Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Uch, ale ludzie dostali przyspieszenia ze zglaszaniem sie, jest ktos ze Sosnowca, Lubina ( o ile dobrze pomne). W poniedzialek sle spam w ktorym beda namiary na ludzi z okreslonych regionow. W kupie razniej- muchy maja racje! Nara, nara- babcia stara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch, ale ludzie dostali przyspieszenia ze zglaszaniem sie, jest ktos ze Sosnowca, Lubina ( o ile dobrze pomne). W poniedzialek sle spam w ktorym beda namiary na ludzi z okreslonych regionow. W kupie razniej- muchy maja racje! Nara, nara- babcia stara :)

 

 

to ile wiary się zapowiedziało na przyjazd?

 

Seba - daj spokój z tą skrzynką - starczy jedna :flesje: a mocniejsza butelka ;)

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... Ja Jacek..." , a jak bym wpadli niezapowiedzianie z Rychem( rozwazam pomysl wyjscia po gazete do kiosku i powrotu za 2 dni:-))) ), wpuscita nas??

Bo moze sie urwe z domu(?).

Z innej beczki:

Na zwyklych wydechach Ducati 1098 ma od 143- 146 KM spod tylnego kola,

na full exhauscie carbonowym Terminioni+ chip + rancing filter= 162,77 KM spod tylnego kola gdzie GSXR 1000 2007 ma ich 163- dodajac ze Ducati z paliwem jest lzejsze od suzuki.

Duke 75 nie pogniewam sie- nie kazdemu pasuje charakterystyka wysoko krecacego sie twina- inaczej nie byloby harlejowcow :biggrin:

Mi akurat chodzi o sposob w jaki w obroty sie wkreca i jak oddaje moc- wiecie w zakrecie moge sobie dodawac gazu i nie ma efektu uslizgu kola jak to sie dzieje w japonczykach, przy redukcjach po hamowaniu silnikiem doszedlem do takiego momentu ze tylne kolo nie skacze i nie wierzga tylko rowno kreci, mozna popracowac jeszcze nad zawieszeniem i hamulcami- ale potrzeba na to czasu.

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tadam, prezentuję moją niunię po ostatnich zmianach: nowa pokrywa sprzęgła, nowe malowanie docisku i sprężyn, nowe podnóżki ryflowane kierowcy i pasażera z mocowaniami, nowe mosiężne końcówki zmiany biegów i hamulca, czerwony dedykowany stahlflex goodridge'a na tylnym zacisku z końcówkami typu ocynk :wink:

 

Kilka stówek znów pękło, ach ta "mania posiadania", heheee :)

 

Foto:

http://img525.imageshack.us/img525/2465/dsc00251wt8.jpg

 

http://img528.imageshack.us/img528/5481/dsc00252ha0.jpg

 

http://img53.imageshack.us/img53/7504/dsc00253sy4.jpg

 

 

Tym samym lista modyfikacji "cafe" monster 2002-2007 obejmuje:

 

Rama malowana proszkowo na zamówienie - Custom Frame Painting

Malowanie motocykla na zamówienie - Body Custom Painting

Carbonowe końcówki wydechów Termignoni - Termignoni Carbon slip-ons

Osłony tłumików w carbonie Toxic Composites - Toxic Composites Carbone Exhausts Covers

Osłona zębatki zdawczej w carbonie Toxic Composites - Front Sprocket Cover by Toxic Composites

Amortyzator skrętu Ohlins - Ohlins Steering Dumper

Osłona siedzenia pasażera Ducati Performance - Ducati Performance Seat Cover

Pług Monza - Monza Bellypan

Usunięte boczki - Sides Out

Odpowietrzenie skrzyni korbowej z filtrem stożkowym K&N - Crank-Case with K&N Breath Filter

Customowa otwarta pokrywa sprzęgła - Custom Open Clutch Cover

Docisk sprzęgła malowany w głęboką czerwień - Deep Red Pressure Plate

Złote sprężyny docisku sprzęgła - Gold Clutch Springs

Tył podniesiony na dystansach o 25 mm - 25mm Raised Rear

Siedzenie: wytwórnia M. Furman - Custom Seat by M. Furman Manufacture

Pokrywy pasków rozrządu malowane w technice strukturalnej - Belts Cover in "Structure Technology Paint"

Skrócony przedni błotnik - Short Front Fender

Skrócony tylny błotnik - Short Rear Fender

Skrócony tył motocykla z przerobionym mocowaniem tablicy - Custom Hand Made Tail Chop

"Cosmo" tankpad z serii limitowanej - "Cosmo" Tank Protector Limited Edition

Lusterka CNC Racing Louis - CNC Racing Mirrors by Louis

Crashpady Marccc - Marccc Frame Sliders

Brembo felgi polerowane, malowane i wyklejane- L3ft - Brembo Wheels Polished & Painted by L3ft

Zestaw led: tylna lampa i kierunkowskazy Louis - Led System: Louis Turn Signals & Rear Lamp

Diodowe światło postojowe - Led Demurrage Light

Lampa przednia H4 12V 100/90W SuperWhite 5900Kelvin - Front Light: H4 12V 100/90W SuperWhite 5900Kelvin

Zębatka zdawcza VAZ 14T - 14T VAZ Front Sprocket

Klocki hamulcowe Carbone Lorraine SBK - Carbone Lorraine SBK Brake Pads

System czerwonych stahlflexów Goodridge - Front Brakes in Goodridge Red "Stahlflex" System

Czerwony stahlflex Goodridge na tylnym zacisku - Rear Goodridge Brake System

Opony: Pirelli Dragon Supercorsa SP2'spec. - Pirelli Dragon Supercorsa SP2'spec tyres

Filtr powietrza K&N - K&N Air Filter.

