Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń do Ryśka z Jedwabnego może ma takie grube płytki - do starszych konstrukcji - tel: 0606 814 703..

Ewentualnie- może w dawnym Bol-Dorze chyba z Ożarowa,może mają resztki - kiedyś mieli serwis Ducati- może coś zostało?

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizin, przejedź sie do Yamaha-Tommarg na Wielickiej i drugie miejsce- MotoFun -Góra Libertowska. To są dwa miejsca gdzie tę płytke możesz znaleźć. Odezwij się do mnie na Priv albo GG to Ci wytłumacze jak to załatwić. Pozdr

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Dzięki wielkie za namiary. Dzwoniłem do Ryśka, ma zobaczyć co mu sie uda znaleźć @garage, może akurat będzie taki wymiar. Jeśli nic nie znajdzie to sie do Ciebie odezwe duke.

Sprawa lekko irytująca bo moto rozbebeszone od grudnia na pół garażu a wiosna coraz bliżej. Dobrze (znaczy akurat dla mnie, zebym tu nie został zlinczowany) że zima trzyma bo bym chyba troche sie wqrzał, zwłaszcza ze tylko endurak mi został a japonii powiedziałem pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Ropuch szykuję się do spalenia tej marzenny ale nie ma kto zrobić, takiej jak w sandomierzu... hehehe...

Do 23 jeszcze kilka dni zostało.

 

Nizin, a ty kolego wymieniłeś półksiężyce? Bo jak się wygniotły to będzie kupa.... i pewnie dlatego masz takie głupoty....

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wymieniłem półksięzyce (nowa a stare są nie do odróżneinia - mierzyłem) razem z płytkami i paskami (tylko dwie płytki kur* źle wpisałem w zamówienie). Z tego co wyczytałem w necie to cagiva ma inną głowice niz ss750, może stąd problem z grubością płytek, ale nie wiem, na razie sie ucze włoszczyzny :).

 

W tzw międzyczasie znalazłem stronkę w usa:

 

http://www.emsduc.com/

 

napisałem do nich i mają taka płytke jak potrzebuję, przesyłka idzie ok 10dni. Pytanie tylko zasadnicze: robił ktoś u nich zakupy bo nie wiem czy ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Ja znowu z zapytaniem o motocykl.

Tym razem nie musi być czerwony ;) a nawet mam trzy do oglkądnięcia. Znawcy, zechciejcie zerknąć na fotki i napisać, co na pierwszy rzut oka myślicie.

A może w ogóle ktoś wie coś więcej na temat tych motocykli? Albo ma niedaleko i może zerknąć?

Byłabym niezmiernie wdzięczna.

1

2

3

 

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich. Choć śnieg wciąż sypie (przynajmniej tutaj), do wiosny już coraz bliżej :)

 

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wymieniłem półksięzyce (nowa a stare są nie do odróżneinia - mierzyłem) razem z płytkami i paskami (tylko dwie płytki kur* źle wpisałem w zamówienie). Z tego co wyczytałem w necie to cagiva ma inną głowice niz ss750, może stąd problem z grubością płytek, ale nie wiem, na razie sie ucze włoszczyzny :).

 

W tzw międzyczasie znalazłem stronkę w usa:

 

http://www.emsduc.com/

 

napisałem do nich i mają taka płytke jak potrzebuję, przesyłka idzie ok 10dni. Pytanie tylko zasadnicze: robił ktoś u nich zakupy bo nie wiem czy ryzykować?

 

Akurat tym, że nie widać różnicy nie możesz się sugerować bo ubytek czyli tzw. zaklepanie rzędu 0.02mm trudno zobaczyć gołym okiem a po jego wycięciu i opadnięciu zaworu do cylindra będzie już za późno.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Ja znowu z zapytaniem o motocykl.

Tym razem nie musi być czerwony ;) a nawet mam trzy do oglkądnięcia. Znawcy, zechciejcie zerknąć na fotki i napisać, co na pierwszy rzut oka myślicie.

A może w ogóle ktoś wie coś więcej na temat tych motocykli? Albo ma niedaleko i może zerknąć?

