ducat na miasto jak znalazł z tego co widze (bo głównie po mieście będe jeździł).

 

A Ty gdzie swojego kupiles? Polska? Czy z zagranicy? Musiałeś coś w nim robić po zakupie??

Powiedz coś więcej jak to było :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej snorl-u z miasta.... (a z którego???)

Co byś chciał więcej wiedzieć??? Duca nie kupuje się dla osiągów (no chyba że S4R :) ) ale dla przyjemności obcowania z nim, jest to motocykl nietuzinkowy niestarzejacy się, zwracajacy uwagę i zainteresownie postronnych. Musisz jednak pamiętać, że jak już go kupisz to przepadłeś, nie damy Ci tu spokoju a i na spotkania bedziesz sie musiał stawiać terminowo :bigrazz: a właśnie wybierasz sie na makaroniarski zjazd ta swoją Kadżiwą???

Jak chcesz coś więcej to pisaliśmy już o użytkowaniu wiele razy, przejżyj wpisy z 09-12.2006 jest tam trochę o spostrzeżeniach użytkowników monsterów.

 

Przypomniał mi się pewien motyw, gdy dzwoniłem do salonu Cagivy niedaleko... Pan zachęcał mnie do kupna raptora za nieco ponad 20 tys zł, i strasznie zachwalał, ale nie mógł zrozumieć tego, że nie odpowiada mi serce tego motocykla ;) : to jego miarowe pyr, pyr w niczym nie dorównuje ryyykowi, mojego monstera... :)

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

hehe, no wiadomo. Zresztą zuważ. Model Cagiva Raptor (wszystkie, od 125cc zaczynając a kończąc na 1000 X-Raptor) są robione na podobieństwo Ducati Monsterów (tak samo jak Cagiva Mito na podobieństwo któregoś tam Ducati ścigacza). Może to dlatego tak bardzo mi się podoba ten motocykl :icon_mrgreen:

 

Jakąś taką dziwną manie mam, podoba mi się wszystko co nie tuzinkowe. Bo nie ukrywajmy, każde Ducati jest super, między innymi dzięki temu że nie często się je widzi.

 

Poprostu lubie ten styl w którym zrobione jest Ducati. Podoba mi się wygląd. Może dla niektórych to głupie ale skoro ja mam jeździć tym sprzętem to on musi mi się podobać. No i charakter Monstera.

 

Dlatego tak bardzo zaintrygowal mnie Monsterek. A stać by mnie było po sprzedaży mojej Cagivy na używany model z roku 98-99.

 

Co do miasta, to konkretnie z Wroclawia jestem. Ot taka nieduża wieś :bigrazz:

 

Poszukam tych postów, jak znajde i coś jeszcze będe chciał wiedzieć to napisze. Jak nie znajde to też napisze :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowiesnika , rowniez Desmo zakreconego :) Lepszej marki wybrac nie mozna. Tak btw , widzieliscie jak sie Ducati reklamuje na scigacz.pl :crossy:? Szkoda tylko ze strona jest taka slaba...

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam plan żeby jutro z zonką do Pozen uderzyc. Chcemy wyjechać najwcześniej jak sie da popołudniu i w zależności od tempa zatrzymać się w Poznaniu lub po drodze np. we Wrocławiu. Wielka szkoda ze Łukasz-DarkMann nie jedzie. Wiem,ze mu serce pęka, że nie moze jechać ale cóż...służba nie drużba.

Ja się już ciesze na spotkanie ze starymi przjaciółmi. Warto zrobić te 1000km w dwie strony.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam plan żeby jutro z zonką do Pozen uderzyc. Chcemy wyjechać najwcześniej jak sie da popołudniu i w zależności od tempa zatrzymać się w Poznaniu lub po drodze np. we Wrocławiu. Wielka szkoda ze Łukasz-DarkMann nie jedzie. Wiem,ze mu serce pęka, że nie moze jechać ale cóż...służba nie drużba.

Ja się już ciesze na spotkanie ze starymi przjaciółmi. Warto zrobić te 1000km w dwie strony.

 

 

Pisales o 01:30- to wyjezdzasz w czwartek po poludniu czy dzisiaj aby byc wczesnie w czwartek rano? Dobrze chyba mam w spisie- jestes z czw-pia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze Wam UDANEJ IMPREZY !!

bardzo zaluje ze tym razem nie ma szans na spotkanie ale kolejny termin bedzie moj :crossy:

ja uderzam w przeciwnym kierunku na doroczny klubowy zlocik :bigrazz:

bede czekal niecierpliwie na relacje z italmeeting i mam nadzieje, ze gdzies pojawia sie foty :lalag:

 

Jacek998, pozdrowienia dla Ciebie i reszty desmozakreconych!!

przedniej zabawy nie musze zyczyc bo zapewne taka bedzie :bigrazz:

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze Wam UDANEJ IMPREZY !!

bardzo zaluje ze tym razem nie ma szans na spotkanie ale kolejny termin bedzie moj :crossy:

ja uderzam w przeciwnym kierunku na doroczny klubowy zlocik :lalag:

bede czekal niecierpliwie na relacje z italmeeting i mam nadzieje, ze gdzies pojawia sie foty :)

 

Jacek998, pozdrowienia dla Ciebie i reszty desmozakreconych!!

przedniej zabawy nie musze zyczyc bo zapewne taka bedzie :bigrazz:

POZDRO

 

Dziekuje i licze na to, ze wreszcie sobie ze spokojem pogadamy ;-]. Wlasnie odezwal sie jakis facet z Lodzi- ma Aprilie Capo Nord i warsztat motocyklowy...moze wleci.3mantus :crossy: :bigrazz: Jaca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki bawta sie dobrze i zrobta jakies zdjecia!

My nie mozemy przyjechac, niestety.

Rychu jeszcze nie zlozyl 999, a 749 juz praktycznie sprzedany(wiec nie kusi losu), a u mnie wzgledy rodzinne- moze next time??

Albo przyjedzcie do Jedwabnego na zlot 14-15 lipca- zrobilibysmy Ducati zone:-)))

Pozdr i zycze ladnej pogody i malo blasznek na drodze.Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki bawta sie dobrze i zrobta jakies zdjecia!

My nie mozemy przyjechac, niestety.

Rychu jeszcze nie zlozyl 999, a 749 juz praktycznie sprzedany(wiec nie kusi losu), a u mnie wzgledy rodzinne- moze next time??

Albo przyjedzcie do Jedwabnego na zlot 14-15 lipca- zrobilibysmy Ducati zone:-)))

Pozdr i zycze ladnej pogody i malo blasznek na drodze.Janek Klekotek 748 S.

 

no to trochę szkoda, że Was nie będzie

 

a czy będziecie jeszcze ogłaszać spotkanie w Jedwabnem? może się trochę wiary by "zwaliło" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...