Złota mosiężna końcówka nożnej dźwigni hamulca - custom break shift lever

Złota mosiężna końcówka dźwigni zmiany biegów - custom gear shift lever

Złote podnóżki kierowcy i pasażera Motrix Powersports - Motrix Powersports gold pegs

 

 

http://www.bikepics.com/pictures/917032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek- wlatujta chlopy ale musze wiedziec ciut wczesniej bo slysze od Olesia, ze facet z Bialokosza chce na maksa wykorzystac w ten weekend pokoje i jesli zostana jakies to wynajmie 'obcym'. Dlatego tez niezapowiedziana wizyta moze sie wiazac ze spaniem na materacu itd. 'biznes to biznes', kurde!

 

Muminek- teraz u mnie zgloszonych 'na bank' jest ok dwudziestu motocykli, jeden nowy gutek V11 Sport, dwie Aprilie. Wiem jednak, ze ludzie do samego konca czekaja i moze byc wiecej (?)

 

Dominik- juz gowniazy oplace, zeby 'porysali' Ci mopeda ;-]. Ladne toto, ladne!

 

Pogoda,pogoda- wiara- dajcie gdzies tam na msze w tej intencji. Ja mam stowke to przelece w deszczu ale '500' to jest juz co smigac ;-[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech... kiedy ja się zabiorę za mojego czornego szczurka... :) Dominik , same eeech-y i aaach-y, jak się ogląda twojego zbója...

Ja mam taką małą dygresję co do customizingu :D przełożyłem zębatkę zdawczą z 14 Z na 15Z pod kątem wyprawy do Poznania w przyszłym tygodniu i odczucia subiektywne są takie:

Jazda po mieście do 4 biegu max

Prędkość podróżna 120 na 5 biegu nie jest uciążliwa (obroty). Na 14Z było to 100km/h bo później już duże obroty.

Przyspieszenie porównywalne.

Ogólnie z kólkiem 14Z jeździ się jak na motocyklu o mniejszej pojemności (częstsza zmiana biegów) 5-ka już przy 80 km/h.

 

Muminek nie martw się napój na myszach też wezmę :flesje: :flesje: :flesje:

 

Pozdrawiam Seb

 

PS. Mam nadzieję Janku, że dotrzecie z Ryśkiem.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem, to by było spotkanie na naszym terenie Duke75 :biggrin: :wink: :wink: zaprosimy grupę dąbrowsko - górniczą...hehehe i inne grupy z pobliża, (żeby się nie obrazili śmiertenie) i podagamy o takich tam ducatowskich sprawach. Może w brydża nas Darkman nauczy grać :eek:

 

Ja w lipcu bedę miał już duuuużo czasu.....

Pozdrawiam Seb

 

pozmienialy mi sie plany urlopowe i w lipcu tez bede mial duuuzo czasu....

zamierzam kilka dni spedzic w Kraku wiec moze jakies spotkanko??

a moze mala sesja na torze kartingowym na Kazimierzu?? (o ile jeszcze istnieje...)

cztery kola to nie to co dwa ale zawsze troche emocji :cool: :icon_biggrin:

pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mysle o wpadzie na tor do Kowna, zebralismy sie z kumplami i powoli planujemy wyjazd. :biggrin: Moze ktos byl juz tam i wie jakie sa tam warunki i jaka kase trzeba przygotowywac. Piszcie co na ten temat wiecie. Pozdrawiam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mysle o wpadzie na tor do Kowna, zebralismy sie z kumplami i powoli planujemy wyjazd. :banghead: Moze ktos byl juz tam i wie jakie sa tam warunki i jaka kase trzeba przygotowywac. Piszcie co na ten temat wiecie. Pozdrawiam :wink:

 

coś mi po głowie chodzi, że Janek z Ryśkiem byli tam w zeszłym roku - choć nie dam sie za to połaskotać :icon_question:

 

Dominik - bardzo ładnie Ci wyszły te ostatnie modsy - pogratulować :lalag: Ja nadal się zastanawiam jak przerabiałes elementy mocujące do podnóżków - coś o tym pisałeś, jeśli pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasec wpadaj nie ma problemu, na motodromie możemy pośmigać...

nie wiem czy nie pojedziem nad morze po 16 lipca na tydzień, ale do 16 jestem w Kraku...

Yasec rozszyfruj nam L. Stadt (Łódź???)

Pozdrawiam Seb

 

PS. Jacek czekamy na listę kto skąd jedzie do Ciebie

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasec wpadaj nie ma problemu, na motodromie możemy pośmigać...

nie wiem czy nie pojedziem nad morze po 16 lipca na tydzień, ale do 16 jestem w Kraku...

Yasec rozszyfruj nam L. Stadt (Łódź???)

Pozdrawiam Seb

 

PS. Jacek czekamy na listę kto skąd jedzie do Ciebie

 

 

 

Beda maile slane ok poludnia. czekam jeszcze na namiary kolezki...zdaje sie, ze z Lubina (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...