Byłabym niezmiernie wdzięczna.

1

2

3

Pozdrowienia dla wszystkich. Choć śnieg wciąż sypie (przynajmniej tutaj), do wiosny już coraz bliżej :)

 

Sihaja zajrzyj tutaj

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizin, EMSDucati, kupowalim całe zestawy płytek na ebay.com, sygnowane tą firmą, ale od kogoś innego, może przejrzyj ebay pod tym kątem, jak ta firma ma ebayshopa i blisko 100 % pozytyw, to nie ma obawy- tylko na paczce niech napiszą gift...

Shihaja, po Monsterku, przydałaby sie jakiś wiekszy Ducat - a jeśli Multistrada, no to chyba od znajomego Franka, z tym że weź poprawkę na parę rzeczy- Franio po prostu sam może nie wiedzieć czym kolega handluje, a dużo niepochlebnych opinii słyszałem o sprowadzaczach z Włoch i to od handlujących motocyklami( oby była to fałszywa opinia)..., dlatego do tej Multi 1000 ja bym od razu zrobił full serwis... i uwzględnił to przy zakupie...

W razie jak już będziesz wszystkie dokładnie oglądać, weź może ze sobą Sebka i zwróćcie szczególną uwagę przy główce ramy- żeby nie było podejrzanych śladów, tylko Superbikowe Ducati( 748/749/916/996/998/999/1098/1198) mają b. mocne ramy...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shihaja, po Monsterku, przydałaby sie jakiś wiekszy Ducat - a jeśli Multistrada, no to chyba od znajomego Franka, z tym że weź poprawkę na parę rzeczy- Franio po prostu sam może nie wiedzieć czym kolega handluje

Dokładnie Janku.

Wyjaśniam- nie mam z tego prowizji i nie dam sobie za to nic obciąć :icon_mrgreen: . Wiadomo, że trzeba looknąć, pomacać, najlepiej z fachowcem. Kolega jeździ od dziecka, ma zawodniczą licencję więc temat moto nie jest mu obcy- nie jest zwykłym handlarzyną, który kupił złomy i szuka naiwnych, a że dobry kumpel to wkleiłem linka na Desmomaniaxach :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dokładnie obejrzeć napewno trzeba, różne sytuacje mogą się zdarzyć- kiedyś kolega kupił w USA motocykl od dealera nówkę bez przebiegu- , ale nam już na miejscu w Polsce coś nie pasowało- nie miał jakiś szczególnych przejść, ale prawdopodobnie był uszkodzony w czasie transportu - przynajmniej tak pasowało- dobrze, że niska cena była i kolega zadowolony jeździ już prawie 10 lat...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shihaja, po Monsterku, przydałaby sie jakiś wiekszy Ducat - a jeśli Multistrada, no to chyba od znajomego Franka, z tym że weź poprawkę na parę rzeczy- Franio po prostu sam może nie wiedzieć czym kolega handluje, a dużo niepochlebnych opinii słyszałem o sprowadzaczach z Włoch i to od handlujących motocyklami( oby była to fałszywa opinia)..., dlatego do tej Multi 1000 ja bym od razu zrobił full serwis... i uwzględnił to przy zakupie...

W razie jak już będziesz wszystkie dokładnie oglądać, weź może ze sobą Sebka i zwróćcie szczególną uwagę przy główce ramy- żeby nie było podejrzanych śladów, tylko Superbikowe Ducati( 748/749/916/996/998/999/1098/1198) mają b. mocne ramy...

Pozdr. J-999

 

 

Po pierwsze; jedynie moto jakie Sihaja rozważa na przyszłość to 695. Jest tak zakochana w potworzątku, że o żadnym innym moto nie chce słyszeć.

Więc ta Multistrada ma być dla mnie. W końcu ktoś musi wozić bagaże ;)

Wiem, że zabrzmi to jak bluźnierstwo, ale jest jedym z 3 moto branych pod uwagę. Zastanawia mnie, tylko fakt, że te same sztuki są wystawiane już od dłuższego czasu. I nie wiem, czy powodem tego jest ich stan, czy stosunkowo małe zainteresowanie u nas tym modelem.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...